Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość She83
aha i jeszcze mam jedno pytanie. Czytalam gdzies na poczatku ze jakas dziewczyna uzywa szczotki do wlosow na cellulit. Wiece moze jak dlugo trzeba ta szczotka masowac uda? 5min? 10min dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 min dziennie?? dzewczyno zakatujesz sie i rece ci nie wytrzymaja :d ja masuje przy wklepywaniu balsamu i to trwa mac 3 min na jedna noge! co do cwiczen na pupe.. w necie jest ich bardzo duzo :) najwiekszy problem to regularne cwiczenia... i dobrze o tym wiesz jesli chcesz to zrobic dla siebie to bardzo dobrze i popieram goraco :) ja sama cwicze dla siebie brzuch i juz drugi tydzien dzien w dzien robie aerobiczna 6w :) zaraz poszukam takiego porgramu do fitnessu w domu 8 min buns (na pupe) cwiczenia trwaja 8 minut i robie sie jej bez zadnej przerwyu miedzy seriami. po 8 minutach w miesniach jestdoslownie pieklo ale o to chodzi!!! niestety konstrukcja miesni brzucha i pupy jest taka, ze spalany jest tluszczyk dopiero przy duzym wysilku tych miesni... http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related to to :) sa jeszcze na brzuch, ramiona, nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lakierow- niestety tak jest... ja lakierow uzywam tylko i wylacznie inglota... kocham ich kolory, konstystnecje, dla mnie sa idealne :0 uzywam jeszcze bazy pod lakier i nablyszczacza jako ostatnia wartstwe (diamond coat) ale czy dzieki temu sie dluzej trzymaja? moze 3 dni mi sie trzymaja a potem zaczynaja odpryskiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam panie w piatkowy poranek(znowu piatek) tak jesli robisz to dla siebie to ok super.co do facetow to nie mozna dac wejsc im na glowe.wiele przypadkow bylo wokol mnie jak znajome ulegaly presji swoich facetow.dziewczyna typowy blond super jej w tym bylo do twarzy i wogole a tu nagle bo jemu sie podoba to na czarno... mam straszny dzisiaj dzien chetnie by mnie w pracy nie bylo i spac bym mogla dzis caly dzien(a dziwne bo u mnie czuc te pierwsze porywy wiosny a raczej to ze nadchodzi-roztopy) co do lakierow to nie moge polecic zednego bo nie uzywam...choc z tego co wiem to opi(czy jakos tak) albo sally hansen sa dobre.mozna dostac je w hutowniach dla tych co paznokcie robia.ale i tak wydaje mi sie ze ciezko z trwaloscia lakieru na paznokciach jesli zmywasz naczynia nie boisz sie np sprzatania lazienki bez uzycia rekawiczek itp no sila rzeczy bedzie ci schodzil...namaczanie detergenty robia swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! "ivaa" dzięki za te ćwiczenia ale z samego patrzenia juz się zmęczyłam więc nie wiem czy dam rade hehehe ale jutro spróbuje, poza tym wyszukałam w necie kilka ćwiczeń i mam zamiar od jutra zacząć trening, zaczynając od niewielkiej ilości powtórzeń oczywiście :P no i na dodatek kupiłam dziś peeling antylellulitowy z Lirene - podobno działa, się okaże :) Ja tez juz czuje wiosne, bo jak wychodze o 17 z pracy to jest JASNO jeszcze!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, jest coraz jasniej i to sie liczy!!!!! te cwiczenia, trwaja tylko 8 min...:) wiec co to jest na caly dzien? :) dasz rade :) trzymam kciuki ja narazie sie zaglebilam w samrowaniu ciala :D uzywam roznych zeli i masci kazdego dnia :D i nie nudza mi sie :D a moja skora juz nie wytrzymuje bez balsamu wiec nie ma rady bym zapomniala :) a teraz w ramach wiosny jade na myjnie umyc samochodzik, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrakcyjna0
