Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

widze jamajka ze codzien na posterunku stoisz :) ja ledwo co prace zaczelam i dzis do 18 :o nie wytrzymam tutaj nosi mnie jak nie wiemjeszcze w dodatku nerwowa jestem bo ide dzisiaj do gincia na przeglad podwozia czy to cholerstwo zaniklo.miejmy nadzieje ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz czas na mnie" no zaraz jak włączam kompa w pracy to zerkam na cafe :) :) :) Ja też musze się zapisac do gina na cytologie, bo dopiero niedawno doszło do mnie że nie miałam jeszcze robionego a powinnam...nigdy nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj idz idz.widzisz ja tez niby kontrolne badanie niby bylo wszystko ok nic nie bolalo bralam tabl okres prawie co do godziny miesiac w miesiac dostawalam a tu co?niespodzianka.nie mowie ze ty od razu cos tez musisz miec ale po prostu jesli chodzi o te sprawy to musimy naprawde uwazac.wszelkie cholerstwa typu torbiele nadzerki ktore beda zaniedbane spokojnie moga przerodzic sie w sprawy nowotworowe wiec trzeba sie pilnowac... hehe ja tez chwile po przyjsciu tu zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :) dlatego w przyszłym tygodniu się wybiore na te badania i będzie spokój... dobra czas na herbatkę :) powiedz mi jaki smak czerwonej jest najlepszy? jakis słodki żeby był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jestem posiadaczka 3 smakow.wszystkie polecam.zurawina (wzielam ja sobie z domu bo w domu jeszcze 2 inne i wlasnie konsumuje) oraz ananas w karmelu i wisnia w rumie.wszystkie zakupilam w sklepie kolonialnym.ze sklepu swiat herbaty polecam gruszke.nie jest tak dobra jak te 3 wymienione ale smaczna jest a z kolei nie polecam jablko cynamon...nie zapominaj ze ile ludzi tyle zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.. W koncu nadrobilam zaleglosci w czytaniu Jak minal wekeend? Ja nadal staram sie zdrowo i sportowo,wszystko z umiarem,spokojnie,czasami daje sobie male "fory" w wekeend,ale pozniej caly tydzien nowu..... Ja jestem juz tylko zmeczona zima,mam szczeze dosc zimy i sniegu,chce wiosny! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm......cisza Ja wlasnie wrocilam z przerwy obiadowej,jeszcze 2 godz w pracy i do domciu. Wieczorkiem dzisiaj mam aerobik,a pozniej spotkanie "babskie" hah...bedzie sie dzialo,jutro do pracy wiec ja chyba nie zostane do przyslowiowego "rana". Teraz pije kawke i podgryzam marcepana,milego poploludnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! kurcze coś ten topik nam pada, coraz mniej nas tu :/ Ja dzisiaj od samego rana mam dobry humor, własnie zjadłam jogurcik, teraz popijam herbatkę. Wypozyczyłam z biblioteki ksiazke więc korzystam z okazji jak nie ma klientów i czytam :) Wczoraj kupiłam piankę zwiększającą objętosc do włosów cienkich i poszłam spac w mokrych i dzis mam super loki :D:D:D:D:D A po pracy jak wróce do domu mam zamiar zrobic faworki na jutro....mmmm już mi ślinka leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) no niestety u mnie z humorem nie za bardzo.bylam wczoraj u gina.powiedzial ze mam jeszcze ta torbiel co prawda zmiejszyla mi sie ale jeszcze jest i musze jeszcze przez 3 cykle brac te tabsy ktore mi zapisal. mmmm domowe faworki pycha.tez myslaalm zeby zrobic ale jakos zapalu nie mam.swoja chec pichcenia przerzucam na bigos.juz 2 dzien go robie :) mniam bardzo dawno nie jadlam takiego dobrego bigosiku.teraz dojrzalam do tej decyzji i sama zrobie :P tez wlasnie sacze herbatke.czerwona o smaku zurawinki mniammmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz czas na mnie" nie martw się