Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominika_25

czemu atrakcyjni faceci chodzą do agencji?

Polecane posty

Gość Dominika_25

Ostatnio odwiedziłam swoją koleżankę która pracuje jako barmanka. Właściciel tego baru prowadzi agencję towarzyską, więc trzeba przejść przez bar aby iść do agencji. A i same dziewczyny czekając na klientów siedzą w tym barze. Siedziałam popijając sok i obserwując ludzi. Klientów było nawet sporo... Ku mojemu zdziwieniu nie byli to starzy obleśni faceci, ale w większości - młodzi atrakcyjni, dobrze ubrani faceci. Kilku z nich znam (tzn z widzenia i ze słyszenia) i np. wiem że nie mają dziewczyny. Zastanawiałam się - czemu? Ja bym niejednego z nich chciała na stałe. I dawałabym mu o wiele więcej rzeczy za darmo niż te panienki za kasę. I tak samo jak ja myśli wiele dziewczyn - wiele chciałoby mieć takich facetów jak oni (przystojnych, z dobrych domów itd). Czemu facet więc który mógłby mieć praktycznie każdą, płaci za seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu wiele kobiet szuka faceta mając własnego i sypia z kimś innym? czemu korzysta z agencji dla kobiet mając fajnego , zadbanego i inteligentnego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_25
eeee.....nie znam ani jednej takiej, co więcej - nie znam nawet żadnej agencji dla kobiet :D więc przesadzasz i to mocno mocno za to facetów którzy korzystają z usług prostytutek -oooo, sporo...... chodzi o to że zawsze myslalam że tam chodzą brzydcy albo starzy... a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_25
czy ja wiem czy prostytutka daje to czego oczekują?? nie całuje się z nimi, oral robi z gumką, na anal zgadza się rzadko (wiem, bo paru facetów pytałam którzy bywali) ja bym tych wszystkich oporów nie miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci sa niestety zapracowany, zestresowani, w takim stanie nie maja ochote z wami gadac... Wola meskie towarzystwo bo uwarzaja ze baby sa glupie. Nie jeden raz to slysalem. A jesli chodzi o anal czy oral skad on moze wiedziec ze ty chcialabys mu to dac? On sie zastanawia nad tym ili miesiecy musi czekac do poki sie dowie ze jestes gotowa (lub nie jestes ) na cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACECI TO BYDLUNY
MYSLACE FIUTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACECI TO BYDLUNY
lubie robić kupena dachu do komina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygodnicki
Agencja wychodzi taniej i szybciej niż podrywanie lasek w pubie. Masz ochote na seks, to załatwiasz sprawe i baj baj bejbe. Nie ma żadnych fochów i pretensji nie wiadomo o co, nikt sie do ciebie nie przyczepi i nie bedzie potem wysyłałl esków zeby sie spotkac, ty też nie musisz do niej dzwonic i wysłuchiwać jej gadania itd itp. Korzyści więc sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dominiki
"I dawałabym mu o wiele więcej rzeczy za darmo niż te panienki za kasę."-w życiu nie ma nic za darmo.Jak facet ma w domu kobietę to wybacz ale też nie za darmo.Ona korzysta z jego zarobionych pieniędzy cały miesiąc.Ile to kasy?Trzeba by policzyć.A tak 4 razy do agencji dajmy na to po 100 zł za wizytę to 400 na miesiąc.Żadna kobieta w domu tak tanio nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronim
a te co obsługuja tych panów w agencji to też są "wierne, oddane i potrzebują czułości" ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Lekkiej Prowiniencji
Ja Tobie odpowiem. Otóż zapracowany mężczyzna, jest w łózku mało wydajny. Gdy się kocha, może za zwyczj tylko raz, potem, już nie ma siły. Czyli jesli za jeden raz zapłaci prostytutce, to jest dokładnie tyle ile ona i on oczekuja. Własna kobieta ma pretensje, domaga się wiecej, czym obniża i tak słabe ego takiego pana. Co z tego, ze on przystojny, gdy, niestety, możliwości, z przepracowania, ma ograniczone. Zobacz zresztą, co piszą Panowie - cztery razy w miesiacu to 400 zł. Uwierz mi, a piaszę to mając 31 lat, nasze potrzeby z wiekiem rosna. Sama prostytutka obsługuje jednego wieczoru 4 - 5 panów, czyli nawet jesli, to odbywa 2 - 3 stosunki, czyli i tak więcej niż jeden pan by mógł. Powiem wiecej, ma seks regularnie. A własny mężczyzna chciałby raz na tydzień, bo zmęczony. Wiem co piszę. Prawda jest taka, że oni chodzą do agencji bo: nie mogą wiele razy, boją się kompromitacji, maja dość własnego niespełnienia w łóżku. Aha - pracuję w agencji, więc wiem, co piszę! Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red Alert
