Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darek_szefo

Co mozna kupic Dziewczynie pod choinke/??????????????

Polecane posty

Gość darek_szefo

Co mozna kupic Dziewczynie pod choinke:/:>?>?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienonie
dwie możliwości: 1.królik miniaturka 2.zestaw do nurkowania w kolorze jej oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuterię, kosmetyki, cos praktycznego...... ale najlepiej wymyslic cos, co bedzie jej sie kojarzyło z TOBĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaaa
bizuterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś związanego z jej zainteresowaniami, akcesoria do komórki (jeśli ma) książkę, biżuterię - niekoniecznie srebro czy złoto, np. coś kolorowego, a może szkatułkę, czy pudełeczko na biżuterię, ozdóbkę do pokoju (figurkę, coś na świeczki ..) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka25 - bardzo ladna ta koszulka! ja tez bym taką chciala... ale moj Tygrysek zwykle kupuje mi cos praktycznego. A ja bym chciala na zmiane bielizne i biżuterię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na ostatnie urodziny dostałam poduszke ze zdjeciem mojego faceta znad morza gdzie bylismy doslownie 2 tygodnie przed urodzinami!!! nie dawaj jej zadnych figurek, no chyba ze zbiera!! kosmetyki tez sama wie jakie lubi najbardziej, chyba ze zasugeruje ze cos jej sie konczy.. a na mikolaja dostalam ostatnio talon do hipermarketu!!! sama sobie nakupilam co chcialam :) słodycze jesli sie nie odchudza!!!!!!! bilet do teatru np na po swietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
album na zdjecia oraz stojaca ramke, by mogla wasza wspolna fotke postawic na biurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we78
Jako,ze nie mam zwykle wystarczajaco pieniedzy by kupic sobie cokolwiek,to na pewno ucieszylabym sie z depilatora,ktorego chcialabym miec.Zawsze jednak znajduja sie inne wydatki i zakup depilatora odkladam na pozniej A calkiem niedrogie znalazlam na str: http://www.ceneo.pl/Depilatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mink
A myślałeś o czymś, co przypomni wam wspólnie spędzone chwile? Byłby to bardzo romantyczny pomysł, na pewno jej się spodoba. Może album z waszymi zdjęciami, które fajnie podpiszesz? Na http://www.cozacena.pl/albumy-na-zdjecia masz dużo ładnych albumów. Taki prezent na pewno będzie wyjątkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda wszystko zależy od tego jaki budżet posiadasz na zakup prezentu, ale generalnie zastanów się nad zestawem dobrych kosmetyków z Sabell.pl bo to zawsze ciekawy i trafiony pomysł na prezent pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnjeszka
ja sobie ebooka w sferisie, od rodziców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każda dziewczyna na pewno lubi kosmetyki. A jak nie chcesz wydawać kasy, to spróbuj zdobyć na stronie http://66t52.getlink.gq/Nyr Polecam, bo można dużo zaoszczędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakąś fajną torebkę albo bluzkę... :) może ma już coś upatrzonego, coś wspominała, że jej się podoba :) w necie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na prezent... np ja trafiłam na stronę cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cen, pokaże w jakim sklepie kupisz to najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy w jakim jest wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urocze kolekcje ma w ofercie Savicki – www.savicki.pl Mam na myśli choćby Keys, czy Fairytale. Mają swój pomysł na robienie biżuterii, nie kopiują innych marek i to mi się tutaj najbardziej podoba. Jak kupię u nich kolczyki czy bransoletę to wiem, że nie spotkam drugiej kobiety ubranej w to samo w pracy na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×