Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skrzywdzona

NIENAWIDZĘ FACETÓW

Polecane posty

Gość skrzywdzona
niedobór soli mineralnych w organiźmie uzupełniam własnym moczem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona
uwielbiam robić sobie analną palcówkę ręką mojego wujka Staszka jak śpi pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona
codziennie stojąc za ladą w sklepie monopolowym marzę wielkiej miłości i pewnego dnia Pan Edek z pobliskiego wysypiska kupując wino , pasztetową i ogórki kiszone powiedzial , ze mnie kocha i pragnie a ja glupia oddalam mu swoje dziewictwo na szkrzynkach po ziemniakach , pan edzio zrobil swoje wstal powiedzial takich jak ty sie nie kocha, zostawiając mnie w podartym fartuchu , czemu wszyscy faceti to swinie taj jak pan edzio.facet to świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona - ale ta prawdziwa
Podszywacze mają bujną wyobraźnię. Uśmiałam się, chyba mi to nawet poprawiło humor, hehe. A co się stało? Nie mogłam już znieść ciągłego porównywania mnie z innymi, wprowadzania w kompleksy, niszczenia mojego zdrowia psychicznego. Dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikomu nigdy nie ufam, ufam jedynie swojemu sądowi na temat danej osoby i nigdy się nie żalę gdy mój sąd okazuje się nieprawdziwy\" moze mnie to zbytnio nie zachwyca, ale daję sobie prawo do błędu:) tylko się uśmiecham, ale nienawiść? naprawdę nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivan
zaraz "nienawidzę" jutro przyniesie ci dużą pizze zaprosi do knajpki powie że słodka jesteś i będzie o.k. A tak naprawdę - Z WAMI TRUDNO BYĆ FACETEM!!! Bo - musi byc macho - silny jak tur ale - czuły jak mimoza ale - ma mieć duuuża kasy - ale mieć dla was dużo czasu( a niby skąd jeżel;i musitą kasę zarobić???) ma być opanowany i cierpliwy - ale za wasze humory czasem można zabić Te wymagania chyba tylko Robo-Cop może spełnić.Ja wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona - ale ta prawdziwa
ja nigdy nie miałam takich wymagań wobec facetów, o jakich piszesz, Ivan. A faceci też mają wymagania (i to jakie), których nie mogę spełnić. Więc to ja wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat
Ivan ma racje!!!!!! Facet musi ciagle sie starać a jak ma czasem już dość i coś powie swojej kobiecie to dostaje takie baty że o rany!!!Dziewczyny niestety potrafią zranic słowami. I juz nie pamietają ze przed zgrzytem on był cudowny! A chłopaki potem muszą znowu wszystko od początku budować. Kobiety są dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat
maalutka ale mimo wszystko staram sie zrozumiec zeby mój zwiazek był lepszy:)ach pewnie i tak nie raz dostane baty od mojej ukochanej:) oj dziwne dziwne! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela co ma przyjaciela
a ja bardzo lubię facetów - zwłaszcza jednego - ale niektóre męskie zachowania doprowadzają mnie do czarnej rozpaczy. A już najbardziej nienawidzę męskiego ŚCIEMNIANIA :-0 Nie powie taki jak człowiek, o co mu chodzi - i nie mówię o akcjach typu "nie, ja nie znam tej pani, co dzwoni", kiedy łżą przypałani na czymś, z czym się kryją. Chodzi o irracjonalne i niezrozumiałe ściemnianie bez potrzeby. Przykład - abstrakcyjny: kochanie, może chciałbyś płytę Sojki na mikołajki? słyszę: eeee, wiesz tego, dawno ostatnio go nie słuchałem, hehm, tego, zastanówmy się może jeszcze (zamiast po ludzku: nie, bo wiem, że brat mi kupi) Normalnie ręce opadają. Po co, pytam się? Po co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajzel
A ja 80 % kobiet ktore znam to nie nadaja sie do eksterminacji tylko do wydupcenia !!! Zresztą po to istniejecie miłe kochane panie!!! Lubie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat
TAAAAA Trele morele:) To kobitki tak mieszają albo nic nie mówią a facet to musi byc jasnowidzem:)to dopiero jest zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter __ego
Mat Hela Ajzel o cokolwiek Wam chodzi życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ... też nie jestem doskonały :( poszukuję szarego mydła, by się nim pochlastać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Musisz r****ć się codziennie z innym,żeby sprawdzić czy rzeczywiście nienawidzisz wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałeś coś o logice? Jeśli odpowiesz, że nie, nie zdziwi mnie to wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było nie latać za d*pkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×