Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gasfio

odkłamywanie historii a małżeństwa z Arabami

Polecane posty

Gość gasfio

Günther Stockinger "Morze strachu" - Der Spiegel. Autor stwierdza, m.in.: "Podczas gdy hiszpańscy konkwistadorzy dziesiątkowali Indian, muzułmańscy łowcy niewolników masowo porywali mieszkańców basenu Morza Śródziemnego". "W owym czasie (XVI - XVIII wiek) polowania na chrześcijan w metropoliach handlarzy niewolników odbywały się niemal na skalę przemysłową". "Do niewoli dostawały się tysiące mieszkańców nadmorskich osiedli z Włoch, Francji i Hiszpanii". "Dopiero teraz amerykański historyk Robert Davis z Uniwersytetu Ohio w pełni ocenił skalę polowań na ludzi w basenie Morza Śródziemnego. (...) Wynik zaskakuje: w latach 1530-1780 na niewolnicze rynki Afryki Północnej trafiło, "co jest niemal pewne, milion, a prawdopodobnie nawet 1,25 miliona" białych jeńców chrześcijańskich". I co teraz myślicie o swoich chłopakach z Arabii ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma miłość
do historii politycznej basenu Morza Śródziemnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygona
ja mam chlopaka Araba i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o Arabach
jest taka, że oni zawsze muszą znależć sobie niewolników bo są cholernie leniwi i zaborczy na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 wrzesnia...
...wlasnie to mam do arabow i to ze traktuja swoja kobiete jak podmiot, jak psa... a gdy nie sa u siebie w kraju to tacy kochani :) bleeee nie slyszeliscie o polskich kobietach ktore wolaja o ratunek z krajow arabskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taskon
oj Arbowie nam dogodzą jeśli kobiety będą uprawiały obstrukcję rozpłodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
a potem biali wyludnili pewne rejony Afryki (wcześniej przez nich zniszczonej) wywożąc murzynów do niewoli ot, ludzka specyfika... a co ma wspólnego na przykład rok 1700 w Afryce z Alim współczesnie w Europie to naprawdę nie wiem... żałosne idę kogoś przypalić papierosem bo moi męscy przodkowie w Europie, w roku 1700, parali się inkwizycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
i nie brzęczeć mi bo jak p... krzyżem przez łeb za inne poglądy niż moje (to z racji agresywnej polityki moich przodków chrześcijańskich) to się przekręci ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikol
w latach 1350 - 1580 Arabowie porwali do niewoli 1 250 000 europejczyków. Biały człowiek sam z siebie przezwycięzył niewolnictwo i drastyczne metody karania, a Arabowie dopiero pod wpływem i przymusem białego to zrobili a i to nie do końca. Niewolnictow wciąż jest spotykane poza Europą, szcególnie w Azji i Afryce. Poza tym Arabowie stosują ucinanie głół, rąk i łechtaczek. Wreszcie jak ci się nie podoba nasza cywilizacja to wynocha do Arabii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×