Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zieloniutka22

Jak sie nosi buty z futerkiem?

Polecane posty

Gość Zieloniutka22

Kupilam ostatnio okazyjnie buty z futerkiem i slyszalam opinie, ze wpuszczenie spodni do srodka to wiocha! Tzn, ze wchodza w gre tylko 3/4? Przeciez na snieg i mroz nie zaloze inaczej. Jak sie je nosi z dlugimi spodniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpuszcza się w spodnie.Pół krakwa tak chodzi, co druga dziewcynka..:) więc wkładaj w spodnie bez obciachu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieloniutka22
Spoko, bez obrazy! :) Właściwie się źle wyraziłam. Bo futerko mają w środku a z zewnątrz są dość sportowe. Moim zdaniem do wiochy im daleko :) ale o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieloniutka22
A poza tym właśnie tak zasypało, że nie mam zamiaru nawet myślec o innych butach, bo te są idealne! Wiec jak sie komus nie podoba, przeciez nie musi patrzec! :) Dzieki za rade, dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMIAC MI SIE CHCE DO KOGO TY SIE POROWNUJESZ DO MADONNY.KUP DO TEGO NA ALLEGRO TOREBKE LOUIS VUITTON OCZYWISCIE PODROBE ZA 200ZL I BEDZIE COOL.SORRY ALE TAK WLASNIE MYSLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE LUBIE DZIEWCZYN KTORE KUPUJA TOREBKI PODROBY NP TE LOUIS VUITTON I MYSLA ZE SA COOL, JESLI KOGOS NIE STAC NIECH KUPUJE RZECZY BEZ ZNACZKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeetam
allle wiocha tu u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×