Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszulka

Czy ktoś pracuje jako merchandiser???

Polecane posty

Chciałabym sie dowiedziec ile płacą za godzinę za wykładanie towaru??? czy jest to praca ściśle określona godzinami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA2704
Płaca zależy w dużej mierze od tego czy pracujesz bezpośrednio od przedstawiciela danej firmy, czy z agencji, bo jeśli to drugie to oni bardzo często a przeważnie zawsze pobieraja sobie niezłe prowizje, przedstawiciel też może być nie lepszy, ale nie zabierze ci za dużo :) dobry zarobek zaczyna się od 6 zł/h, ale mozesz dostawać różnie. A co do godzin to również zależy, czasami masz fajnie, bo chodzisz kiedy chcesz i w jakich godzinach, czasami musisz odrobić określoną ilość godzin w określone dni, zależy to od sklepu, działu, asortymentu, firmy, przedstawiciela itd. Sama sie tym zajmuje i czasami jest ciezko szczegolnie teraz przed swietami ale wole to niz stac na promocjach. Powodzenia i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie:) a powiedz mi jak znalazłas taka pracę?? czy zgłaszałaś się bezpośrednio do przedstawiciela?? w jakim mieście pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimilioner
a ile można zarobić miesięcznie za taką pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie poda konkretnej stawki, zależy od ilości pracy, firmy no i od miasta. Ja od siebie mogę polecić zwrócenie uwagi na oferty pracy tymczasowej od http://www.embi-marketing.pl/ z Krakowa. Ja u nich pracowałam i bardzo sobie chwaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol no na pewno ktoś kto zadał to pytanie o zarobki czekał na odpowiedź 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×