Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2sensitive

Uprawiać seks godzinami...

Polecane posty

Gość VVVVO
uprawiać rolę godzinami, jak Złotopolscy.... enough?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez piśpiechu... - można, ale w tym szybkim, mocnym i namiętnych seksie brakuje jednak ....czułości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez piśpiechu...
z bardzo małym...tak małym idioto, że go nie ma jestem kobietą i do tego mam takie samo zdanie jak wy ale chyba przeszkadzama wam w męskim rozmarzaniu sie faktycznie jesteś biedny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2sensitive - jesteś biedny , bo to wszystko o czym piszesz to tylko Twoje marzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez piś... piechu - a gdzieżeś ty to wyczytał/a? Fakt, że w tekście nie występuje słowo \"rypać\" nie oznacza, że nia ma w nim normalnego, fizycznego, do bólu, seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWO - problem czcionek - skopiuj, wklej do notatnika (czy gdziekolwiek) i dowiesz się, że chodziło o vvvvo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pośpiechu...
sory za literówkę...zarzucasz innym nieumiejętnego czytania tekstu ze zrozumienie a sam masz z tym problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWO
nie potrafie wypowiadać sie bez obrzucania rozmówców obelgami:( Brak mi kultury słowa:( Ale poza tym to jestem wrażliwy i wyjatkowy bo chce sie seksić godzinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWO
Jakaś kurwa sie podemnie podszywa. Ide stąd papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWO
W dodatku tak kurwa kłamie! Bo ja jestem kurwa, kulturalny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli rzeczywiście jestem biedny, to oznacza, że seks z wyobraźnią jest czymś nienaturalnym, niszowym. Że popęd nie daje się uczłowieczyć. I nie o romantyzm tu chodzi czy delikatność albo inne pitu-pitu. Ale o wspólne, ŚWIADOME, doświadczanie. I czas gra tu istotną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pośpiechu...
mam dokładnie takie samo zdanie w tym temacie ale lepiej kogoś opluć niż dokładnie przeczytać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8989kj
Jesteś biedny, bo takie marzenia bez cienia szns na realizacje po pewnym czasie przeradzaja sie w obsesje. A dlaczego pisze, ze bez szans?? Bo jakbyś potrafił podrywać dziewczyny to byś nie pitolił na forum tylko działał. Na bank zaprzeczysz, ale jesteś chorobliwie samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2sensitive napisałeś \"Chciałbym celebrować intymną bliskość drugiej osoby.....\" a więc wszystko to to tylko Twoje pobożne życzenia, a więc... współczuję Ci biedaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVO
nie przejmuj się. to, że siedzisz przy kompie w sobotnią noc o niczym nie świadczy :-p masz duuuuuużo czasu na doświadczanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam żonę i dwójkę małych dzieci. I po prostu nie mamy dla siebie czasu. Więc tu przyznaję, bieda... Zostaje pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVO
i celebrowanie...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VVVVO - jeżeli do mnie to było, to nie musisz mi współczuć z powodu tej dzisiejszej nocy :P rzadko takie miewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pośpiechu...
a wy niby co robicie ?? faktycznie lepiej czytać lub pisać o obciąganiu z połykiem, sadzeniu klocy na klatę czy odchudzaniu...a jest jeszcze rozpacz po starcie ukochanego :o równie dobrze można się pierdolić godzinam...bo tu chyba o to chodzi a nie wsadzić wyjąć i do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pośpiechu...
ty jednak jesteś biedny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVO
wszyscyśmy biedni, buuuuuuuu biedulki, biedne, buuuuuuu chodźcie se natniemy sznytów i zrobimy połyk na kotwicę... z rozpaczy znaczy się. a potem będziemy celebrować intymność pielęgniarek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvvvo: pojęcia nie miałem, że seks kojarzy Ci się z rozpaczą... pewnie uprawiasz wyłącznie rozpaczliwy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2sensitive - a tak na marginesie jest już trochę po 1-szej a Ty zamiast ..\"powoli odkrywać tajemnice ciała\"..... własnej żony :) przed kopmem ślęczysz - zwalając cała winę na bogu ducha winne dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość któś123
panny które tu piszą zostały rozdziewiczone rok temu i pierdolą bzdety jakby wszystko o sexie wiedziały a ja mam ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWO
Pewnie sie pomyliłeś o dwa tygodnie a laska sie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×