Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

ciekawe co u Channah i jej rodzinki???pewnie wkrótce wróci do domku i nadzieja że znajdzie chwilke by do nas zajrzeć.... 🌻Channah+Kubuś+Tatuś=UPALNE POZDROWIONKA🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez najbardziej podobaja sie labradory, nigdy nie kupilabym pitbula, dobermana czy rodwailera...pamietacie ten przypadek kiedy babce dwa rodwailery zagryzly dziecko w lozeczku...glosno bylo o tym w Polsce...ja bym tam nie ryzykowala...takie psy robia sie zazdrosne kiedy pojawia sie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta 78
witajcie:) widze,ze o psiakach mowa wiec sie przylacze i powiem wam,ze ja kocham pieski na potege!!!!i my tez sie zastanawialismy czy tu w stanach warto nam kupowac i co bedzie jak bedziemy wracac do polski a co bedzie jak bedziemy chodzic do pracy a co bedzie a co bedzie........az w koncu przez przypadek trafilismy do sklepu ze zwierzaczkami i byla tam ona!!!!!!taka malutenka miniaturowa jamnisia(ja kocham jamniczkl i o takim wlasnie myslelismy) tak na nas spojrzala,ze mi poplynely lzy a rafalowi tez skradla serducho od pierwszego wejrzenia i juz nie moglismy przestac o niej myslec(wtedy byla za droga zeby ja od razu zabrac do domu)i jezdzilismy do niej czekajac az cena spadnie i modlac sie zeby nikt nam jej nie sprzatnal,po 3 tygodniach cena spadla o polowe a my zabralismy do domku najwspanialsze stworzonko pod sloncem!!!!!mamy LOLE juz prawie rok i kazdego dnia cieszymy sie z niej coraz bardziej,oboje zdecydowanie twierdzimy,ze to byl nasz najlepszy zyciowy zakup:))) jak ktos chce moge wyslac foteczki naszej kochanej psinki:) pozdrawiam wszystkie i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ;) pchły na noc ;) chnach---wracaj szybciuchno i zdawaj relacje...tesknimy!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Bobry ;) pobudeczka ;) pora wstawać,za oknem piękny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy sie podziewacie ja juz na ełnych obrotach...wsuwam jogobelle bananową ;) ...;) szybciutko mi tu się stawiac na zbiórke...nie lubie sama siedziec w piekny piatkowy poranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko- już jestem, ale zaraz znowu znikam:-) Foteczki poszły, sprawdź pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam sms od Channah- Kubuś śle pozdrowienia dla Cioć z kafe!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- jeśli to przeczytasz może dzisiaj albo na dniach, to musisz wiedzieć że ciągle myślę o Tobie i o Kubusiu!!! Próbowałam wysłać sms z internetu, ale nie idą, nie masz chyba uruchomionej opcji przyjmowania sms z internetu:-( Telefon mam już zablokowany i chyba będę z niego rezygnować dlatego jeszcze nie doładowałam. Jak tylko będę miała nowy nr albo odblokuje tamten to dam Ci znać!!! Strasznie się cieszę że o mnie pamiętasz w takich szczęśliwych chwilach i zostawiam sobie Twoje sms na pamiątkę:-) Nie moge się Ciebie doczekać na kafe, Twojej relacji z pierwszych dni szczęścia...:-) No i z porodu oczywiście też... Pozdrawiam całą waszą trójkę bardzo, bardzo gorąco!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superowe pozdrowionka, ciocie przesyłają ogromniaste całusy!!!!! Gosik wiem, że witaminy, ale ja jestem niejadkiem jarzynowym. Nienawidzę marchewki, selera, brokuła, szpinaku, brukselki, fasolki i innych tego typu roślinek. Wiem, że powinnam jeść, ale po co, skoro bym się pozbyła tego zaraz po zjedzeniu, tą samą drogą... za to uwielbiam owoce, pomidory, ogórki, więc nie jest źle ;-) Agapa ale z Ciebie ranny ptaszek. A jak tam zastrzyki????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Asik i Agapka:-) ja tez chcę zdjecia...:-) dziękuję za pozdrowienia od Channah:-) dobrze że choć przez Ciebie Asiczku mamy od niej wieści.... no i czekamy czekamy na Channah niecierpliwie... Graeta:-) wysyłaj fotki:-)chcemy poznać Love:-) pozdroweinia z SAhary................... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Darka! Te zdjęcia które wysłałam Agapie to są te które juz wcześniej do Ciebie tez wysyłałam:-) Nic nowego nie mam, tylko Agapa pisała mi na gg że zapodziała gdzies tamte:-) U mnie też Sahara- tak strasznie chciałabym być teraz nad morzem... ehhh... może jeszcze w tym roku się uda, choć wątpliwe to jak już to najwczesniej sierpień- wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Darke i Miame...no powstawały ranne ptaszki ;) Miama--zastrzyki ok;) popatrz taka igła http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/w4.jpg weiec maluchna ale pod koneic wstrzykiwania troszke boli...ale ejstem ekspertką poniewaz żadnego siniaczka nie mam ;) Asiku--juz elce sprawdzac poczte chanach---wracaj tesknimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa spoko igła, dzielna dziewczyna z Ciebie, no i faktycznie ekspertka. Może minęłaś