Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kruszonka

Do tych, które ponownie są żonami

Polecane posty

Gość kruszonka

Mam pytanie, jakie jest Wasze drugie małżeństwo? Czy długo czekałyście na to, by się ktoś wartościowy pojawił w Waszym życiu? Czy drugi mąż jest podobny do pierwszego? Ile trwało Wasze pierwsze małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bezpośrednio nie odpowiem ale wokół mnie pare rozwodów było, kobiety (akurat one zdradzały) odchodziły do kochasia na na kilka ani jeden cudowny związek nie przetrwał nawet 2 lat a niektóre po miesiącu się sypały. Aktualnie mam możliwość kolejną wielką miłość obserwować gdzie ona znalazła sobie bo mąż ją terroryzował , pomiatał i bił ( to jej wersja a jaka inna nie słyszałem), trwa to już 4 miesiące i obserwuję z ciekawością bo pannica ma 2 dzieci. Na pewno pare pań odpowie , na pewno dużo tych co odeszły nigdy nie przyzna się do swojej pomyłki, głupoty i ku.. bo taki mają charakter. Kiedyś tutaj był temat : dlaczego kobiety nie wracają do mężów których opuściły trochę odpowiedziało i zamarł bo pewnie nawet przed sobą nie mogą przyznać że zrobiły największą głupotę i same nie wiedzą dlaczego tak postąpiły. Jak to się mówi każdy pierdzi, każdy nosi skarpetki , nikt nie jest wstanie udawać 24 godziny idealnego romantyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×