Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana01

szkoła seksu oralnego

Polecane posty

Jest juz topic o tym, jak zadowolic w ten sposob kobietę. Ale chyba nie ma topicu - jak zadowolic faceta?.... Mnie to w sumie ciekawi, bo bardzo lubię piescic w ten sposob mojego mężczyznę:-) I chcialabym by bylo mu jeszcze lepiej gdy to robię :-D Może panowie wypowiedzą się co lubią w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnananana
bleeeeeeeee.............nienawidze robić facetowi laski.....szczególnie jak mu śmierdzi,to jest okropne,ale prqawdziwe :( i ten smak spermy..........a fuuuuuuuj,co w tym jest przyjemnego??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble bleeeeee
a fujjjjj ja też nie lubie dotykać faceta laski ....i te obleśne owłosione jaca............na wymioty zbiera :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnananana
taaaaaaa......jasne szczególnie po całym dniu ładnie pachnie....albo po godzinie ,dwóch :( fujfujfujfujfujfuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Ty dziecko masz inne upodobania?.... moze wolisz bułeczki ;-) bez urazy! hihi Kazda forma seksu moze byc piękna jesli obydwojgu partnerom to odpowiada! nie sadzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaahhahahahahaha
Dziwka z HIVem założyła topic i tyle...........łeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, skoro Wasi faceci się nie myja to sie nie dziwie, że Wam śmierdzi, nie wyobrażam sobie, żeby mój facet ( ja również) się nie podmył przed \'czymś\', i on sam zawsze tego pilnuje i nigdy by tego nie zaniedbał. Kochamy cała osobę, a jeżeli robimy coś z przymusu to znaczy, że albo tak naprawde tego kogoś nie kochamy, albo w zwiazku nie istnieje zaufanie, bo jesli dziewczyna nie ma na to ochoty, facet powinien to zaakceptować i czerpac przyjemność ze zwykłego sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redfsdfsdf
a swoja droga uwielbiam kazdy cm ciala swojej dziewczyny lizac jej pachy ssac jej palce u stóp , wylizywac jej perrectum i nic mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redfsdfsdf
sie przez folie ciemna maso kochajcie jak wam tak wszystko przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to i to
wali na kilometr jesli nie jest UMYTE!!!! dlatego myć się!!!:D i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttt
ale jak faceci pieszcza wam wasze myszki to sie cieszycie bo jest wam przyjemnie ale wziasc do buzi to od razu ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z i to i to
trza się myć. Problem smrodu rozwiązany, a teraz może przejdziecie do odpowiedzi na temat?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kLOZET GRANY
ja pierdole, robisz loda to rob, a nie zagłębiaj sie w wiedze teoretyczną. Ja robie lepeij niz nie jedna w lodziarni :classic_cool: jak nie lubisz robic to tak naprawde na szczyt rozkoszy go nie wzniesiesz, tyle just do it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexidupcia
Ja nie lubie oralu ale moj facet upiera sie bo on to uwielbia. takze zmuszam sie, zamykam oczy a potem ide wypluc do wc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kLOZET GRANY
sexidupcia a nie lubisz minety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze
zmuszam sie i mu robie wy dzieczyny jestescie tragiczne zal mi waszych facetów ja z wielkim zapalem i wielka przyjemnoscia pieszcze myszke mojego kwiatuszka i otrzymuje to samo wzamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelisia
Czesc widze ze niezle tu rozmowy prowadzicie! Co do sexu oralnego to mysle, ze bierzecie to do siebie jak jakies malolaty! Przeciez nikt wam nie kaze brac do buzi, a facetom nie kaza zeby lizali. Jesli jestescie z swoim partnerem blisko i chcecie sporobwac czegos innego to mysle ze odwzajemnienie milosci przez sex oralny nie jest niczym niezwykłym, a robicie z tego nie wiadomo jaka afere! Jest to przyjemne jesli facet ktory to robi wie jak zadowolic kobiete i nie zalezy mu tylko na tym zeby sobie "poruchać" ale rowniez na tym, zeby jego kobiecie bylo dobrze! Mysle ze jesli piszecie tu takie rzeczy to na pewno sprobowaliscie tego a nie mowicie o tym z takim przerazeniem i obrzydzeniem bez jakiego kolwiek doswiadczenia! Uwazam ze sex oralny jest bardzo przyjemny i nie tylko mowie to ze wzgledu na to ze moj facet dobrze to robi, ale wiem ze jesli ja mu to robie jest mu dobrze i mam z tego satysfakcje. Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina sid
Mój facet mnie uwielbia pieścić Ja go tez lubie pieścić, ale...No właśnie:). Czasem mam nieodpartą ochote zrobić mu loda:d, a czasem poprostu nie mam ochoty... Dlatego nie lubie jak mnie o to prosi, bo nie chce mu sprawić przykrości odmawiając. A to moje głupiutkie kochanie nie może zrozumieć,że można coś lubić, ale raz mieć na to ochote, a raz nie:), i się doszukuje czy ja się do tego nie zmuszam:) Czy temat udzielania rad jak dobrze robić jest aktualny, czy topic się zmienił, jak zauważyłam;) ;p ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba nikt Ci tutaj nie pomoże bo na kafeterii to zaraz jakies beznadziejne \" żarty\"...a w sumie fajnie by było jakby inne dziewczyny podzieliły sie swoimi że tak to nazwe patentami ;) na dobrego loda hehe. Masz jakas specjalna technike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom:) To ja Betina sid >>nick musialam zmienić, bo mi moj topic podszywacze rozbili Techniki mowisz;P. No jedna mam...:p Ale tu nikt Ciekawy nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem bardzo ciekawa
Dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki sposobik,że strasznie dlugo go pieszcze języczkiem wzdłuż penisa, i nie dotykam mu główki... I jeszce gdy zamyka oczka karze mu patrzeć. I on juz nie wytrzymuje, i chce mi go wlożyć w bużke, ale mu nie pozwalam na tki manewr... A gdy już widze,że prawie nie wytrzymuje, to nagle biore całego do ust. Z rozmów wiem,że to najbardziej podniecająca metoda dla mojego kochanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem bardzo ciekawa
Fajne to co napisałaś. Masz coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo może ktos inny
też ma jeszcze cos ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak po tobie pojada to bedzie swiadczyło o nich. Ja osobiscie uwazam ze sex oralny jest przyjemny. Ale do tego obie osoby musza miac ochote. Musi byc odpowiedni nastroj. Nigdy nie zmuszalem do niczego swojej dziewczyny. Jak sama chciala to dobrze. Jak nie to swiat sie nie zawalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeliJaal Uważam że masz 100%racji:) Bez zmuszania i może być milusio:) A ja założyłam topic o poglądach... ale mi go mocno zniszczyli podszywacze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×