Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwka00

jestem prostytutka..

Polecane posty

Gość zniesmaczona13
oczywiscie, ze brak permanentny brak pracy jak tez inne trudne sytuacje zyciowe zmuszaja czlowieka do roznych ekstremalnych rozwiazan, ale co robia 18-20-parolatki cociazby na tym portalu odloty?, zarabianie na studia, to wlasnie taka ekstremalna sytuacja ?, wiadomo, ze za niektorymi tymi wyborami kryja sie osobiste tragedie, ale chyba przedmowco nie powiesz, ze wszystkie te panny tak mają, bardziej jestem sklonna uwierzyc w pokuse latwych pieniedzy, a i zalozycielka topiku jakas taka wyluzowana i zadowolona z zycia mi sie wydaje, moze sie myle, ale takie mam wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenka
co Ty bredzisz ,Twój facet jest dyrektorem banku i nie wystarcza wam to co on zarobi??? to jak wy żyjecie ,na jakiej stopie,na co wydajecie tę kasę? tylko nie pisz ,ze to mały bank i mały zarobek.a tak wogóle to chyba coś ściemniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecet
zwykła ściema dla naiwnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trader
Propo kasy. Gram na opcjach kontraktach i walutach. Srednia dzienna to 12-15 tys pln. Ktora panna tyle wyciagnie? Nie mam czasu na zwiazki. Zreszta zadna by mojego tempa zycia nie wytrzymala. Dlatego kozystam z uslug zaprzyjaznionych pan. ZADEN ZAWOD NIE CHANBI. A te wszystkie natchnione to niech ida juz sprzatac do kosciola bo przynudzaja na forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa A.
Droga Dziwko00! (brzmi nieco ironicznie, ale to Ty wybrałaś sobie tego nika,nie o ironię mi w każdym bądz razie chodzi). Napisz, proszę, w jaki sposób dostałaś sie do tego biznesu. Tez chciałabym sprawić nieco przyjemności fajnym, \"tymczasowym\", rozerotyzowanym panom, którzy po prostu wsparli by mnie finansowo (używając terminologii biologicznej: klasyczna symbioza). Tylko, no właśnie, nie wiem zupełnie od czego zacząć, jak się do tego zabrać, dać ogłoszenie? poszukiwać? Przyciągać wyobraźnią? Jestem młoda, niedoświadczona, szukam więc kogoś kulturalnego, interesującego, starszego. Czekam na odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka99999
jedz do warszawy tam beda wiedziec co z Toba zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huks
jestes potepiona. Nikt cie nie bedzie chcial, smierdzaca szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek...
ja tez ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_ osiemnastolatka
MOIM ZDANIEM JESTES ZWYKłA SZMATą I TAKIE JEST ZDANIE NA TEN TEMAT ZROZUMIAłABYM CIE JEZELI NIE MIAłABYS ZA CO UTRZYMAC DZIECKA RODZINY , NIE MIAłABYS NA CHLEB , ALE TY TO ROBISZ TYLKO PO TO BY ZYC W LUKSUSIE .NAPRAWDE NIE ROZUMIEM CIE!! NIE MASZ DLA SIE BIE ZADNEGO WSTRENTU ? I JAK TO MOZLIWE ZE TWóJ CHłOPAK SIE JESZCZE NA TO ZGADZA? CHYBA MU ZALEZY TYLKO NA TWOICH PIENIADZACH A NIE NA TOBIE!!!!!!!!!!! poprostu sama sie nie szanujesz ani twój chłopak ciebie , zrozum to i skoncz z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaam
odpowiedz mi prosze na pytanie jesli mozesz: pracujesz w agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona taka
Ale masz kurcze mocną albo zjechaną psychikę. Ja nigdy bym dziwką nie została bo mam zbyt mocną psyche żeby nie poradzić sobie z problemami ,szczególnie tymi finansowymi. Weź się kobieto w garść,bo teraz jesteś zerem bez wyobraźni,jak jeszcze możesz to zrób wyjazd z tego biznesu bo zniszczysz siebie..... Jeżeli to nie prowokacja to naprawdę mocno Ci współczuje za obranie drogi życiowej. Kasa to nie wszystko ale bardzo dużo i wiem że można ją zarobić w inny całkiem normalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ten portal odloty dziala legalnie? az mi sie w glowie nie miesci ze tyle jest prostytutek, to pewnie juz przynajmniej jedna musialem poznac na uczelni....hm ale naprawde zadnej bym nie podejzewal..moze studentki takich porządnych studió jak moje sie nie prostytuują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to są opcje kontraktowe mam tu na mysli wypowiedz z 19:11 jak mozna zarobic kilkanascie tysiecy dziennie to...chyba bardzo trudno o taką pracę....wiecie cos na ten temat? poszukam w google ale pewnie sie nie wiele dowiem, co do zarabiania na walutach to..cos o tym slyszalem ale pewnie trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie i duzo kasy na poaczatek....z restza nie wiem..i pewnie glowe na karku i szczescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieciowy fantasta
a ja zarabiam 300tyś.dziennie i w wolnych chwilach wchodze na babskie forum pochwalić sie tym,aha dodam jeszcze ze zarabiam w rublach etiopskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwww
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
JA TEŻ JESTEM PROSTYTUTKĄ I MOGŁABYM TO ZNAJOMYM POWIEDZIEĆ PUBLICZNIE I MAM NA TO WYJEBANE BO LUDZIE POTRAFIĄ TYLKO OBGADAĆ A NIC MI NIE DADZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×