Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterija

Zakochałam się w kobiecie, wiecie czy nie wiecie?

Polecane posty

ja rowniez kocham kobiete .. ktora jest dla mnie wszystkim !! .... dalas mi tyle szczescia .... dalas mi tyle sily jestes cudem istnienia mego i chce byc twoja gwiazda... by na zawsze przyswiecac ci droge do serca mojego... pozdrowienia dla kafeteriji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdrowienia. Niestety nie widziałam jej dziś. Za to spędziłam trochę czasu z jednym gejem i jednym biseksualnym dla odmiany.:-P Nie zobaczę jej już do stycznia:-(:-(:-( Chyba,że jutro coś się wydarzy... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persona grata
Laski trzymające się za ręce,jeszcze zniosę, ale facetów! Bleeeee:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz gdzies to pisalem
juz gdzieś to napisałem, że to nie Kafeterija tylko Kafeterij, bo to jest on. A frajerzy dają się na to nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłop,baba co za różnica. Pół roku temu jeden koleś napisał,że muszę być babą,skoro piszę takie bzdury. Wybór należy do Ciebie:-p Prawda jest taka,że jestem babą o całkowitej mentalności geja. A co do orientacji- biseksualna. Niech ktoś napisze,że moja fascynacja jest obrzydliwa i nie naturalna. Chciałabym być przez chwilę prześladowaną mniejszością. ;-):-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja fascynacja jest obrzydliwa i nienaturalna - będę cię inwigilował i prześladował i nie przyjeżdżaj broń boże do Poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
a ja mam kobietke ktora kcham ponad zycie...dnie i noce razem z nia--> cos pieknego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu,chociaż jakoś tak bez przekonania. A do Poznania muszę,bo znajomych mam tam masę i ulubiony sklep indyjski na Rynku.:-p Wprowadzam się w świąteczny nastrój.Niech wam gwiazdka pomyślności nigdy nie... A sorry,to nie to:-p --------------------- ---------/--\\------------ -------/-@--\\----------- ------/@--@-\\---------- -----/----@----\\--------- ----/-@-@--@--\\------- ---/---------------\\------ ---____________----- --------I-----I----------- --------I-----I----------- W robocie u mojej ukochanej stoi właśnie taka choinka. No może trochę brzydsza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna propozycja
jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persona grata
Ratownik to zajęcie dla faceta. Ona ma brodę i wąsy?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość God coś tam...coś tam...
do Kafateryja , masz duży problem z określeniem kim jesteś lub czym , to smutne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruda lecz siebie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudownie, temat z 2005 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×