Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i-k-s

Anglia tak czy nie ???

Polecane posty

Gość i-k-s

Mam 1,5 roczną córeczkę, mój mąż wyjechał do Anglii w Poniedziałek ma pracę i mieszkanie mówi że po pierwszej wypłacie mogę do niego pojechać, bardzo chcę ale boję się, że ciężko będzie nam się tam utrzymać z jednej pensji a przedszkola przyjmują dzieci dopiero dwuletnie. Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto zaryzykować, powiem jeszcze tylko że jak wyjadę to nie mam już powrotu do kraju, ani mieszkania ani nie miałabym się u kogo zatrzymać, proszę napiszcie co wybarać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
Bardzo proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
jeszcze raz proszę podpowiedzcie mi co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
Jacyś małomówni jesteście, może wrócę tu jutro i coś się rozkręci. Pozdrawiam forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zaryzykowala
jesli Twoj maz ma pewna prace ale trudno mi decydowac za Ciebie bo nie znam do konca sytuacji ja bym zaryzykowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
ja też chcę jechać ale boję się o moją Perełkę, potrzebuję napędu od was :-) dzięki za zainteresowanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
moje wahania nie pozwalają mi nawet zasnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Malibu
Jestem na tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
czy ja jestem skazana na niepowodzenie??? ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
Blue Malibu dzięki każdy wpis i opinia są dla mnie bardzo ważne, nie mogę się poprostu przełamać, a życie jest bardzo drogie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
idę spać trzymajcie się zdrowo i piszcie piszcie piszcie ratujcie moją d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Malibu
Słyszałam o całych rodzinach, które emigrowały i jakoś dawały sobie radę w Anglii, więc czemu Wam mialoby sie nie udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
ja bym się zastanowiła czy warto ryzykować, mężuś przyśle pieniążki to można poszaleć w Polsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
acha i jeszcze jedno nie wiem czy ty wiesz ale trzeba mieć worek kasy na zachodzie żeby dziecko utrzymać samo przedszkole kosztuje chyba ok 100 funtów TYGODNIOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia kazdy odpowiad
a za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź i żyj normalnie
jak ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena z londynu
życie jest tutaj o wiele prostsze jeżeli chodzi o znalezienie pracy ale jest bardzo drogie podatki, opłaty, mieszkanie, wyżywienie, ubranie nie liczę już drobnych przyjemności całuski dla polaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radio Maryja odbierzesz na całym świecie, więc krzyż na drogę i sayonara! Nie potrzebujemy fałszywych polaczków w naszym cudownym kraju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne że
jedź! Zwłaszcza, że, jak piszesz, sytuacja męża wydaje się pewna. Jeśli nie pojedziesz, za miesiąc założysz topik, jak to tęsknisz za mężem i jak Ci źle, a za trzy dołączysz do topików kobiet, które zdradziły do partnera oraz do tych, które się zastanawiają, czy partner je już zdradził. ;-) Życie na ogół się samo układa. Dość prosto, jeśli tylko nie zaczniemy go na siłę komplikować. :-) Jedź! Powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca i życie
za granicą w numerze z 04,12 jest artykuł z dokładnie rozpisanymi zasiłkami na przykładzie autentycznej rodziny z dwójką dzieci. Ojciec pracuje zarabia ok. 900 GBP a matka jest bezrobotna na dwójkę dzieci dostaje ok. 990 GBP. Więc myślę, że w Angli bardziej "opłaca" się mieć dzieci. Najlepiej kup sobie ten numer i poczyta bo moim skromnym zdaniem powinnaś się cieszy, że masz na tyle mądrego męża, że szuka dla as lepszego życia.!!!!! Powodzenia i odwagi :) P.S. Z tego co piszesz wynika, że nie masz duzo do stracenia a ile do zyskania...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22.....
jedzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-k-s
dziękuję wam wszystkim naprawdę teraz zmotywowałam się i chcę pojechać, najbardzie przekonała mnie no jasne że i praca i życie, jak Misia wstanie to biegnę do kiosku po gazetę, dziękuję wszystkim jeszcze raz i myślę że lepiej jest żałować tego co się zrobiło niż tego że się tego nie zrobiło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca i życie
w nowym numerze jest oposana przeprowadzka z dzieckiem za granicę tzn. jak ją dogrze zorganizować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jest
jakiś link do tej gazety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia z.
jedz i sie nie zastanawiaj, za jakies pol roku do ciebie dolacze z moja rodzinka, tylko sie obronie:) wtedy bedziesz mi radzila co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedźcie wszyscy
Najlepiej to jedźcie wszyscy i będzie spokój z ludźmi, którzy nie potrafią sprostać rzeczywistości!no dalej pakować sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniamania
www.pracaizycie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famfarka
do jedzcie wszyscy w doopie mam taka rzeczywistosc i popie... polskie prawo, gdzie ponad 50% dochodu to podatki, a za srednia krajowa ledwo mozna utrzymac normalny standart i to tylko jak dwie osoby pracuja!!! sorki, ale mam tez dosyc polskiej mentalnosci, mocherowej wladzy, jak sie dorobie to tutaj wroce i skarbowka w tylek mnie bedzie mogla pocalowac, bo bede ukrywac dochody na wszelkie sposoby. zbyt wiele osob ktore znam zbankrutowalo przez biurokracje, podatki i sponsorowanie marmurow urzednikom... zatem wiedz tutaj bloga egzystencje, a ja sie zawijam, zobaczymy za czas jakis kto lepiej na tym wyjdzie... C U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedz i nie zastanawiaj sie
Zawsze mozna wrocic, a najbardziej przeraza pierwszy raz. Ja teraz pisze do Ciebie z Australii. Zaczynalam od Angli Odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×