Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie lasia

DO FACETOW - czy byliscie w agencji towarzyskiej??

Polecane posty

Gość taka sobie lasia

jesli tak to - 1 - ile macie lat? 2 - czy macie zone (wasze zycie seksualne jest neciekawe) 3 - macie dziecko (jeszcze gorzej, bo jej cialo jest bleee) 4 - inny powod?? dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordo
byłem 3 razy.. jak byłem kawalerem zawsze jak sie spotykalem z takim jednym kumplem i ostro pochlalismy to konczylismy wieczor w takiej jednej agencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiegrzoz
do bordo ile sie placi za taka laske? fajna byla? a teraz? jestes zonaty>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie lasia
do CHUJ CI W POTYLICE dziecko, to znaczy, ze cialo zony po urodzeniu dziecka nie jest zbyt zachecajace, czyli obwisla skora tu i tam, szeeerooka szparka(po prorodzie) nabrzmiale piersi i wyciagniete sutky przez niemowalka! bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordo
nie wiem ile teraz ja 3 -4 lata temu tam wpadalem to bylo 100 za godzine.. a dupa jedna byla niezla...dala nawet kumplowi do kieszeni numer tel. zeby sie umowic u niej prywatnie- ale ten dupek zgubil ta kartke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moj kumpel
tez byl pare razy w agencji towarzyskiej, jest dosc mlody bo ma 22 lata i nie jest brzydki zeby na niego laski nie lecialy, ale jak z kumpelem sie upili i wpadli na taki swietny pomysl zeby do agencji jechac i to zrobili. wiesz jak faceci sa pijani to maja wieksza chcice na seks a ze nikogo nie bylo pod reka to wybrali ta opcje hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agencji
Do agencji chodzą same paszkwile których normalne kobiety się brzydzą i żadna normalna ich nie chce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moj kumpel
to nie jest prawda ze chodza same pasztety do agencji, czego dowodem jest moj kolega!!!!!!! agencja jest wygodna dla facetow, nie musza sie bawic w podchody, randki, kwiatki itp rzeczy ida i odrazu maja co chca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy facet myśli penisem
o choroby nie łatwo, a jak facet czuje się bzykając dziwkę w agencji i myśli (albo nie myśli) że godzinę przed nim robił to facet z nieuleczakną chorobą. Ta dziwka nie robi badań po każdym facecie, a pozatym najlepiej iść na łatwiznę i bzykać dziwkę jako 365 klient na przykład ffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Pozdrowionka dla facetów. Jak bzykacie dziwki to myślcie o tym że poprzednik miał nieuleczalną chorobę. Jak każdy będzie tak myślał to agencję padną. Pa Pa Atrakcyjna żonka która po porodzie jest bardziej sexi, nie ma obwisłych cycków i brzucha a mąż marzy tylko o niej i na sam jej widok mu staję...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy facet myśli penisem
chciałbyś - możesz tylko pomażyć. Nie pierdolę bo nie jestem facetem. pa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy facet myśli penisem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek22
ja też miałem pare przygód z Paniami łatwych obyczajów.Pierwszy raz jak byłem na studiach dziennych, popiliśmy troszkę i pojechaliśmy do agencji.Laska była niezła i naprawde sympatyczna, na imie miala Kasia miała 28lat. Zostawiła mi swój prywatny numer phona i 2razy spotkaliśmy sie prywatnie ale zaznaczam że sexu nie było.Pożniej kontakt sie urwal ponieważ wyrzucili mnie ze studiow,wrocilem do rodzinnej miejscowości i na jakiś czas byl spokoj bo agencji u mnie nie ma:) Zupelnie nie dawno też po flaszecce wybraliśmy sie na maly sexik.Bylo beznadziejnie, duzo nie pamietam tylko tyle ze mialem problemy ze wzwodem.Klientka byla beznadziejna i na dodatek ukrainka, zrobilismy swoje i na jakiś czas mam spokoj. W obu przypadkach placilismy po 100zł. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy facet myśli penisem
:) ja tak nie sądzę popatrz na ulicy chodzą niezłe laski połowa z nich rodziła a wyglądają zajebiście a niektóre dziwki przecież też są matkami. Każda z nas wygląda inaczej po porodzie ja czuję się zajebiście i tak wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moj kumpel
hahaha to po co facet robi kobiecie to dziecko jezeli zona po porodzie mu sie nie podoba? wiec proponuje wysterelizowanie sie :P wychodzisz za maz tylko ze wzgledu na wyglad? kobiete czy mezczyne kocha sie takimi jakimi sa przeciez uroda i tak z wiekiem mija. gdybysmy tak myslaly jak faceci to ciezki czekalby was los bo ktora by chciala sie kochac z facetem majacym miesien piwny, owlosione plecy czy problemam z erekcja itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem, nie musiałem nigdy płacić za sex, a reklamacji też nie miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chgodzacy do agnecji
to nic innego jak kurwiarze, absolutne zera i frajerzy bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc_i_czolem
współczuję waszym kobietom/ żonom zboki i narcyzy :o a wy pawnie wszyscy Banderasy, co??? żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinelli
Jedno jest pewne. Kto na dziwkach nie był nigdy nie zrozumie jak to jest i jego opinia będzie częściowo wyssana z palca. Ja uważam że to cenne doświadczenie życiowe, choć dojść można tylko do jednego wniosku, jest obrzydliwie i tylko na silnym rauszu można się zdecydować na odwiedzenie agencji. Nikt natomiast nie powinien pohopnie oceniać mężczyzny który się decyduje na taki krok, bo motywy są różne. Jak ktoś jest samotny i brakuje mu sexu, a nie układa mu się z kobietami, wtedy można go zrozumieć. Wcale nie musi być paszkwilem żeby się na coś takiego zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli bellinelli przed udziałem w marszu ... takim jednym powinieneś pójść do pedałów, żeby cię wydupczyli, tak ? wszak to byłoby cenne doświadczenie życiowe ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
nie nie bylem , to taka pani prostytutka powinna mi doplacic ze sie kocha z kims takim jak ja (czytaj nie śiganym 1000razy a nie ja jej), brzyde się patologią a prostytucja to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
każdy facet myśli penisem? no nie wiem ciemno maso ja mam mózg od tych spraw , żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co znowu wypierdku ? masz 1000 członków, że ci ma ktos dopłacać jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie lasia
jestem kurwą/dziwką/szmatą* * niepotrzebne skreslić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moj kumpel
a ty "nie wiem czemu " nie jestes załosny? tylko kobiecie umiesz ublizac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble fuj fuj
faceci niedoceniający swych kobiet to głebokie pustogłowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewien że
oj jakie to wy cenne jesteście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble fuj fuj
cenniejsze niż myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×