Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

asik ;) czary mary choku pokus :) moze to ... ale wytrzymaj jeszcze nim zrobisz tescik :) wiecej cierpliwosci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa- dzięki za czary:-) No właśnie wytrzymać i nie testować. Pewnie i tak @ przyjdzie. Ale jak nie przyjdzie np jutro to czy w sobotę nie powinnam zatestować skoro moja gin powiedziała że jak tylko dowiem się że jestem w ciąży to mam odstawić bromergon. Wiem, wiem, nie mam się co martwić bo @ przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- poczułaś coś? Wymasowałam cię właśnie wirtualnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witałka... Przejrzyjcie poczte kochane ciocie z kafee, bo Kacperek podesłał nową porcję fotek...;) jeśli ktoś nie dostał, a chciałby....to krzyczec-podeślemy!!! Kamilkaaa--- musisz być dzielna...dobrze ze tak podchodzisz do sprawy, nie mozna sie załamywac...trzeba miec nadzieje....Bozia wynagrodzi ci to szybciej niz sie spodziewasz i to z nawiązką... Buziaki dla Ciebie i jesteśmy z Tobą - głowa do góry!!! Tak wogóle to dziś doczytałam co się stało....aż mi głupio że się rozpisuję o swoim szczęsciu i wogóle, a Ty....przeżywasz taką tragedię...Przepraszam, to nie było zbyt miłe!!!! Dla ciebie ❤️ 🌻 ❤️ Rosa---nowa, czy nie nowa, ale zajrzyj kochana do skrzyneczki, bo o tobie tez nie zapomnialam i foty poszly juz wczoraj!!!!;) a dzis kacperek wysyła ze mną foty, to tym bardziej nie mógł zapomniec o cioci Rosi...;) 🌻 Dziękujemy slicznie za wszystkie komplementy od cioć...bardzo nam milutko...a Kacperkowi najbardziej ;) dla wszystkich od maluszka... [ kwiat] 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik fajnie było, ale trochę mnie zadrapałaś. Przytnij pazurki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie gniewam bo i tak było super. Jutro chcę znów. A teraz zmykam gotować obiadek, choć przyznam szczerze że mi się nie chce a do tego czuję takie lekkie stawianie się brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta---nie moge do ciebie przesłać zdjatek...nie wiem co się dzieje??? :( Asik--- szkoda ze wczesniej nie oferowałaś się z takimi usługami... Musiałam zamęczać mojego ślubnego...;) dobrze że chociaż nie protestował...;) Miama---no kochaaaaaaana teraz chyba kolej na Ciebie, co??? Ojej jak ten czas szybko leci.... Mój szkrab juz dzis o 14.15 zaliczył 4 tygodnie, a mi wciąż sie wydaje, ze to było wczoraj...ehhhhh....;) Acha--- nie pochwaliłam się wam, ze Kacperek odwiedził w swoim krotkim zyciu obie babcie...przez caly ostatni tydzien mial tyle gosci, tyle prezentow, ze ledwo pomiescilismy sie w drodze powrotnej w samochodzie...a ubranek to mi starczy na pol roku...;) Jak to dobrze miec tyle kolezanek, a Kacperek cioć i 2 babcie które poprostu mi tak rozpuszczaly dzieciaka, ze w sumie to sie ciesze ze dzieli nas 300 km, bo nie dalabym sobie z malym lobuzem rady pozniej...;) Buziaki.... 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama o wow big balon - ja tez chce podotykać i się zarazić, ja też!! Mikołajko - cudowne cudenko słodko spi na tych zdięciach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka fajny jest Twój synuś, wygląda jak aniołek. Nie wiem, czy kolej na mnie. Może pierwsze GOSIK. W końcu ma termin na kilka dni wcześniej. Hmmmmm Tiki uwaga, zaczynam zarażać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama ale usmialam z Twojego maila ...ta babka na brazowo to przyjaciolka mojej mamy...a z tym papierem to byla jedna z gier-zgadnac ile mam w obwodzie brzucha-chyba jedna osoba zgadla-wszyscy rwali za duzo..;) Mikolajka ja nic nie dostalalm!!!! za raz zaczne krzyczec-tak jak kazalals..:) Daria a ty nie dostalas fotek? to dziwne bo wyslalam hurtowo i prawie wszyscy dostali?! ahaa...zapomnialam sie pochwalic zdalam egzamin!!! jeszcze tylko dwa kursy i mam ten program z glowy! Asiczku trzymam kciukasy...oby sie w tym miesiacu poszczescilo!!! Greta-gratulacje tyle dni bez papieroska-moj chlopak zucil dwa lata temu i mowi ze wcinal tylko pistacje...jemu pomoglo-przynajmniej zajal sobie nimi rece..Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama czy wysyłałaś jakieś fotki balonika? Bo ja nic nie dostałam 😭 Mikołajka -dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czezc
say something in english...now!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czezc
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 i am waiting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czezc
