Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie z tej epoki

swiateczne prezenty

Polecane posty

Gość nie z tej epoki

Jak co roku rozpoczela sie mania zakupow swiatecznych :) mozna bezkarnie obdarowac wszystkich ktorych kochamy :) wiem ze jedni to lubia inni nie, ja osobiscie nie lubie robic zakupow (miliony ludzi przepychajacych sie w sklepach za prezentami), dlatego zawsze prezent obmyslam na spokojnie i pozniej sie po niego udaje :) ale uwielbiam pozniejszy efekt - moment otwierania prezentu ... i ten usmiech milego zaskoczenia :)) jedyny problem w tym zeby dobrze wybrac ... i tu mam problem - brakuje mi jednego prezentu dla kobiety kolo 40 - zony, matki, ktora niestety nie nosi bizuterii ( pisze niestety poniewaz uwazam ze bizuteria jest wdziecznym pomyslem na prezent jesli tylko poszuka sie czego niespotykanego). oczywiscie chcialabym zeby to byl prezent da niej a nie dla domu ;) blagam - rzuccie jakies pomysly. prezenty robimy sobie symboliczne - drobiazg ktory sprawia radosc (tak do 30zl). napiszcie jak jest u Was - czy wszyscy kupuja wszystkim czy moze losowanie w domu (wiele moich kolezanek z pracy ma takie wlasnie rozwiazanie, ktore nie nadszarpuje az tak budzetu domowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję jakąś chustę lub apaszkę (tego nigdy dość byleby dobrane odpowiednio) albo coś z mydlarni... płyn, sole lub babeczeki do kąpieli, albo jakieś ekskluzywne mydełko. Może też być jakieś skorowidz, kalendarzyk lub notatnik do torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1212
Mnie by ucieszył dzbanek z filtrem Dafi , wlaśnie jestem w podobnym wieku, niby bizuterię noszę, ale mam swój gust, także...O tym dzbanku i ogolnie firmie Dafi i czytałam i slyszałam od znajomych, dobry, tani, woda smaczna po przefiltrowaniu. Niestety u mnie jest mały problem. Mieszkam w miejscowości , w której go nie kupię, a przez internet nigdy nie zamawiałam. Także taki prezent bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×