Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzycielka20

opowiedzcie o swoim najlepszym sexie

Polecane posty

Gość marzycielka20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhalsdkfjalsdkfj
w kazimierzu, pol wieczora i pol nocy spedzona w lozku, nicnierobienie, pieszczoty do upadlego, milosc, euforia, git pozycja, odlot,i takie tam.... eh memories...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
ty zboczona kobieto .Przez takie kurewki jak ty jest tak mało dziewic.Pseudo katole .NIe znacie przykazań?Seks dopiero po ślubie .Po co chodzicie do kościoła .Na pokaz oczywiscie.Nigdy bym sie nie umowil z baba ktora nie jest dziewicą./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probostrz
seks dopiero po ślubie?? a które to przykazanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię sex w dziwnych miejscach a w tym roku kochałam się w rezerwacie traw trawy były po pas i wprawdzie było niewygodnie ale szum traw nad głową to rekompensował a świadomość, że kilka metrów dalej - dróżką idą ludzie - dodatkowo kręciła było suuuuuuuuupeeeeeeer!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jak kiedyś zrobiłam to ze swoim wykładowcą zaraz po zajęciach, szok, ale miło to wspominam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze
Bylismy przyjacióŁmi i pewnego dnia przyszlam do niego, piliśmy piwo, a potem już jakoś to poszlo to byl piękny , niezapomniany wakacyjny wieczór, kochaliśmy się do bialego rana i wypróbowaliśmy naprawdę wszystki pozycje, nawet go nie podejrzewaloam o taką sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
więcej proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×