hih. trzeba, się pożądnie, za siebie, brać, bo zaniedłgo się cieplutko, zrobi i będzie trzeba, troszkę więcej ciałka pokazać : >. ja właśnie, popijam zieloną herbatkę, z sagi o smaku malinowym. pyyycha. polecam, serdecznie ;*. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Juz czuć wiosne!!!!! Wstałam o 6.40 i patrze - słoneczko świeci, aż się chce żyć :):):):):) Co się muszę pochwalić - ćwicze to co mi posłałaś "ivaa" :) może jeszcze nie w takim tępie jak oni ale już niedługo :) czuje efekty bo mam zakwasy hehe do tego ten żel antycelulitowy z Lirene - super sprawa gładziutka pupa i super zapach :) no i nie jem po 20 od jakiegoś czasu i ograniczyłam chleb, ryz i makaron - prawie wcale nie jem :) a u Was jak tam dziewczyny???? Jak przygotowania do wiosny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie!!!! mam swietny humor bo mezczyzna zauwazyl, ze schudlam (teraz sie nie widzielismy 2 tyg bo byl w delegacji, wiec ja sie ostro za siebie wzielam :) ograniczylam jedzenie, wklepywalam te balsamy i robilam 6 weidera!) pochwalona nie trace zapalu i zaraz sie wezme za swoje paznokcie, ladnie opiluje i pomaluje :) jak tak sie dalej bedzie ocieplac to moze sie zapisze na basen :) pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.ja mam tez dobry humor ale to zasluga wiosny.dzis choc mrozno to widac naprawde ze sie zbliza :) sloneczko rano swiecilo teraz z trudem przebija sie przez chmurki ale i tak jest dobrze :) a tak ogolnie to spoko pomimo tego ze znow sie zblza "ciezki czas" i wczoraj pochlonelam pare czekoladowych cukerkow z nadzieniem.skora super,waga nawet nie wiem ale nie koniecznie cos sie tam rszylo bo jakos ostatnio rano pochlaniaja moj nczas porzadki (juz wiosenne) a nie skakanka ale mysle ze lada dzien sie za to wezme rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej hej :) widzę że zostało nas tylko trzy na pokładzie...no trudno jakoś dopłyniemy :P:P:P:P Ja tez się napaliłam na basen ale to w weekend pójdę z moim chyba :) laski słyszałyście o czyms takim jak nitkowanie brwi? depilacja nitką hehe super sprawa jest fimik na youtubie zaraz go poszukam i wkleje link, laska robi to raz dwa ciekawe czy to trudne. Ja moje dalej "zapuszczam" :P choć wczoraj troche wyskubałam z zewnątrz bo tam mi niepotrzebne ale korci żeby zrobić całość ale nie moge muszę byc silna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mow ze nie jest pusciutko.pamietasz ile osob bylo jak do nas dolaczylas? a jak dzien?hmm plucha jest mokro i buro ale inaczej niz jesienia.jesienia kedy zaczynaja przychodzic szare dni to czlowiek zaczyna sie dolowac a kiedy z bialych robia sie szare to jakos wesolo czlowiekowi bo wie ze wiosna poza tym to ok nie liczac moich ciagot na slodkie ale twardo zabijam je czrwona i zielona herbata. mialam dzisiaj jakiegos porannego przymulenca i zaprzestalam porzadkow wiosennych.dzis sie obijalam.zrobilam male zakupy wstawilam pranie i zrobilam obiad-pulpety w sosie pomidorowym(zero filozofii pare kulek ukulac i sos zrobic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm pycha za mną też chodzi właśnie takie coś :D tylko że nie mają tu obok mięsa z indyka i czekam na dostawę :P No pamiętam że trochę nas tu było a teraz pustki..ciekawe czemu...? Zapisałam się na cytologie na 10 marca - uszczupli to mój portfel o 40zł no ale co zrobić, zdrowie najważniejsze :) Za mną też chodzi słodkie, kupiłam Princesse Carme Love czy jakoś tak i będę mieć na podwieczorek :D A u nas super pogoda, słoneczko świeci plus pięć chyba jest, mam nadzieje że zima za nami :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki...ja te taz od dzis postanowilam zadbac o siebie!!! wlasnie mam maske na twrzy i zaraz balsam wklepie....no i ciezko pracuje nad