o te brzydkie coś co tam Ci urosło, moja mama tez miała takie cuś i miała robiony zabieg tylko że po jakims czasie znów cos tam urosło, ale jest pod stała kontrolą i nic sie nie dzieje....będzie dobrze :) Ale mi narobiłaś smaka ta herbatą :P chyba po pracy skocze po taką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam pomysl wpadnij do mnie jutro na herbatke zurawinowa ale wez ze soba faworki hehe :P a mam male pytanko...podasz mi przepis na te faworki?ilosc skladnikow ile smazysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechowyraj witamy hmmm czy masz gotowy juz plan?jakies pomysly na dbanie o siebie? no i moze napisz jaka jest przyczyna tego ze pomyslalas o tym zeby sie przylaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"orzechowyraj" witamy na pokładzie :) "teraz czas na mnie" chetnie bym wpadła na ta herbatke tylko trochę mam daleko :P a szkoda....może kiedyś będzie okazja się spotkać :) wiesz co pierwszy raz będe robic sama te faworki, zawsze z mamą robiłam, a teraz juz mieszkam sama z chłopem :P mam z gazety zaraz Ci napisze składniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zaczne od tego,ze mam 21 lat. Swoim wygladam zaczelam sie przejmowac tak bardzo jakis rok temu. Nie mam za specjalnych kompleksow,poprostu uwielbiam zawsze dobrze wygladac,to mile gdy faceci ogladaja sie za Toba,komplementuja lsniace wlosy,gladka skore,zadbane panokcie czy plaski brzuszek :-) ale zeby to wszystko osiagnac niestety trzeba sie napracowac... Bo np komu sie chce po ciezkim dniu w pracy robic brzuszki,a dokladniej 100 ? otoż mi :) zmusic sie do tego bylo ciezko ale efekty sa swietne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola z Opola = orzechowy raj :) Sorki ale nie chcacy napisalam z innego konta,juz bede pod pseudonimem orzechowy raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja domowe faworki ostatnio w domu mialam jak mialam chyba 13 lat.siostra zawsze robila i tak sobie pomyslalam ze warto byloby sprobowac...kurcze choc ja to malo slodkiego jem a moj to od kiedy rzucil fajki to jedynie czekolade no ale taka mala ilosc mozna by bylo zrobic...tak wogole to chialabym paczki zrobic ale na to to potrzeba wiecej czasu wiec moze jak juz to w jeden weekend zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e paczki za tłuste :P To ten przepis: * 40dag mąki pszennej * 6 żółtek * 2 łyzki cukru pudru * 3 łyżki masła * 1 łyżka spirytusu lub octu * 3-4 łyżki śmietany * 1 kg smalcu lub olej do głebokiego smażenia * cukier puder do posypania SPOSÓB WYKONANIA: 1) Żóltka utrzyj z cukrem pudrem na puszystą masę. Masło posiekaj z mąką, a potem rozkrusz w palcach. Dodaj żółtka, spirytus/ocet, śmietanę i szczyptę soli. Zagnieć jednolite, gładkie ciasto. Potem wybijaj je drewnianym wałkiem mniej więcej 15minut. 2) Ciasto podziel na 3-4 części, przykryj ściereczką. Nastepnie wyjmij je kolejno i cienko rozwałkuj. Krój na wąskie paski, a potem na mniejsze kawałki. Środek każdego paska natnij wzdłuż nożem na długosc 4-5 cm. Przez powstały otwór przewlecz jeden koniec kawałka 3) W rondlu mocno rozgrzej tłuszcz. Kładź na niego po kilka faworków. Smaż z obu stron na złoty kolor. Wyjmij łyżką cedzakową. Ułóż na papierowym reczniku by wchłonęły nadmiar tłuszczu. Oprusz cukrem pudrem. I tak będe robić, tylko niebardzo wiem co to znaczy "wybijaj je drewnianym wałkiem mniej więcej 15minut" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no powiem ci ze ciekawy opis postepowania z tym ciastem "wybijanie"? hmmm naprawde ciekawe i powiem ci szczerze ze sama nie jestem pewna o co mogloby chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no dokładnie, zobaczymy jakie będą efekty wieczorem :) dobra czas na obiad ide podgrzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:) mmmmmmm az tu czuje ich zapach:P no ja jednak sie nie wzielam za faworki bo znajomi wczoraj wpadli. eh a pozniej jaki mialam wieczor...dlugi prysznic peeling(znalazlam koncowke aa kawowego) balsamik aa do modelowania brzucha i posladkow i ujedrniajacy nivea q10 zajelam sie pietami i wysmarowalam nogi...no troche male spa wczoraj zrobilam.powiem wam szczerze ze naprawde widze juz poprawe stanu mojej skory.fajna taka gladka sie robi i bardziej napieta jest.az milej mi sie rano zrobilo widze efekty to chce dalej sie smarowac peelingowac mam zapal taki jak jeszcze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz czas na mnie" powiedz mi jak się sprawuje ten balsam do ujędrniania brzucha i posladków? Ja mam z Eveline i nie widze efektów za bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci szczerze ze jeszcze nie wiem dopiero go 3 dzien uzywam i jak zaczelam nie byla to pelna tuba.dostalam to jakis czas temu od siostry jako prezent z tym wlasnie peelingiem kawowym zaczelam uzywac a pozniej odstawilam.teraz po prostu zuzywam wszystkie koncowki balsamow.moze i mam jedrniejsza skore po uzyciu ale nie jest to jakies tam super.ten nivea tez ujedrnia ale ten modelujacy z aa bardziej choc i tak twierdze ze garnier zolty lepszy jest.czyli w skrocie ujedrnia ale jak na jakis zel modelujacy to za slabo.wiem ze wymodelowac nie wymodeluje bo do tego sa potrzebne cwiczenia i dieta ale powinien bardziej a nie ze zwykly balsamik ujedrniajacy z garniera jest lepszy(przynajmniej dla mojej skory) no ale coz trzeba zuzyc. ale za to musze powiedziec ze ten zel peelingujacy jest swietny.zapach sredni bo nie do konca kawowy(a jednak fajnie podczas prysznica napawac sie zapachem wiec wole ten ktory tez mam w domu avon tropical) ale dzialanie po prostu super.ciezko dostac zdel peelingujacy(nie mylmy z peelingiem zwyklym kytory robi sie na sucho np przeze mnie wymieniany juz dax cosmatics marcepanowy) ktory ma wystarczajaca ilosc drobinek peelingujacych no ten tez wiele nie ma ale za to scieraja i wygladzaja rewelacyjnie ehhh czy ja zawsze musze sie tak rozpisywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh i bardzo dobrze że się tak rozpisujesz, więcej sie dowiemy :) Ja tez kiedys miałam ten żółty z Garniera i pamiętam że byłam zadowolona bo naprawde ujędrniał i super pachniał i peeling też miałam ale to ho ho tak dawno. Poczekam aż mi się to badziewie skończy i kupie tego Garniera i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Jak mija tłusty dzionek? Widze ze temat balsamow poruszany,no to ja mam pytanko,jaki mialyscie naj balsam ujędrniajacy? Bo ja jeszcze nie trafilam,teraz koncze z loreala,ale kompletnie nie widze roznicy,musze kupic sobie nowy i wlasnie jaki????? W necie dobre opinie ma firma Topła,nie wiem czy ktoras miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam twierdze ze zolty garniera jest najlepszy tzn najlepszy dla mnie dla mojej skory moze i jakis z tych drozszych czy innych firm bylyby lepsze ale jak narazie to ten jest the best.na poczatku czuc takie jakby sciagniecie skory ale jest to chilowe uczucie.moja skora jest naprawde fajnie nawilzona ale i jedrniejsza a jak dodaje do tego peeling to juz wogole...ale niestety narazie musze sie pomeczyc z wszelkimi koncowkami.fajny nawet tez jest nivea q10 ten ujedrniajacy nawet mi sluzyl i dodatkowo tez fajnie nawilza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×