Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AWE

MĘŻOWIE KTÓRZY ZDRADZAJĄ TO ...!

Polecane posty

Gość ja nie zdradzam
ja pierdolę Tylko swoją kobietę ;-P i zadnej innej nie zamierzam pierdolić a Anal po jakim czasie? ;-P bo u mnie brak jak na razie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
SKORPIONIE, NO TO JEJ POWIEDZ, ŻE TO BY DLA CIEBIE DUŻO ZNACZYŁO, ŻEBY ROBIŁA TO WŁASNEJ INICJATYWY, ŻE NIE CHCIAŁ BYŚ JEJ CIĄGLE O TO PROSIĆ. MYSLISZ ŻE TO DOBRY POMYSŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
jak mam jej to powiedziec? ej! nie skorpionie ale bliźniaku! a sorry z tym skorpionem to pomyłka Ty jestes koziorozec miało byc ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
TO MOJE "PIERDOLISZ" BYŁO DO WYPOWIEDZI CZŁOWIEKA "MMMMMMMMMMMMMMMMMMMM". TO BYŁEŚ TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
nie! to nie byłem ja ... ale sobie pozwoliłem odpowiedziec ;-D wiec jak mam jej to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
TOŚMY ALE NAKRĘCILI Z TYM ZNAKAMI, JA NIE JESTEM KOZIOROŻCEM, TYLKO STRZELCEM, A TY RAZ NA ZAWSZE BLIŹNIAK, OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
NP. JEZU KOCHANIE, ROBISZ TO BOSKO IDLATEGO CHCIABYM, ŻEBYŚ MNIE TYM CZASEM ZASKAKIWAŁA. WTEDY TO JUZ W OGÓLE BĘDĘ MIAŁ ODLOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
mówiłem.. nie pomaga.. zawsze mówi ze właśnie chciała mi to zrobic albo zaproponować czyli jak nic nie mówie przez miesiac a po miesiacu wyjezdzam ze nic nie proponuje to mowi ze wlasnie chciala zaproponować a to nei to ze ma odrazę czy cos.... bo lubi sex ogólnie i jest zaspokajana.... ale najwidoczniej chce uchodzic za cichą myszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
IDĘ ŚPIULKAĆ CHYBA. MOJA DZIDIZA BUDZI SIĘ CO 2 GODZINKI W NOCY NA CYCUNIA:) WIĘĆ MUSZĘ OCHE POSPAĆ, PÓKI SYNUS ŚPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
oki pa i rób swojemu facetowi dobrze jak najczęśćiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
EEEEEEE......... COŚ KRĘCI Z TYM PROPONOWANIEM. TEGO SIE PRZECIEZ NIE PROPONUJE, BO TO SZTUCZNE CHYBA WTEDY JEST.... JAK BY TO MIAŁO BYĆ: A MOŻE CI TERAZ ZROBIE LODA? WTEDY CHYBA PRYSKA CAŁE UNIESIENIE, KIEDY RZECZ NAZYWA SIĘ TAK WPROST PO IMIENIU, CO? JAKIE TY MASZ Z TYM DOŚWIADCZENIA? JESZCZE SPAĆ NIE IDĘ BO SIĘ FAJNIE GADA. ALE ZA PÓŁ GODZ. TO JUZ MUSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
JESTES JESZCZE?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
TO CHYBA JEDNAK SPAĆ PÓJDE SKORO TU CISZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
jestem a juz chcialem isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
hm nie nigdy nie nie mówię : zrób mi loda! - tzn czasami tak ale ogolnie nie po prostu jak jakos się sam nadstawiam.... - ale w ten sposób ze czuje ze to ja tego chce a nie ONA! tak samo z minetką- lubi ją ale nigdy jakos mnie nie hm nie wiem... nie zniży mnie nigdy w to miejsce... po prostu sam to robię i juz - a jej jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
NO I CO Z TYM PROPONOWANIEM, ZABIJA STAN UNIESIENIA I SPROWDZA NIECO NA ZIEMIE CZY NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
hm dla mnie proponowanie nie ma w sobie zadnej ... takiej esencji tego smaku całego sexu i oralu i w ogole ale niestety nie kazdy tak ma... ja TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
OK ROZUMIEM. TO JEST CHYBA WSZYSTKO KWESTIA TAK ZWANEGO DOPASOWANIA W ŁOŻKU. OCZYWIŚCIE WIELE ZECZY MOŻNA WYPRACOWAĆ, ALE JASNE, ŻE NAJLEPIEJ JEST, KIEDY LUDIZE ZWYCZAJNIE NADJA NA TYCH SAMYCH FALACH BEZ SŁÓW I JUŻ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
ZECZY=RZECZY, SORRY ZA ZJADANIE LITER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
wygląda, że się już dogadaliście w sprawie niezdradzania żony i męża. wystarczy, że się spotkacie w jakimś hoteliku i nie zdradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
ja nadaję na tych samych co TY :P zartuję dogadujemy sie zajebiscie po prostu jest wspaniale oboje juz skaczylismy studia pracujemy w lozku tez jest fajnie bardzo fajnie i ja i ona nie mamy ogolnie na co narzekac... tylko ta inwencja Twórcza.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
A ROZMAIACIE SOBIE CZASEM W CIĄGU DNIA, TAK PO PROSTU BEZ CIĄGU DALSZEGO, O SEKSIE? O TYM, CO JEJ ZROBISZ NASTĘPNYM RAZEM, ALBO ONA TOBIE? TO TEZ NIEŻLE PORKRĘCA NA POTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.......... WIESZ, JA NIE KLNĘ, ALE MUSZĘ POWIEDZIEĆ: G......NO ROZUMIESZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
tak ale mimo tego ze mowi ze zrobimy to i to to i tak jak pozniej kontroluję całą sytuację po prostu kobieta czuje sie bezpiecznie przy mnie i wie ze i tak będzie fajnie wiec zdaje sie na moja głowę ;-P a raczej na obie głowy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
MMMMMMMMMMMMMM.............. SKORO PROPONUJESZ TAK ŁATWO HOTELIK TO ZNACZY ZE ZNASZ TO Z AUTOPSJI. JA MAM ZASADY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
ja tez mam zasady nigdy nie zdradziłem i nie mam zamiaru... mmmmmmmmmmmmmmmmmm pewnie nawet tego co ja nie ma ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
I TAK SOBIE TO WŁAŚNIE TŁUMACZ. JEJ JEST PEWNIE PRZY TOBIE TAK BOSKO, ŻE TRACI GŁOWĘ, NIE MOŻE MYSLEĆ I STĄD BRAK TWÓRCZOŚCI;) TO WŁAŚCIWIE POWINNO CI SCHLEBIAĆ - TAKIE JEJ ZACHOWANIE. WIDZISZ JAK PRZEWROTNIE MOŻNA WIELE RZECZY WYTUMACZYĆ.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie zdradzam
hm moze to i racja.. nie pierwszy i nie ostatni raz doprowadziłem ją do orgazmu samym całowaniem po piersiach.... nie dotykając w ogole muszelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
JA TEŻ NIE ZDRADZIŁAM I NIE MAM ZAMIARU - NIE MOGŁABYM NA SIEBIE W LUSTRZE PATRZEĆ, A TAK NAET MI PRZYJEMNIE, GDY W NIE ZAGLADAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
Wy macie zasady, my mamy hoteliki. Wy miejcie zasady, my wolimy hoteliki. I nic nie musimy przewrotnie tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×