why i wait?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozciągło nam stronę. Gosik no teraz już rozumiem. Moluś wysłałam je i Tobie - na Twój adres buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh...zapomnialalm napisac ze syn ustawil sie glowa do dolu i lezy sobie spokojnie na boczku-twarz w lewa strone i czeka...zeby mi juz zadnych fikolkow nie robil, bo potem bedzie za duzy zeby sie przekrecic...Pytalalm czy moge zrobic cesarke-a ona oczywiscie zaczela mnie od tego pomyslu odwodzic-ze to niepotrzebne i na pewno sobie dam rade-ale ja panikuje na zapas...ta pempowina wokol szyi powinna byc powodem do C.c. ale ona powiedziala,ze nawet wczoraj odebrala dziecko ktore mialo dwa razy pempoiwne wokol szyi-i to po prostu zalezy od jej dlugosci...jak dluga mozna spokojnie rodzic normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, mam pytanie, jakie czynności mozna wykonywac w ciązy, bo zblizaja się świeta i nie wiem co będę mogła w domu posprzątać a co nie, czy jakaś mamuska lub inna mająca info na ten temat może coś napisać, teraz zaczynam 13 tc, czuję się dobrze, mam nadzieję że będzie tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didlana...powiem ci tak-mozesz robic wszystko, zalezy jak sie czujesz...ale moze nie skacz po wysokosciach czynnosci typu zawieszanie firanek, mycie okien zostaw lepiej dla kogos innego. Moj chlopak nie pozwalal mi myc zlewow i wanien w domu-bo CIF podobno jest za bardzo chemiczny-ja w to nie wierze, nawet pytalalm lekarza i powiedzial, ze to bzdury-chyba ze na opakowaniu jest napis-\"silnie trujace\" i ze trzeba uzywac w wentylowanym pomieszczeniu...Wiec mozesz odkurzac, zmywac, gotowac...na co masz ochote. Ja tam dalej duzo robie-bo od bolenia tylek mnie boli wiec wole byc w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście nie wolno dźwigać ciężarów. A reszta to u mnie tak jak u GOSIK. Chociaż teraz już możliwości są mniejsze przez ten brzunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem w pracy ciałem, duchem jeszcze w łóżeczku. Trzeba sie obudzić kawką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! :) Miama- dzęki za fotki, ale masz fajniutki balonik, ...wygodne mieszkanko załatwłas dzidzi ;) Jana-ja ostatnio duzo rozmyslałam o antykoncepcji po pierwszym dziecku, ale myśle tez na wyrost, co robic po drugim, bo planujemy dwoje dzieci...wtedy to ja musze mieć 100% pewności, bo trzecie raczej nie wchodzi w grę ... Mikołajko-witaj /znów/ u nas!!!! Nie dostałam fotek Kacperka :( W pon bylismy na pierwszych zajęciachw Szkole Rodzenia, które odbywaja się w szpitalu, w którym chce rodzić. Wykład trwał ponad 2 godz. Bardzo mi sie podobało. Kobieta /położna/ która prowadzi zajęcia jest bardzo rzeczowa i konkretna. Myślę, że dowiemy się nowych rzeczy....Podpatrywałam Męża - słuchał z wielka uwagą...;) i na tym tez mi zależało. Dziś jedziemy na zajęcia praktyczne. Byłam też na wizycie u ginki, wszystko oki, choć mam małą anemię...i żlazo tzreba brać! Przepisła takie, po którym ponoć nie ma skutków ubocznych /ich obawiałam się bardzo..../. Zreszta najważniejsze by Dzidzi niczego nie brakowało! buziaki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- nadeszła chwila prawdy:-) Nasz @ termin! U mnie na razie cisza... A u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....i jeszcze zmiana stopki, bo tamta juz nieaktualna.....;) Asiku- witaj! Porzuć pracę i przyjeżdżaj do mnie na pyszną kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- dobrze że z dzidzią wszystko ok, z anemią sobie poradzisz:-) Ciekawe czy w moim mieście jest jakaś szkoła rodzenia... fajna sprawa z taką nauką:-) Chyba jesteś rannym ptaszkiem, często jesteś tak wcześnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- kusisz, kusisz... kawka w Krakowie, hmmm... marzenie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chciałm chodzic do szkoły rozenia, bo mimo iz czytam duzo na temat ciąży, porodu itp. to zawsze lepipiej jak się posłucha kogos kto ma doświdczenie....czekam na te zajęcia kidy bedziemy zwiedzac szpital, żeby się trochę znim zaznajomić. No i te ćw prakyczne np. z oddychania są wg mnie ważne! Asiku- napewno jest szkoła rodzenia w twoim mieście,np. przy jakimś szpitalu. Radzę Ci dość szybko /po tym jak się dowiesz o ciąży/ zorientować w tej sprawie, bo dużo jest chętnych i potem ciężko się dostać! A co do rannego wstawania to zgadza się :D ale ranny ptarszek zrobił się ze mnie odkąd zaszłam w ciążę :D tzn po I trymestrze! Bardzo regurlanie chodzę spać i wstaję :D ....to do mnie snie podobne, jeszcze nigdy w życiu tak nie miałam. Śpię po 8-9 godzin. Na nózkach jestem od 6:30-7:00 :D Mój Dzidziuś już pozmieniał moje życie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×