moimi wlsami bo chce zeby byly na lato piekne i lscniace ale czy mi sie uda? zapuszaczm ...narazie mam do ramion, wczroaj podcielam 2 cm bo zniszczone ale teraz zadbam o nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Hej! Mogę dołączyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tk...jestem Ania..27 lat na karku, panna...bez faceta i widoków na niego :( mieszkam za granica w niemczech...co jeszcze obecnie ma na glowie kolor - machon ale zamierzam zrobic dekoloroyzacje i wrocic do swojego siemnego blondu lub jasby braz a co jeszcze pracje sobie i w mojej pracy wygl ad nie ma wielkiego znaczenia. W sumie wstaje wczesnie rano i jestem jeszcze zbyt zapsana zeby sie zrobic na trza :( smuten ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki jeszcze raz zaglondam...musze sie zmobilizowac porządnie. Mam jeszcze HULA HOP kiedys krecialm ostro a teraz sie niechce a lato tuz tuz. Zajrze tutaj jutro moze bedzie nas wiecej ...kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to unikać słońca - oto cała tajemnica dobrego dbania o urodę. więce piszę o tym na mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!!!! Widzę że nas przybyło :D:D:D super!!! Szkoda że nie ma jak wkleić fotek bo byśmy się lepiej poznały.... Ja dalej walczę z moimi brwiami ale już niedługo i będę je mogła w końcu doprowadzić do porządku :) dobra czas na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewojki :)to nze zdjec wkleic nie mzna to z jednej strony dobrze.wy obejrzec byscie mogly ale inni po cholere zaraz krytyka i takie tam.nie potrzebne nam to wcale mistrzuniu super ze sie przylaczasz mam tylko male pytanko co do tego hula hop.wiele slyszalam dobrego na ten temat.naprawde pomaga?a co do faceta?hmmm wiosna sie zbliza i ludzie az zaczynaja kipiec miloscia wiec spokojnie ehh brwi tez zapuszczam bo przy zeszlym depilowaniu za cienke zrobilam i wygladam tragicznie z nimi :P ale ogolnie to nastroj przewspanialy pomimo malego zmeczenia-ale nie kaca po wczorajszym ucztowaniu :P goracy prysznic swiezutkie wlosy twarzowy makijaz ze kolejny dzien az sie sobie podobam pomimo malych workow pod oczami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat worow!!! jak mam masakryczne cienie pod oczami.. w ogole zima jestem bledziutka, moja skora jest ciensza niz papier i te cienie sa takie widoczne...:( choc nie wiem ile bym spala, jak zdrowo sie odzywiala itd..to ciagle mam tak podkrazone oczy.. ie wiem co z tym robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski witam...pozno dzis jestem..po prysznicu , potem balsamik..tabletki skrzypowit i vigor i teraz zielona herbatka. Hula hop polecammmmm bardzo, rewelacja na iesnie brzucha i talie tylko trzeba chciec i regularnie. Ja osobiscie jestem szczupla a nawet bym sie chciala zaokronglic ale nie w brzuchu dlatego krence...a talia bedzie jak osa na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u mnie humor nie taki wiec dzis zapewne tylko ten jeden wpis sie pojawi. fajnie wiedziec ze cos takiego jak zabawka(ula hop) moze pomoc w dojsciu do wymarzonej sylwetki choc w sumie skakanka to trez zabawka kazdej ,alej dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja tez dzisiaj jakoś nie mam humoru :/ rano nie umiałam się uczesać (nienawidze tego!) także dziś wyglądam jak szara mysz :/ Polećcie mi dziewczyny jakiś fajny podkład, mam cerę mieszaną, coś co wyglądałoby naturalnie i trzymało się cały dzień. Mam z Manhattanu ale mi się juz kończy i coś nowego bym spróbowała. Ja dziś cały dzień czytam ksiażkę bo mam zaległości a niedługo termin oddania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×