Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana1714

Czy Wy-pytanie do kobiet-macie wyjątkową- ochotę na przytulaniejak macie okres

Polecane posty

Czy Wy-pytanie do kobiet-macie wyjątkową- ochotę na \\\\\\\"przytulanie\\\\\\\"jak macie okres?Oczywiście nie o taki zwykła przytulanie mi chodzi (stąd ten cudzysłów).Ja tak mam...czy Wy też tak macie?Panuje bowiem stereotyp, że kobiety głównie mają ochotę podczas dni płodnych...Ale czy Wy też macie na to szczególnie ochotę, jak macie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry yyyyyyyyyyyyyyyyyy
Panuje bowiem stereotyp, że kobiety głównie mają ochotę podczas dni płodnych .To nie stereotyp to biologia Przedłuzenie gatunku . Ja nie mam boli mnie brzuch i chce mi sie zygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to współczuję...ja właśnie wtedy mam ochotę...szczególnie.Nie mam ochoty \"zawsze\"...Jeżeli mozna jakoś to zgeneralizować, to głównie w dni płodne i włąsnie wtedy kiedy mam okres...Wtedy to bardzo mocno.Wiem,że to trochę nizbyt fajnie brzmi...ale tak jest.Jestem ciekawa,czy wiele dziewczyn tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwooo
...testosteron nam rośnie w ów czas czy wówczas jak kto woli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałabym wiedzieć, czy jest dużo kobiet,które maja na to ochotę szczególnie w tych dniach...Prosze Kobietki no i Panów(może ich kobiety też tak mają)o szczere odpowiedzi.Z góry dziekuję.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm wychodzi na to,że jestem chyba jedną z kilku nielicznych,bo większość kobiet albo źle sie czują(współczuję),albo chyba nie maj n to wtedy ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie chyba podczas okresu mam wiekszą niż zwykle ochote na przytulanie się.Wynika to chyba z tego ze brzuszek mnie boli i jakas taka chora sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to współczuję...Wiem,że może wydaje sie Wam to może niezbyt smaczne, ale ja mam właśnie tak,że mam na to szczególna ochotę jak mam okres.Nic na to nie poradzę.taka moja natura.Jednak nie znalazłam tu nikogo, kto ma tak jak ja...Dziewczyny!Wpisujcie się!Nie wierze w to,że tylko ja tak czuję wtedy kiedy mam te \"trudne dni\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to biegnę spac, bo juz mi sie oczy kleją...Hihii okresik mam za jakieś trzy tygodnie:-P...Ale jutro zajrze na ten topik...może znajdzie się jakaś dziewczyna, która ma na to wtedy ochotę. Dobrej nocki. Czekam na ciekawe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzxc
Mam ochote, szczegolnie 2 dnia okresu, a czasem juz pierwszego. I to bardzo silna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to fajnie.Przynajmniej nie jestem sama.Namiętna!Wpisuję Cię do mojego klubu \"namiętnych okresowiczek\"...Ktoś jeszcze się do niego zapisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faciooo
ja bym sie chętnie do Was dołączył, ale jestem facetem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
ja jak mam okres to nie chce nawet żeby mj facet do mnie podchodził. Jego dotyk mnie denerwuje, wszystko mnie denerwuje i ostatnia rzecz na jaką mam ochote to seks... no ale każda z nas jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoniutka
Oj szkoda....wspólczuję Ci...ale może znajdzie się ktoś,kto zapisze sie do mojego klubu?Dziewczyny!Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to dlatego, że przez te kilka dni nie bierze się pigułek, które zawsze trochę osłabiają libido ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry-mam dwa loginy i podałam swój drugi. Oj szkoda....wspólczuję Ci...ale może znajdzie się ktoś,kto zapisze sie do mojego klubu?Dziewczyny!Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nka85
ja w czasie okresu jestem potwornie napalona i mam ogromną ochotę na seks.. oprócz 2 pierwszych dni kiedy źle sie czuję następne 4 dni to burza hormonów u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek
moja partnerka ma trudna do opanowania chcice w czasie okresu a jak wypije to doslownie mnie gwalci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarissa
och jak ja mam okres to też mama taką chcicę, że mnnie mój chłopak nie poznaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony
Ja z mojążoną kochaliśmy się zawsze w czasie okresu. Wyjechałem kiedyś w 2-tygodniową delegację, jak wróciłem to powiedziała, że mam pecha bo ma okres. Do głowy mi nie przyszło jej namawiać. Kiedy w łóżku namiętnie się pieściliśmy powiedziałem jej, że mam straszną ochotę. Widać ona też o tym myślała, bo powiedziała mi, że jeżeli się nie brzydzę to może mi dać. Niektórzy faceci boją się widoku krwi, ja do nich nie należę :-). Od tamtego czasu nie mogliśmy się doczekać kiedy dostanie okres :-)). Kochaliśmy się wtedy jak szaleni, kilka razy dziennie. Szkoda, że żona już jest po przekwitaniu, ale to też ma swoje zalety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz okres i mam taką chcicę że ledwo wytrzymuję, mój facet daleko... dobrze ze mam jeszcze swoje niezawodne paluszki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×