Odpowiem w imieniu moich kumpli, którzy korzystają z takich rozrywek :D Poprostu im się nie chce starać o kobiety, które często robią łaske, że się wogóle zainteresuje tobą. Trzeba się płaszczyć, przymilać itp.A z perspektywy czasu wychodzi o wiele drożej( jeden wypad do kina+ np jakaś imprezka to ponad 100 zl) zazwyczaj, żeby zaciągnać jakaś do łóżka trzeba kilka/kilkanaście takich spotkań.A tak idzie płaci i obie strony są zadowolone on bo dostał coś bez łaski i ona, bo wkońcu kocha sięz przystojnym mężczyzną a nie starym dziadem.Ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panny lekkiej prowiniencji
to w takim razie to prawda ze one robia orala przez gumke?? i czy kochasz sie tylko z gumka, pytam bo mam teraz takiego faceta ktory chodzil kiedys do domow publicznych.... i wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
to jest moze raz w tygodniu, 4 stosunki w miesiacy to chyba malo prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red Alert
Moge na palcahc jednej ręki policzyć pary które to robią więcej niż raz tygodniowo ( brak czasu, przemęczenie itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba żyjemy w innym świecie
a my jesteśmy prawie 10 lat razem.................. i ciągle to robimy, nawet jak mam okres :)............... mój mąż jest b.przystojny............. w ogólnym tego słowa znaczeni, co często, szczególnie kiedyś było potwierdzane, prze składane mu propozycje, sesji zdjęciowch, prezentacji garniturów itp. Moim zdaniem faceci chodzą do agencji z róznych powodów, ale głównymi na pewno będą: -lenistwo.. to ci samotni -nie zaspokajanie potrzeb w związku.... ci żonaci -znudzenie........też żonaci Ps Ja mojego faceta nic nie kosztuje............. bo zarabima więcej niż on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...uważam że primitiv troche przesadzasz, kobiety raczej nie korzystają z agencji.....mam wiele koleżanek i znajomych i nigdy o czymś takim nie słyszałam. Słyszałam że są, ale nic mi nie wiadomo by któraś korzystała, natomiast panowie...to inna sprawa. \"z lenistwazalezy im wylacznie\".....piszesz że nie wymagaja troski, pamięci, zaangażowania......przecież to piękne uczucia i właśnie tego ci panowie sie pozbawiają.....zaspakajając swoje zwierzęce rządze w agencjach. A jeśli chodzi o koszt, to wiele kobiet zarabia teraz więcej niz ich faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo traktuja kobiety jak rzecz
Ci sami miewaja romanse. Przeczytaj sobie "Gdyby zamilkly kobiety" - nie bedziesz musiala zadawac sobie i innym takich pytan po tej ksiazce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge cos doradzic
Jest od bardzo dawna w internecie taki portal który cały jest poświecony ocenianiu jakości i porównywaniu doświadczeń z prostytutkami. Są tam dziesiątki tysięcy postów, tysiące użytkowników. Jest nawet kilka postów typu "dlaczego chodzisz do prostututek", "dlaczego korzystasz z agencji towarzyskich"... I wiekszość tam odpowiada, ze jest za brzydka na "darmową", a zarazem atrakcyjną kobiete, czyli zwyczajnie nie mają powodzenia. A inna grupa facetów odpowiada, ze chcą zaliczać czasem nowe, a skoro mają żony i by ganiali po klubach to by sie szybko wydało, wiec najbezpieczniej jednak z prostytutką, bo jest dyskrecja. Adresu tego forum nie podam, bo pewnie nie jest to zgodne z regulaminem kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prościej, szybciej, taniej. Wielu szuka seksu, ale nie ma ochoty na nie wiadomo ile spotkań, przymilanie, rozmowy, domysly, gierki itp. A w agencji? Łatwy seks, ma się to, co chce, obie strony zadowolone. Oszczędność czasu, nerwów, pieniędzy. Bez zbędnego gadania i ceregieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak jak wyżej opisane. I serce nikomu nie boli. W takim przybytku nie ma to, że się człowiek rozklei i zakocha. Płaci robi to co mu brakuje i wychodzi. Często za dzień czy dwa nie wie gdzie i u jakiej był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×