Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poczatkujaca___

Co przygotowac na urodziny?

Polecane posty

Gość ja proponuje
mozesz tez na drugie zrobic poledwiczki wieprzowe ( tez przedtem posyp przyprawami,dus z cebula i jablkami). z kasza na sypko(gryczna).Najwazniejsze, to podac wszytko efektownie, na polmiskach ,z bajertami - zieleninka, ananas, moze brzoswkinia, Elegancka jest tez surowka z cykorii (dodajesz vinegret, ew trocha grapefruita). Do mnie sie wciaz zwalaja goscie. robire latwe rzeczy ale elegancko podane, inaczej bym sie zarobilana smierc. Kupne ciasto mozesz ladnie pokroic w trojkaciki np Ew mozna galaretke z owocami ( mrozone zalewasz gotowa, ladnie przybierasz owocami z puszki. Postaw nikie kwiatki na stole i ladnie nakryj lody mozesz polac spitytusem i podac zapalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatkujaca ja ci proponuje faszerowane pieczarki albo papryki jak bys byla zainterersowana to napisz to ci podam przepisy. Wiem co cie czeka ja za dwa tygodnie mam urodziny meza a on ma takie same pojecie o gotowaniu jak Pix :D wiec wszystko w moich rekach! Smutniara a w jakim miescie mieszkasz w de? Pozdrowionka dla was wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja proponuję ...
na kolacje -salatkę jarzynową - jajka z majonezem - szynka + inna wędlina - sałatke grecką - galarciki - kiełbasa na ciepło np. serdelki, parówki Nie jest drogo, nie tracisz duzo czasu na przygotowanie Smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_20
a ja proponuje na kolacyjke cos prostego kup z 2-3 piersi z kurczaka pokroj w paseczki ,na patelnie, do tego warzywa .Jesli nie poradzisz sobie sama z sosem uzyj sosu do potraw chinskich z knorra do tego podaj ryz - bardzo smacznie i nie az tak drogo albo jakas salatka a do tego kielbaski na goraco plus kanapki , salatka sledziowa, ogoreczki, grzybki marynowane i rozne zakaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×