Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Predka

DZISIAJ STAWIAM NA MILOSC!!!!

Polecane posty

Gość przygarnij-kropka
tez lubię leżeć rozkraczona, tylko te cholerne muchy mnie wkurzają, które latają nad moja rozgwiazdą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daleko musi wyjezdzac-leciec,skoro o samolotach piszesz. przygarnij......a ty nic nie zrobisz,kuś go jak chcesz jego juz,to moze zmieknie :D dobrze ze jeszcze pieszczoty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze maszynke do golenia sobie kupic :D nożki musza być gładziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tego ze nie wlozy,no ale na pewno mu stoi jak sie bawicie ze soba albo moze ze tyleczkiem nie bedzie umial ruszac heheh nie wiem przygarnij....co on ci mowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie tylko nóżki, miedzy nóżkami też ;) no i paszki ooo....sms pewnie od myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak :) juz sie wymeldowal z hotelu,ale na szkoleniu jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaalllee zabawa byla :D ledwo weszlam, chwile pogadalismy,przygotowal winko, 2 lampeczki do wina i potem ja juz bylam w jego centrum uwagi :) Tak mi bylo dobrze ze aż w pewnym momencie łzy same się w oczach pojawiły, ze szczęscia :) Mowil ze sexownie pachnę :) i kazał mi sie rozebrac,a sam siedział na łóżku i patrzył :) Najlepsze jest to,że na pewno znowu mnie slyszeli :O musiałam pojęczeć, nie mogłam się powstrzymać :D oj mam nadzieje ze szybko powtorka bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryczek
facet kazał ci się rozebrać, patrzył i walił konia a ty miałaś ze szczęścia łzy w oczach :D już cię lubię, pisz więcej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj booooze :D luuudzie jacy wy zabawni jestescie :D nikt konia sobie nie walił,bo nie było takiej potrzeby :D facet patrzył jak się rozbieram,a łzy były w momencie kulminacyjnym :D cudownie bylo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę ci Predka
ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to k***a jest? Magazyn brawo? Podniecasz się że uprawialas jak gimnazjalistka. Ale pewnie nie wiele starsza jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×