się z powołaniem...? :D Ze mnie faktycznie ranny ptaszek :P Darka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Ja niedawno dotarłam do pracy bo wczoraj mielismy rocznice- 3 lata jak jestesmy razem- i pobalowalismy i nie dalismy rady wstac tak rano. Tzn nie wiem czy 7,30 można nazwać ranem patrząc na wstjącą bladym świtem Agapke! :) Jeśli to możliwe też prosze o zdjęcia! Uwielbiam oglądać zdjęcia :) Całuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus...fotka wyzejw moim poście...z \"kolezanką\" iglą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kochana widziałam juz. Dobrze ze te igiełki teraz takie malutkie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziwewczyny :) JA TEZ CHCE FOTKIIIIIIIIIIIIIII ;) channah bardzo tesknimy za toba BRAKUJE NAM CIEBIE ;) I KUBUSIA dziekujemy za pozdrowienia i slemy buziaczki slodkie jak miod 👄 a ❤️ jestesmy przy tobie ;) mam nadzieje ze czkawki nie dostalas :P i zniecierpliwoscia czekamy na pierwsze uchwycone chwile kubusia na swiecie :) agapko no no prosze prosze mowilam ze bedziesz weteranka w tych zastrzykach ;) a igla prezetuje sie calkiem calkiem :) hihi i jak ci sie podobaly fotsy z niebem :) moja kuzyneczka wysylala ci wszystko co sie jej spodobalo oczywiscie z niebem :) asik hmm :( dlaczego ja jeszcze niemam twojego nr gg ?? darka hihi;) czyzby ci tu bylo za zimno:P:P:P i musialas sie wybrac na sahare :):):)niezapomnij o foteczkach ?? i jak tam jest full pisaku i goracego slonca ;) molus gratuluje rocznicy :):):) kamilka jak sie czujesz :) odezwij sie ?? a 100krocia nurkuje :) a ja chyba mam dzis dola :( poklucilam sie z lubym :(:(:( a jutro przyjezdzaja gosie - znajomi z bielska wiec moze mnie niebyc na kafe :( pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak tak juz mam asik dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam W poludniowych godzinach.... Za oknem taki upał, ze nie ma czym oddychac a ja sobie choruje...czy to nie pomerdane z deka??? W zimie nie chorowałam a teraz nie moge sie wydostać z przeziębienia-chyba sie wybiore jednak do lekarza!!! Kuruje sie domowymi sposobami...bo boje sie o maleństwo...ale chyba najwyzsza pora sie zdecydowac na wizyte u specjalisty... Moze mi cos przepisze i zaraz przejdzie,co???? AGAPKO...juz ci kiedys mowilam...ze jestem pelna uznania dla twojego porannego wstawania...dalej chyle czola! Choc ja dzis wiekszosc nocy nie spalam bo raz ze przez ta chorobe,poza tym bylo duszno....a i ostatnio jakies bezsennosci mnie nachodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik----dotsłam fotki chmurek dzia!!!❤️ sliczne!!! Mikołajka--ja nie wiem jak ja daje rade wstawac tak wcześnie,chyba się juz przyzwyczaiłam...ale od połowy sierpnia mam wolne wiec odeśpie ;):):) Molus---a takw ogóle to zapmniałam pogratulowac 3 rocznicy ;)❤️ buziaki dla was...niech wam sie żyje w szcześciu 10000 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Laseczki 🌻 Asik moge prosic tez o fotki? Uwielbiam chmury. Takie są czasem cudne ze nie moge sie napatrzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus--witaj w klubie...ja wprost ubustwiam hmurki..sa sliczne zwłaszcza latem..jak baranki układają sie na niebie......sliczne sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- wysłałam ci fotki, ale tam chyba nie ma chmurek... albo coś przegapiłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Witam wszystkim pięknie w ten cieplutki dzionek Chanah, wielkie gartulacje, ale niespodzianka. Wracajcie szybko do domku i oczywiście na kafe. Buziaki A ja wczoraj byłam u nowego laryngologa i powiedzuiał ze on wskazuje wyciac moje migdały, juz nawet wyznaczył mi termin na sierpień. (kiedyś już pisałam o moich problemach z migdalami, mam nadzieję że co nieco pamiętacie). No wiec jestem pełna obaw, co robić, zaś starania o dzidzię będą przełożone ( a chciałam zacząc w sierpniu). Poza ty boję się je wycinać, tym bardziej że rzadko kiedy mnie bolą. W wymazie wyszły mi jakieś paciorkowce i lekarz powiedział ze ciężko się ich pozbyć a źle wływają na organizm. I co tu robić, Kamilla kiedys mi coś pisała o wycieciu migdałów. Czy ich usuniecie jest równoznaczne z pozbyciem sie paciorkowców? Czy nie przenoszą się ona gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa26-- ...nic nie wiem o paciorkowcach,ale napewno któraś z dzirewczyn cosik ci pomoże w tym temacie....a staranka nie uciekną ;)..chociaż wiem czekanie ejst najgorsze ja juz tak 3 miesiące czekam...ale jeszcze tylko kilkanaście dni lipca i mój najukochańszy sierpień :) ja już u Radzaia po obiadku...po dużej porcji słodyczy ) co u was Robaczki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa!!!!! a co to za opis na gg??......po zaraz przeżuce przez kolano i postawie do pionu :P..nie teraz kochana mów co jest!!???buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×