Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskiiiii

Panowie, który z was miał juz dziewicę???

Polecane posty

Gość Jarek_K__
Jeśli ktoś lubi otwierać puszki z czerwoną farbą to niech otwiera. Otworzyłem takie dwie i przyjemność z tego żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robo__
Ja mialem 1 dziewica, miala na imie Agnieszka i byla zajebista w te klocki a nigdy wczesniej nawet nie robila loda, to byla prawdziwa dziewica z czystym kontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbokolex@o2.pl
Witam Jakiś czas temu poznałem dziewczynę młodą, dziewicę, z którą to zrobiłem. Ja miałem wtedy już spore doświadczenie a ona wcale. Umówiliśmy się że wynajmiemy pokój w hotelu i spędzimy tam noc. Trochę rozmawialiśmy ale w końcu poszliśmy do łóżka. Była spięta, nie bardzo wiedziała co ma robić więc spokojnie się nią zjąłem, pieszczoty języczkiem, paluszkiem, powoli wszedłem w nią. Patrzyłem na jej reakcje to widziałem że jest mocno spięta ale chciała tego. Kochaliśy się tak dosyć długo i spokojnie, później zmiany pozycji kiedy się rozluźniła trochę. Bardzo jej się podobało bo noc była pełna seksu, prysznic, i znowu seks. Nasza znajomość się trochę ciągła później któa była oparta wyłącznie na seksie. Spotykaliśy i kochaliśy i była bardzo zadowolona i ja rónież. Jej umiejętności rosły i wiedziała co mi się podoba i jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca temate
najlepsze są ruszane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorzowianin
Moja obecna dziewczyna była dziewicą i jej pierwszy raz mogę opisać tak że zaczęliśmy spokojnie bo trzeba rozruszać dziurkę ale potem byl naprawde ostry sex przed ponad 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×