Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AWE

MĘŻOWIE KTÓRZY ZDRADZAJĄ TO ...!

Polecane posty

Gość AWE

DLACZEGO TO WŁAŚCIWIE ROBICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiper
bo zaden samiec jeszcze nigdy nie wytrzymal przy jednej samicy czyli jedna po czasie sie nudzi!!!! proste pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
Dlaczego to robimy? co? dlaczego zdradzamy? ja nie zdradzam ale Ci co zdradzają to pewnie dlatego ze: - jednio bo lubią takie sporty -natomiast inni zdradzają bo ich kobiety ich nie zaspokajają... od czego jest kochanka? od kochania! od ruchania od sexu a własna kobieta? tez . ale czasami brak jej inwencji Twórczej. czaasmi jest tak ze kobieta lubi sex, lubi sprawaiac facetowi przyjemnosc ale sama nigdy tego nie zaproponuje... - wiec faceci idą tam gdzie dostają TO bez proszenia to kochanka zrobi im loda bez proszenia bez nalegania to kochanka rzuci sie na nich namiętnie większosci kobiet tego nie ma niestety :( i co ja tutaj o lodach wygaduję.... jak taka kobietka nawet nigdy sexu nie zaproponuje ... zawsze tylko czeka na inwencje faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on ma orgazm a ty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
no bo tak kurwa niestety jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
pytanie do AWE a Ciebie ktoś zdradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
NO DOBRA! ALE PRZEIEZ NIE OD DZIŚ WIADOMO, ŻE STSYSTYCZNIE RZECZ BIROĄC FECECI MAJA WIĘKSZY PPED I POTRZEBY W SFERZE SEXU NIZ KOBIETY. WIĘC JEŚLI TAKI JEDEN Z DRUGIM SIĘ ŻENIĄ TO CHYBA SIĘ Z TYMI STATYSTYKAMI LICZĄ. I MIMO TO PRZYSIĘGAJA WIERNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ MAŁŻEŃSKĄ! A POTEM IDA I ROBIA SWOJE, "BO ŻONA NIE ZAPROPONUJE". HIPOKRYZJA HIPOKRYJA HIPOKRYZJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
ja nie zdradzam! ja żyję z uczuciem ze minetkę kobiecie robię bez proszenie - sam proponuję a lodzika musze proponować - nie opiera się - ale mimo wszystko... sex kobieta moja uwielbia! ale tez sam musze ją rozebrać nigdy mi nie odmówiła! ale nigdy tez sama mi go nie zaproponowała i nigdy mnie nie rozebrała ;p żałosne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
JA NIE ZDRADZAM NIE, MAM PÓKI CO REWELACYJNEGO MĘZA I MAM NADZIEJĘ ŻE AK POZOSTANIE, ALE CZYTAŁAM PRZED CHWILĄ TOPIK ZDRADZONYCH KOBIET - TAK Z CIEKAWOŚCI I ZACZĘŁAM SIĘ ZASTNAWIAC DLACZEGO MĘŻOM TAKIE COŚ SIĘ W OGÓLE PRZYTRAFIA, LUB DLACZEGO SIE NA TO DECYDUJĄ. STĄD MOJE PYTANIE. A W TYTULE TOPIKU ZAWARŁAM MOJE OGLÓNE ZDANIE NA TEMAT ZDRADZJĄCYCH MĘŻULKÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procenty
a 11% dzieci ma innego tatusia biologicznego, niż w papierach. zapewne dlatego, że kobiety są wierne, tylko czasem siadają na (wiadomo czym) w brudnych toaletach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
a jak tam jest u Ciebie? robisz facetowi loda? a jezeli robisz to robisz to sama? z własną inicjatywą? i czy on CI robi minetkę - proponując sam czy Ty mu to proponujesz? raz na jakiś czas sama mówisz: kochanie zaraz Cię zgwałcę? i rzucasz się na niego? szczerze proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowocześni
my jesteśmy nowocześni - lody kupujemy gotowe w sklepie, a jedzenie zamawiamy telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
JA MOJEMU MĘŻOWI TEŻ LODZIKA NIE PROPONUJĘ, JA MU GO ZWYCZAJNIE ROBIĘ I JUŻ! BYWA, ŻE SAMA PODAJE SWOJĄ "KAWĘ NA ŁAWĘ" I MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE RZECZYWIŚCIE TWOJA SYUACJA JEST TROCHĘ HMMMMMMMMM........ MOŻE POWIEDZ TWOJEJ KOBIECIE, ŻE SPRAWIŁABY CI RADOŚĆ, GDYBY CZASEM CIĘ ZASKAKIWAŁA CZYMŚ OD SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
UPZEDZIŁAM TWOJE PYTANIE - PISAŁAM ODP. KIEDY TY JE PISAŁEŚ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
no to Twoj facet Cie nie zdradzi ;-P a moze on jest z tych co tylko biorą? czy też Ci daje cos? a pewnie o minetkę musisz prosic na kolanach co? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
MĄŻ PIESCI MOJA BRZOSKWINKĘ RÓWNIEZ BEZ MOJEGO PROSZENIA:0 I TAK JEST CUDNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
ZNÓW TO SAMO, KURCZE ROZUMIEM CIĘ W MIG! CO ZA POROZUMIENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
no to widocznie po prostu masz szczęście... i on również a pytanko zadam Ci: ile ze sobą jesteście w związku - nie w małżeństwie ale w związku po jakim czasie zaczeliscie uprawiac sex po jakim on Ci zrobił minetkę a po jakim czasie Ty zrobiłaś mu lodzika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
PEWNIE MASZ ZNAK ZODIAKU STRZELEC, LEW LUB BARAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
Bliźniak ;-P moze jesteś moim bliźniakiem? do pytań dołąćż jeszcze: ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
W ZWIĄZKU 5 LAT SEX "DO KOŃCA" PO 1,5 ROKU:) NIESPOTYKANE DZIS CO? LODZIKI I MINETKI DUUUUUUUUUUUUUUUUUZO WCZEŚNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
aha czyli najpierw robiliście sobie Oralnie ... a pozniej dopioero przyszedł sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
AAAAAAAAAAAAAAAA................... ZAPOMNIAŁAM O BLIŻNIAKU, Z TAKIM ZNAKIEM TEZ SIE SUPER ROZUMIEM:) MAM 30 LAT I 3 DNI:) (ZNAKIEM JESTEM ... ZGADNIJ SOBIE JAKIM - TERAZ TO PROSTE) A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
skorpion ;-P ja mam 25 latek sex z kobietą po 8 miesiącach minetka po 9 lodzik po hm roku - ale nigdy z wlasnej inicjatywy kobiety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
MMMMMMMMMMMMMMMMMM....... WIESZ, JA NIE KLNĘ, ALE MUSZĘ POWIEDZIEĆ: PIERDOLISZ!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×