Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelia28

dyskretne czynności wskazujące, że mamy ochotę na faceta

Polecane posty

Gość Borysek
Sygnały przede wszystkim nie mogą być za bardzo dyskretne, bo facet nie wie czy robisz coś dlatego żeby go zwabić czy mu się tylko wydaje. Ostatnio jakaś kobieta na forum miała pretensje do facetów, że mylnie odczytują jej zachowanie i myślą, że ona daje im znaki... kiedy ona wcale nawet o nim nie myślała. Dlatego zdecydujcie sie...albo dajecie jednoznacznie do zrozumienia... albo wcale... a ja wole jak dziewczyna daje mi wprost do zrozumienia, że jej sie podobam wtedy mnie to bardziej podnieca. A jak jest taka pół na pół to nie wiadomo czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia28
raz próbowałam dać taki znak gdy włożyłam se do buzi banana ale nie zrozumiał aluzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny
To musial byc wyjatkowy gamon :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita 38
no wiesz, z mojego doświadczenia wynika,że jak założe spódnice mini, but na wysokim obcasie , to nie ma faceta, który by sie nie obejrzał, więc już składają faceci oferty na sex; natomiast jak usiądziesz , założysz nogę na nogę, delikatnie machasz stopką, bucikiem lub zmieniasz pozycję, to też widzę mocny ślinotok u co wrażliwszych panów, więc różne są sposoby jak widzisz na uwiedzenie facetów. . .Mnie sie to prawie zawsze udaje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia28
prosze się pode mnie nie podszywać wczorajsza głupawa wypowiedź z 20.56 nie należy do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelko28 przeczytaj jakąś książkę o mowie ciała. W trakcie rozmowy z facetem(jeśli chcesz go poderwać) powinnaś: utzymywać z nim kontakt wzrokowy, przyjmujesz takią pozycję(BEZ SKOJARZEŃ), w której on siedzi,lub stoi(np.on podparty na łokciu-Ty podobnie),uśmiechasz się, gdy opowiada jakiś żarcik (ale nie \"śmiejesz całą gębą\"-\"kobieta,która się śmieje jest kobietą zdobytą\"), poprawiasz ręką włosy,okazujesz mu otwartość. Nie wiem co jeszcze-co instynkt Ci podpowie. Przede wszystkim jednak zastanów się, czy on chce dać Ci się poderwać-skoro nie reaguje na sygnały wysyłane przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypas
bardzo cenne wskazowki znalazlem tu, prosze o wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam zbyt wielu rad
bo nie interesują mnie faceci, to znaczy tylko wybrane jednostki pod Tym względem, więc jeśli już, to mu normalnie mówię o tym. nie interesuje mnie owijanie w bawełnę tudzież sznurek. nie lubię tracić czasu na kolacyjki i tym podobne historie, jak ... nie wiem co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta
ja najlepiej lubię podrywać na plaży. Idę sobię w letniej sukience bez majtek pod spodem. Gdy upatrzę samotnego przystojniaka leżącego na piasku znienacka staję nad nim okrakiem i walę kloca na klatę lub na plecy zależy jak leży. To niezawodna metoda - gościu zawsze jest mój. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG5425301
-----> a może tak... by ktos polecil jakas ksiazke o mowie ciala?? co do tematu, to mysle ze klaps w tylek faceta bedzie dyskretny i bardzo jednoznaczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×