Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie lasia

DO FACETOW - czy byliscie w agencji towarzyskiej??

Polecane posty

Gość lolek 42
jesteś stary , pewnie brzydki masz nieudane życie seksualne to sobie tak tłumacz , wypierdku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek 42
rozumi9em , że nikt cię nie chce żona ci nie daje i z braku laku zapierdalasz na ręczniaku i jedyną atrakcją dla ciebie jest ukrainka , która dziennie obsciskuje z kilku facetów , ale to nie usprawiedliwa twojego zachowania wypierdku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewica
czy w agencji nie uzywa sie gumek?? chyba one nie bede az tak ryzykowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmkm
francuz bez mozna a pukanie bez gumek buahahahahahahaha zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmkm
nigdy nie pojde do agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowyt
a ja sie chyba kiedyś wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewica
nie buhaha tylko sie pytam bo one tez sie chyba boja prawda??? mozna bez gumek pykac taka laske??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewica
jezeli nigdy nie byles w agencji to nie wiesz czy robi sie to z gumka czy nie, wiec nie cwaniakuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmkm
matoly jest francuz bez ale jezeli chodzi o "smarowanie paczka" to guma jest grana, ludzie nigdy nie bylem w agenturze i mam was uswaidamiac buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzę do burdelu
mamy z kolegą znajomą studentkę co ma kilku stałych klientów, własne mieszkanko, wpadam tam od czasu do czasu i mam naprawdę dobre ruchanie, trudno jestem gnojem ( mam żonę od 7 lat) ale potrzebuję tego, zarabiam niezle więc mnie stać. Rozmawiam z kumplami i prawie wszyscy korzystali już z usług burdeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Słuchaj no rozkapryszona gwiazdo - załozycielko topiku! Jestem kobietą po porodzie - w dodatku tylko 4 miesiące - i absolutnie nie czuję się niej atrakcyjna niz przed nim. Bozia poszła na rękę, i udało mi sie bez wysiłku wrócic do mojej figurki - poza tym mam masazystke, ktora moje ewentualne niedoskonałości skóry likwiduje. Czuje się atrakcyjna i życzę każdej kobiecie, choć nie wiem czy Tobie, takiego samopoczucia po orodzie własnie!!! Niejedna kobieta (być może Ty też - przeciez cię nie widać, możesz się tu kreowac na boginie sexu, a być jedną z wielu przeciętniaczek) wygląda gorzej nie mając za soba ciąży i porodu, niż my - kwitnące mamusie!!!!!!!!! Zaznaczam, że nie jestem pustą zadufaną w sobie osobą, ale wypowiedź ubliżająca kobietom po porodzie jako partnerkom sprowokowała mnie do napisania w/w posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Chodzę do burdelu
Piszesz ze masz tam dobre ruchanie, tzn. co masz innego od swojej zonki. Co taka dziwka Ci daje wiecej ze tam chodzisz??? Pytam z Ciekawosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka
zgadzam sie z poprzedniczka w zupelnodci, sama mialam zabrac sie do napisania pare slow zalozycielce topiku. Ja mam za soba 2 porody (przerwa miedzy nimi byla krotka) i gwarantuje ze nie jedna chcialaby wygladac tak jak ja teraz. Wiec bardzo prosze tu nie uogolniac i nie obrazac matek polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdflkj
Był czas kiedy chodziłem, nawet często. Powód ? Miałem wieksze temperament niz mojej byłej. Wiek ? Od 20 - 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt z facetow wiecej nie ...
chodził???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cennik
ZAJRZYJ NA STRONĘ www.odloty.pl tam ogłaszają się panny prywatnie-podane są ceny, numery tel. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos napisał że czasami faceci chodzą do agencji bo nie mają czasu na podchody, kwiaty i takie tam..... Moim zdaniem te jak to nazywacie\" podchody\" są najpiękniejsze.......to staranie sie o kobiete, te motylki w brzuchu przed spotkaniem.....faceci odbieracie sobie cos najpiękniejszego.....zadawalajac sie jakąś nieapetyczną kobietą....zaspakajacie swoje zwierzęce rządze, no inaczej chyba nie mozna tego nazwać. Moim zdaniem prawdziwy sex musi być połączony z ciarkami na plecach od dotyku, pocałunku, pieszczoty. Hmmm żal mi was.....ale każdy żyje tak jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STEFAN 58
najlepsze są takie 18 co każesz to zrobą np. wyliża ci DUPĘ i jeszcze swój jezyczek TAM wsadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupusjhi
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy facet myśli penisem
POWTARZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o choroby nie łatwo, a jak facet czuje się bzykając dziwkę w agencji i myśli (albo nie myśli) że godzinę przed nim robił to facet z nieuleczakną chorobą. Ta dziwka nie robi badań po każdym facecie, a pozatym najlepiej iść na łatwiznę i bzykać dziwkę jako 365 klient na przykład ffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tAM CHODZĄ NAJGORSI WIZUALNIE FACECI BO NORMALNE DZIEWCZYNY NAWET NA NICH NIE PATRZĄ Pozdrowionka dla facetów. Jak bzykacie dziwki to myślcie o tym że poprzednik miał nieuleczalną chorobę. Jak każdy będzie tak myślał to agencję padną. Pa Pa Atrakcyjna żonka która po porodzie jest bardziej sexi, nie ma obwisłych cycków i brzucha a mąż marzy tylko o niej i na sam jej widok mu staję...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle beznadziejny temat tacy faceci to kurwiarze a czy oni wiedzą że w 99% agencji są ukryte kamery (oczywiscie jest informacja o kamerach przy wejściu ale tak umieszczona informacja żeby faceci nie widzieli jej) wiem bo prowadziłam ostatnio wywiad z prostytutką która pracuje w jednej takiej. Wogóle dowiedziałam sie wielu ciekawych tematów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
co dziwki robia takiego innego ze tak tam lecicie????? mowic moze sie czegos naucze??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×