Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwka00

jestem prostytutka..

Polecane posty

Gość dziwka00

co uwazacie na temat prostytutek>?? szczerze... bo w obecnych czasach wstydze sie odpowiedzioec ze sie prostutuuje..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka do kwadratu
A co mamy uważać?? Zwykły margines i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarzyc zawsze mozna
asexualny wielorybie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAINT...
DZIWKA SUKA SZMATA TO CO O TOBIE MYSLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabys
zeby ktos cie przelecial,co? bo normlanie nie masz na to szans? w sieci mozesz byc kim chcesz, wiec fantazjuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka do kwadratu
a do tego nie umiesz napisac poprawni czym się "zajmujesz" ""prostytuuję""-- jak już... poza tym nie dziwię się, że wstydzisz się o tym mówić , bo to naprawdę żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwka00
warunki pracy super a kasa nie mala.....o ktorej nie jestes w stanie pomarzyccc!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no heja
No, ile wyciągniesz? Z 8 tysiaków? I to ma być kasa? Za sprzedawanie siebie? Dzięki bardzo. Zresztą i tak wszystko pójdzie na leczenie syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwka00
o to chodzi ze ja nie stoje na ulicy i daje dupy...i czekam na pierwszego lepszego...tylko mam stalych panow ktorym towarzysze na roznych wyjadach i delegacjach...i to nie tylko seksa syfa nie mam..!bo robuie to higienicznie..poprostu jakbym miala teraz 4 kochankow ktorzy sa czysci i wogole..ja im robie przyjemnosc oni mi ...jestem kochanka..ale placa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_czym_sie_chwalisz
moim zdaniem nie ma czym sie chwalic....to ze sprzedajesz swoje cialo za pieniadze to jest ponizej krytyki....jak mozna wziasc do buzi facetowi ktorego wogole nie znasz smierdzi albo jest obrzydliwym grubym facetem wogole to jest na maksa chore!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwka00
biore za loda 20zł poniewaz smierdzi mi z pyska i klienci sa niezadowoleni jak im kutas smierdzi i dlatego tak mala a za sex 10 zł bo jestem kurwa i mam cipe jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu
nikt paszczaka kijem przez szmate nie tknie, wiec konfabuluje w necie. a wy ludzie lykacie wszystko jak szpaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia22
nie boisz sie ze zarazisz sie jakims syfem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwka00
ej nie podszywaj sie za mnie ty lachociagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu
nikt paszczaka kijem przez szmate nie tknie, wiec konfabuluje w necie. a wy ludzie lykacie wszystko jak szpaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieiwem
nie zaraze sie niczym bo robie to normalnie bez zadnych przygod pierwszych lepszych i o to chodzi..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_czym_sie_chwalisz
no nawet jesli masz stalych klientow to i tak jest chore dziewczyna ty sprzedajesz swoje cialo za pieniadze.....nie wazne czy robisz to czysto i higienicznie ale chodzi o sam fakt uprawiasz sex z obcymi facetami, dajesz sie dotykac roznym facetom to jest obrzydliwe.Dziewczyno pomysl troche nad tym co robisz i sie tym nie chwal na lewo i prawo bo nie ma czym uwierz mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwka00
dlatego mowie ja sie nie chwale bo jak powiedzioalam na poczatku w dzisiejszych czasach tak jest ze nie mozna tego powiedziec glosnoi dlatego mam szanse wypowiedziec sie chopciaz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche szacunku
dla swego ciała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona13
zobaczcie jak wygladaja wspolczesne prostytutki www.odloty.pl, moze autorka topiku tez nalezy do tej \"klasy\"? kobiet pracujacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastoltka
nie mozna wyslwietlic tej stronki wiec nie wpisuj jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona13
bo wszedl przecinek, wiec podaje jeszcze raz www.odloty.pl albo poprostu skoopiowac i wkleic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
ile miesiecznie zarabiasz?Czy Twoja rodzina wie co robisz?Czy chcesz w przysłżosci miec stałego faceta?Nie potępiam Cie...masz swój rozum więc wiesz co robisz...to Twoje życie i masz prawo przezyć je po swojemu...Nie pochwalam tego coi robisz ale w koncy to Twoje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwka00
moja rodzina nie wie nic natomiast mam stałego faceta i on wie co ja robie...z tym ze nie pochwala tego ale mimo wszystko on tez z mojej kasy korzysta bo chcemy oboje zyc w luksusie ...on jest dyrektorem banku a wiadomo jeo pensja nie wystarcza nam co miesiac wiec jezeli przyklacze swoja to jest a w sam raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile mniej więcej zarabiasz
miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwka00
narazie jest dobrze ale w koncu bede musiala z tego zrezygnowac bo chce zalozyc rodzine miec dzieci....ale mam oferte stalej pracy za granica razem z moja siostra..ona zalozyla juz tam rodzine i jest szczesliwa ..oczywiscie nie w takim zawodzie jak teraz ale w normalnej pracy wiec zabiore meza (niedlugo wychodze za maz) i jade...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwka00
jestem zadowolona narazie ale i swiadoma tego ze keidys musze z tym skonczyc pozdrawiam osoby czytajace moj temat i dziekuj za odpowiedzi nawet te chamskie....juz nie odpowiem bo ide z chlopakiem do restauracji..Pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmaster
Nie przejmuj się tym, że małolaty którzy odpowiadają na Twój topik obrzucają Cię takimi przykrymi epitetami. Są to zwykli śpikole, których jeszcze życie nic nie nauczyło, ale jak dojdą do odpowiedniego wieku, to doświadczą co to znaczy brak pracy a zarazem brak pieniędzy na utrzymanie siebie i rodziny, jeśli takową się ma. Twoja wykonywana praca jest taką jak każda inna. Każda praca jest dobra, jeśli nie krzywdzi drugiego człowieka. Pan Jezus jak był człowiekiem też nie potępił Marii Magdaleny więc zastanawiam się jakie prawo mają do tego wszyscy ci, któryz Cię potępiają. Głowa do góry, ale postępuj rozważnie i uważaj na siebie. Z poważaniem: anmaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×