Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Channah jeszcze jedno: fotki są super, widzę że naukowiec Wam rośnie. Taki mały a z takim zainteresowaniem przegląda prasówkę. nieźle. Acha i gdzie zgubiłaś swój brzuszek?????????????????????????? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwewczyny ja tez sie melduje :) na postrunku :) chanah a dlaczego ja nie dostalam fotek z gazeta tez chceeeeeeeeeee podesli prosze :) jana wierze w ciebie napewno dasz rade :) badz cierpliwa :) justynka czeka pewnie na swoja date :) cala reszte mocno mocno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) dziki chanah za wyjasnienie ;) trace sie ... szkoda ze umnie sie brzuszek na mleczko nie zamienil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj nie ładnie że tak słabo piszemy..... a ja dziś znów w domku...sprzątanie i pieczenie ciasta:-) nawet się udało:-)teraz tylko polewa i ozdoby i gotowe.... wieczorkiem mam gości rodziców i teściów...i może ktoś jeszcze zajdzie...mam dziś imieninki...a że są tylko raz w roku to obchodze je przed urodzinami...dziwnie tak... teraz to jeszcze nic...ale za klika dni to bede przeżywać.... bo stuknie 30! o ranay jaka jestem STARA!!!!!! ale myślę że dzięki temu że mam małego mieszkalńca w brzuszku będzie mi łatwiej przez to przejść:-) a że urodziłam sie w 30 urodziny mojego taty to obchodzimy je razem.... on 60 a ja 30...... śmiejemy się że podtrzymuję tradycje rodzinne o póżnym macierzyństwie.... tata też dzień wczesniej obchodzi swoje imieniny... jeszcze pomiędzy moja kuzynka ma urodziny i rocznice ślubu... także od dziś każdego dnia mamy co świętować...i tak codziennie składamy sobie zawsze życzenia nawzajem:-) a jak się spotkamy to 100 lat nie ma końca:-) wcześniej planowaliśmy wielką imprezę w jakieś fajnej knajpce ale teraz z powodu dzidzi zmieniliśmy plany... najpierw rodzinka a w następnym tygodniu zaproszę do siebie kilka koleżanek... i postanowiłam zrobic sobie sama prezent:-) zamawiam na allegro 2 książki: - W oczekiwaniu na dziecko - Pierwszy rok z życia dziecka podobno bardzo dobre może słyszałyście lub czytałyście o nich... ale was zasmuciłam opowieściami rodzinnymi..... odpoczęłam chwilkę i zabieram się za dekorowanie ciasta:-) 100krocia:-) pisz koniecznie jak po wizycie:-) miłego dnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba życzyć Ci tylko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja 7 stycznia 30 a moj mąż 21 grudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka - Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 :) U mnie bez zmian. Plecy mi wysiadają, noce są okropne , ciągle sikam. Standard. A Justynce sie nei śpieszy na świat... W piątek mam iść na ktg ale nie wiem po co skoro i tak nie mam żadnych skurczy :( A ja sie bałam ze urodze ze wczesnie hehe :D Teraz ide sie myc i spac ! :) Pap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Darka Byłam u gina, powiedział, że wszystko jest dobrze, wyniki też w porządku. Nie przepisał mi niczego na obniżenie prolaktyny. Chce tylko skonsultować toxo, bo wynik jest trochę nieczytelny i nie wie czy nie trzeba będzie tego podleczyć. Niestety kazał wstrzymać się do stycznia :( W styczniu mam przyjść na wizytę i \"zabierzemy się do roboty\". Powiedział, że jakby się jednak okazało, że jestem w ciąży, to mam od razu przychodzić, bo miałam poronienie i mam tą wadę macicy, więc muszę być pod ścisłą kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, postaram się szybko nadrobić czytanie. Powrót był dopiero wczoraj więc dopiero wczoraj wzięłam pierwszą połówke bromergonu. Więc w tym cyklu na pewno sie nie uda bo jakoś teraz mam płodne dni. Pobyt się przedłużył bo jak jechaliśmy tam to mieliśmy stłuczke, niegroźną, nic nam się nie stało, ale autko trzeba było robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - dobrze ze przynajmniej nic wam sie nie stało! A co do tego cyklu to nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nadrobiłam:-) J_A_N_A- widzę że Justynce się nie spieszy, pewnie wie jaka pogoda u nas- jesienna:-) Darka- wszystkiego naj najlepszego!:-) 100krocia- mamy sie cały czas normalnie starać, bo kobiety zachodzą bardzo różnie. Generalnie ginka mówiła że bierze się przez kilka miesięcy lub do zajścia w ciążę. Myślę że w tym cyklu na 99% nic z tego, bo zaczęłam dopiero od wczoraj mała dawke, a przeciez prolaktyny mam za dużo żeby zajść. Może w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik teraz to już powinnaś dać radę i niedługo wskoczysz do naszej tabelki ;-) Oby jeszcze przed moim opuszczeniem jej ;D My też mamy autko po remoncie - małe klepanko klapy, bo był wgniotek, drzwi kierowcy bo były odpryski i konserwacja. 