Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

No ja dzisiaj dalam sobie "dyspenze" hah.. Rano juz zjadlam 2 ,i obiecalam sobie ze w domu z mezem do kawki jeszcze zjem tylko 1 .... Raz w roku mozna sobie pozwolic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rano kupilam 4 i sobie mysle ze jednego w pracy przy kawce jedago po tez do kawki no i ze moj to te 2 to spokojnie zje bo jeden przed pilka a 2 po a tu co?w pracy sie najdl bo firma kupila i tam 3 opierdzielil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, ja na szczescie nie lubie paczkow :))) jak dla mnie to wszystkie te balsamy dzialaja podobnie.... nie polece zadnego konkretnego..teraz mam soraya summer slim z kawa fajny jest, dziala atak jak wszystkie- minimalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki!!!! Ja z wczorajszego dnia jestem zadowolona bo znadłam tylko troche faworków, reszte zjadł mój i ani jednego pączka :):):):):) No i kupiłam e końcu ta czerwona herbatę - żurawina z jagodą :D własnie się parzy :) A co do balsamów to ja mam z Sorai intensywnie ujędrniający taki purpurowy i nie polecam go bo nie ma żądnego ujędrnienia niestety :/ dlatego po jego zuzyciu kupie ten żółty z Garniera bo jest naprawde dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc kochane. ja w koncu poprzestalam ze slodkoscio tylko na tym jednym paczku. a tak poza tym to wieczor byl spokojny.po pracy wpadlam do kolezanki pozniej w domu czekalam na mojego az wroci z pilki.byl wspolny prysznic po piwku wypilismy i co?grzecznie poszlismy spac bo niestety po pilce marne sa szanse na wykorzystanie go :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz czas na mnie" nie wczoraj to dzisiaj :D tym bardziej że walentynki coraz bliżej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh widze ze wczoraj slabiutki dzien byl dla naszego tematu.dzisiaj pewnie bedziewygladal podobnie.no dzisiaj juz wiecej tu nie zajze dlatego zycze wam udanej soboty ostatniej soboty w karnawale:) ja napewno bede sie dzisija dobrze bawic w swietnym babskim towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rowniez mam swietne babskie towarzystwo na wieczor :) ahh, ploty ploty ploty... generalnie jestem bardzo zachowawcza, powazna i pragmatyczna...ale ploty od swieta przy fajnym winie nie zaszkodza :) pochwwale sie, ze od tygodnia robie aerobiczna 6 weidera. i juz widze efekty :) i mam na tyle dobry humor, ze schudlam 5kg, mam umiesniony lekko brzuszek..ze poszlam idzs na zakupy i sie obkupilam w bluzkach z mango :D wszystkie z przeceny, ahhh jak to poprawia humor!!!! poza tym muszed sie pochwalic, ze sama zlozylam fotel na kolkach, bez faceta :) nie straszne mi zadne śrubki i klucze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ale tu cichutko przez weekend bylo.chyba wszystkie obchodzily hucznie ostatnia sobote karnawalu a pozniej zatapialy sie w ramionach swoich mezczyzn na kaca co\? u mnie weekend fajny najpierw imprezka a cala niedziela to wspanialy leniwiec w objeciach mojego mena :) ivaa gratulacje dokonanian na kazdej plaszczyznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jakoś nie mam dzisiaj weny do pisania, chyba ta pogoda tak działa ;/ Jeszcze trzy i pół godzinki i dniówka za mną.... Jak tam po walentynkach? U mnie bez rewelacji, mój był w pracy na rano, jak przyjechał to zamówiliśmy pizze (największa, niby na 4 osoby, a nie najedliśmy się nią i zapłaciliśmy prawie 4 dychy) - także lipa hehe żadnych prezentów kwiatów, no już się do tego przyzwyczaiłam, choć mam cichą nadzieje że za niecały miesiąc kiedy będziemy obchodzić 2 lata razem mój Bebok się bardziej postara :P A co do urody to coś mi pryszcze takie drobne powyskakiwały.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja walentynki mialam tydzien temu bo moj wyjechal w delegacje bylo bardzo mile, romantyczne itd... dokladnie tak jak powinno byc :) o kurcze...zaczal sie drugi semestr na uczelni i mam nowy wf- siatkowka dla zaawansowanych...dzis pierwsze zajecia...tak dala w kosc babka ze nie moglam oddechu zlapac ani podniesc rak do gory... mam nadzieje ze dobrze mi to zrobi na figure :):):) troche ruchu wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje! Kurde coś mnie przeziębienie dopadło :/ kicham i kicham i już trzecia paczka chusteczek poszła :/ Kurcze zapuszczam brwi, wyczaiłam w necie fajny kształt i muszę się pomęczyć trochę żeby go osiągnąć hehe a tak mnie korci żeby wziąć pęsetę i je powyrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie wchodzi ten link, to wejdźcie na jej profil i na zdjęcia i w albumie "Eventy, gale itp." drugie zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrakcyjna0
witajcie : ). zainteresował, mnie Wasz temat. pozowolicie, że się dołączę.? : > muszę, zacząć dbać, o paznokcie, przyznam, że są ładne i dość, długie, ale szybko się łamią i rozdwajają : |. do tego chciałabym, zacząć się zdrowo odżywiać i ćwiczyć jogę, bądź jakieś ćwiczenia relaksujące. trzymajcie, za mnie kciuki! P.S - każda, z nas, jest piękna, tylko musimy to piękno uwolnić : ) ;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaa
