Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmm1

łuszczyca...

Polecane posty

czy zna ktoś np. super masażyk taki przy łuszczycy. Słyszałam ze nie powinno się masoważ miejsc gdzie jest wysyp,ale opinie sa różne. A co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatka
Nic nie słyszałam o żadnym masażu..Choruję na tę chorobę już od paru lat...Polecam solarium lecznicze ..jak mam wysyp to najlepiej pomaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Uszatka. Ja nie choruje ale mój chłopak tak, wiesz on ma duży wysyp na nóżkach ostatnio zrobiłam mu masażyk ( tak jak umię oczywiście ) nóg. Uzywałam do tego oliwki dla dzieci i wiesz co zauważyłam, jego bardzo to swędziało nawet podczas snu potrafił sie drapać po tym masażu z oliwką przespał całą noc i nawet sie nie zadrapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatka
Bo oliwka działa kojaco na łuszczycę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatka
Ja miałam raz duży wysyp i wtedy to tylko specjalistyczne leki pomogły ..może on tez powinien udać się do lekarz...te leki potrafią pomóc nawet w ciągu jednego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on chodzi do lekarza i byłw szpitalu, ale wieszjak to jest brak słoneczka i nawet mascie tak nie pomagają ... mnie to nie przeszkadza kocham go takiego jaki jest i nie zamieniłabym na nikogo innego, ale taki masażyk plus jeszcze jakieś korzyści z tego nie tylko relaks to byłoby cos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×