700,- poszło w niepamięć :-( U mnie i Emilki w porządeczku. dzisiaj się ożywiła zaraz po śniadanku. Chyba jej smakowała swojska kiełbaska z bułeczką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- ja też mam wielką nadzieję że uda mi się wskoczyć do tej tabelki jeszcze zanim ja opuścisz... Myslę że najwcześniej za jakiś miesiąc, chociaz znając moje szczęście to potrwa to dłużej... No ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- no ale przeciez jak mam za wysoką prolaktynę, dzisiaj 14dc, dopiero wczoraj na wieczór wzięłam pierwszą połówkę bromergonu to mi tak od razu nie obniży chyba do takiego stanu żebym mogła zajść... Tak mi się wydaje. Oczywiście nie miałabym nic przeciwko temu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki :) dareczko wszystkiego naj najlepszego :) 30 to super wiek ;) pamietaj podobno zycie zaczyna sie po 40 :P wiec masz jeszcze troche czasu na rozkrecenie sie ;) 100krocia dobrze ze wyniki sa ok :) szkoda ze do stycznia macie pomaranczowe swiatelko :) ale bedzie dobrze :* jana no widzisz urzadzilas justynie zbyt przytulnie te kawalerke ;) i nie chce sie z niej wyprowadzic !? hihi;););) 3mamy kciuki za was :) asik zawsze trzeba miec nadzieje :) i nigdy nie wolno sie poddawac :) molus👄 kamila 👄 i cala reszta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- śliczne fotki:-) Darka- Twoje tez sliczne:-) Fajniutki Ci sie robi brzusio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane Mordeczki❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ wiec u nas teraz mnuuuustwo załatwiania wszystkiego co związane ze ślubem i weselem :) data ustalona :) Nasz Dzien to 22 wrzesnia 2007 ❤️ miama--widze zę imie juz wybrane ;) wszystkie Emilki to fajne dziewczynki :P ;) wygłaskaj przez brzuś moja imienniczkę ;) 100-krocia--do stycznia zleci zobaczysz ;) dla Wszystkich cąłuskiiiii Darka--sliczne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Agapka wrzesień to najlepszy miesiąc na ślub. Ja miałam 4 września. Emilka będzie na stówę, no chyba że będzie chłopczyk. Asik racja, poziom PRL musi się obniżyć. Najlepiej powalczyć ze 3 miesiące i powrócić do starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik--ale się złozyło w twoje urodzinki bede slubowac ;) Miama--:) :***** cłuje dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj pierwsza! Miama- moja gin powiedziała że przez ten czas też mogę się starać a jak zajdę to przestać brać bromergon. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Miama napisała żebym się leczyła 3 m-ce i dopiero wróciła do starań. Ale chyba nie ma takiej potrzeby jak nie miałam tak bardzo przekroczonej normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Agapka- widzę, że data ustalona ;) super! Przygotownia do slubu to fantastyczna rzecz!!! Cieszcie się tymi chwilami!!! Już bym chciała pooglądac sobie fotki z waszego wielkiego dnia ;) :D .... Asik- czyli co, wselicho udane, wybawiliście się? ....a co do staranek to tylko patrzeć jak przeskoczysz do III tabelki :) Ale daj sobie troche czasu...w koncu dopiero co zaczęłaś brać leki! Daria- sto lat!!!!! 🌼 Jana- jak się macie?? Unas oki, trochę się zdenerwowałam wczoraj....tzn miałam małego doła, bo synuś mało dawał o sobie znać, zresztą we środę też... ale wczoraj wieczorem i dziś od samego rana jest baaardzo aktywny :D i jestem juz cała szczęśliwa! Strasznie tego nie lubie kiedy słabo daje znać o sobie....wolę dostwać mono po pęcherzu i i nnych narządach (choć na razie jeszcze nie oberwałam wcale mocno...:p) niż umierać z niepokoju..... 👄 buźka dla wszystkich laseczek!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamilla! Ja tez myślę że to jednak trochę potrwa, nie tak od razu mi się uda zajść. Dopiero od dwóch dni biorę po połóweczce więc działać na pewno jeszcze nie zdążyło. Ale jestem już spokojniejsza, znam przyczynę, wiem jak leczyć i wierzę że dzidzia przyjdzie do mnie w ciągu najbliższych paru miesięcy:-) A Twój Mateuszek raz chciał byc grzeczny dla Mamy a Ty się denerwujesz:-) Wiem, wiem, tez bym się bała czy wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwarta
Jana napisała u dziewczyn z listopada (o 5 rano), że zaczeła rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, J_A_N_A- trzymamy kciuki za szybciutki, bezbolesny i bezpieczny poród!!!!:-) Czwarta- dziękujemy za info!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!:D Jana! trzymaj się dzielnie!!!!Jesteśmy z Tobą! Będzie dobrze!👄 ❤️ Dziękujemy czwarta za info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×