Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -BOGNA

Perfumy FM BYDGOSZCZ

Polecane posty

Gość -BOGNA

Czy ktoś sprzedaje perfumy FM w Bydgoszczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wysle Ci umowę na email i bedziesz pierwsza :) serio :D ja osobiście tylko w woj ślaskim :) a na allegro :) dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.........
co to są za perfumy??? wiem, zaraz dostanę poi głowie, że taka i owaka, zacofana itp, ale spytać można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio, czy poza allegro jeszcze gdzieś je sprzedajesz (poza znajomymi oczywiście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniSłonikowa
Najlepsze kopie, ale tylko kopie. Słonik z FM jedzie naleśnikami. Cóż, zostanę przy oryginale ;-) Pewnych zapachów nie można jako to enigmatycznie zostało tu powiedziane "skopiować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza__
ano właśnie, czemu wokół wszyscy tacy zadowoleni. Moze ja jakaś inna jestem? :-) I co to do cholerci kopia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
kopia i podrobka to nie to samo,douczcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbka pozostaje podrobką
:P mozna nazywac kopia ale to podrobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszmasz
raczej douczona jestem i różnica między kopią i podróbką jest słabo widoczna, można też kupować kopie spodni levi's, butów puma i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolcevita_
a ja się skusilam i to na 2 od razu. Zapach zbliżony do oryginału, ale zupełnie nie rozwija się tak jak on na skórze. Czego można się spodziewać po "kopii" ;) za 30 zeta. Z podwinietym ogonem wróciłam do oryginałów, najwyżej trochę pooszczędzam, przynajmniej człowiek ma przyjemność z używania co rano ukochanego zapachu. dla osób, które zaraz będą mówić, że nie stać ich na perfumy za parę setek: radzę pumę lub adidasa. Ze szczerego serca. Albo polowanie na promocje w Rossmanie. Ja już nie kupię nic z FM i dziwią mnie wszystkie pozytywne opinie. Może moja opinia wynika z tego, iż wcześniej i teraz używałam oryginału, kopie ( hih, męczy mnie to ;)) oddałam nastoletniej córeczce znajomych rodziców. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERFUMERIA ALTERNATYWNA
Posiadamy w ofercie około 130 zapachów (damskich i męskich). Wszystkie perfumy można zamówić poprzez naszą stronę internetową w zakładce SKLEP. 30 ml- 18 zł 50 ml - 24 zł 100 ml - 36 zł Zapraszamy LISTA ZAPACHÓW na trzynutyperfum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalne perfumy można kupić na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, są tam oferty różnych sklepów internetowych i bardzo atrakcyjne ceny bo to fajna porównywarka cen, skieruje gdzie kupicie najtaniej, zakupy w zasięgu ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×