Dziewczyny na czym polega ta aerobiczna 6 weidera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rozpiskę na każdy dzień jakie robisz ćwiczenia i po ile powtórzeń, i co kilka dni zwiększasz tą ilość. poszukaj w Googlach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.ehh jakos wczoraj nie mialam ochoty na nic nawet na pisanie z wami(przeprraaaaszam :P) dzisiaj nastroj lepszy.witamy nowa:) im wiecej tym lepiej tylko szkoda ze tez te starsze sie wylamuja:( ehh powiem wam ze dzisiaj mam taki fajny dzien...wiecie taki dzien w ktory sie sobie podobacie i wogole.wyprostowalam wlosy makijaz spojrzalam w lustro i co?cudo :) (a uwierzcie ze nie zawsze sie tak czuje pomimo tego ze sporo mam ze soba zrobione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz czas na mnie" mam tak samo jak Ty :D akurat nie dzisiaj bo dzisiaj to wyglądam "tak se" :P ale czasem nawet bez makijażu się sobie bardzo podobam hehe. Ja jak narazie przestałam prostować włosy i suszyć, niech się zregenerują na wiosne bo chce isc do fryzjera :D Kurczeee słodkiego mi się chceeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis mam dobry dzien :) brzuszek juz naprawde coraz bardziej plaski...tylko go ogladam w lustrze :D koncowki wlosow dzis sama podcielam, od razu wlosy zdrowsze mialam pojsc na manicure w piatek, ale stwierdzilam ze sama sie wysile i zaoszczedze te 30 zl :D bo strasznie duzo mi sie ciuichow w sklepach podoba i tylko czekam na wiosne...jak bede jeszcze 5kg szczuplejsza, kupie sobie jakies ladne pastelowe ciuszki i bedzie cud miod i orzeszki! ja zaraz ide do apteki i kupie sobie witaminy a+ e na skore. ponoc dzialaja, ppoprawiaja jej kolor, strukture itd zoaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! kurde mój od samego rana mi mówi że mam coś zrobic z moim tyłkiem.... dobra może jest płaski ale bez przesady że taki duzy :/ myslałam żeby zacząć chodzic na siłownie...ale kurde prace zaczynam od 9 to bym musiała na 7 już być....poza tym karnet ranny jest tańszy....ale chyba nie opłaca się płacić 80zł żeby "wyrobić" tylko tyłek :/ myslałam żeby w domu ćwiczyć, najgorsze będa poczatki bo mam słomiany zapał i jestem leniuch :/ chciałam skakac na skakance ale nie moge bo mieszkam w kamienicy gdzie są drewniane stropy i wpadnie do sąsiada.... tak źle i tak niedobrze... :/ rowerek stacjonarny - nie może byc bo nie ma miejsca zwykły rower - to samo :/ poradzcie coś dziewczynki i jakie ćwiczenia robic żeby podniesc ten tyłek mój nieszczęsny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak mnie to w facetach wkurwia!!!!!!!!!!!!sami idealy sa chodzace ze niedoskonalosci wytykaja czy jaki chuj?????moj raz cos powiedzial kiedy zwrocilam mu uwage i zrobilo mi sie zle to powiedzial ze zle sie wyrazil i ze mnie kocha taka jaka jestem a tym bardziej ze sama z soba dobrze sie czuje i o to chodzi co do hula hop to jest ponoc swietna sprawa ale dla tali i brzucha dla tylka watpliwe....raczej jakis zestaw cwiczen bys musiala poszukac takie zwykle "domowe" a 2 sprawa to powiedz mi szczerze?zly masz ten tylek?daj spokoj czy aby napewno warto sie "katowac" bo facet cos tam powiedzial? z tego co wiem to plaski nie zawsze oznacza duzy czy spory a plaskie tez potrafia byc sliczne bo sa wypucowane peelingiem mieciutkie delikatne od balsamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo mi kawalek nie wiem czemu... przez taki glupi niekontrolowany i ponoc zle sformulowany tekst jakos podburzyla sie moja samoocena i przestalam sie czuc atrakcyjna na tyle ile czulam sie wczesniej.pomimo malej nadwagi (nie bardzo sie to u mnie rzuca bo mam duze piersi i wystajaca pelna dupe) zawsze czulam sie atrakcyjna a tu prosze jedno zdanie (moglabys byc troche chudsza) padlo u mnie na calej lini....niech te dupki albo zaczna myslec zanim cos powiedza bo wychodzi czasem z tego niezla wpadka albo uwagi co do wygladu tak jak u ciebie z tym tylkiem niech zostawia dla siebie cholera no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie jest jakis tam wielki bo nie jestem gruba....mam 172 cm wzrostu a waga? hmmm..nie mam wagi w domu :P ale góra 63kilo myśle. tak to jest ok wszystko tylko ten tyłek, no przyznam że móglby byc bardziej odstający, bo tylko w jeansowych spodniach ładnie wygląda i to nie w każdych, mam też boczki może to przez nie wydaje się większy? moja mama ma tez płaską pupe więc pewnie też mam to po niej. mój ma ładny tyłek bo chodzi na siłke, i mi mówi że mnie kiedys zostawi przez to du...sko :P ale prawda jest taka że tez chciuałabym to zrobic dla siebie, bo mam tez celullit i rozstępy :/ a lato sie zbliża.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny poradzcie jakie
są najlepsze lakiery do paznokci, chodzi mi o takie kolory mleczne, lekko perłowe, nie moge znalezc takiego lakieru, same albo białe emalie albo srebrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
a jesli chodzi o lakiery do paznokci to ja mam taki problem: mam naturalne paznokcie i lakier odryskuje mi po ok 2 dniach (nawet wczesniej). Wiem ze lakier na sztucznych paznokciach trzyma sie o wiele dluzej. Czy wam tez odpryskuje lakier tak czesto? Bo wkurzajace jest to ze trzeba co 2 dzien malowac od nowa paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×