Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochaneczkaa

Uwielbiam robic facetowi lodzika, ale kiedy chce wziac do buzi jego jaderka to

Polecane posty

Gość 100procent
az mnie jaja zabolały od tego =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idacyzwiatrem
Co robicie żeby nie mieć podraznien ? ech jak golicie zeby puzniej nie miec za czerwienien i hrost : ( paskudnie to wyglada higienicznie wygladaja ogolone jaja lecz co zrobić by podczas skonczenia golenia nie miec mase chrost ? ech ... stosuje maszynke i pianke do golenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalam zapalniczką
:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kageroo
coraz więcej metroseksualnych dupków.panowie -jakie golenie,wybielanie zębów czy depilacje .a kopa dać jeszcze potraficie czy tylko głupio pieprzyć o dupie marynie.jak klientka chce to niech pióruje jastrzębia.jednak ja zamiast depilacji preferuję mycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nabial
Tylko ogolone jajka , rozebrac sie i miec jakies chaszczaki to porazka a pozatym chłodniej :-) Nabiał nie lubi ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dacyzwiatrem
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Fajfus
autorko-chyba juz wiesz ze tutaj to mozesz jedynie debilne odpowiedzi uzyskac w temacie.Ja mowie szczerze-nie wiem dlaczego on tak robi.Najlepiej go spytac.To jedyna droga-Ty szukasz tu odpowiedzi u obcych i masz to co chcesz-popisy idiotow i kretynow wymyslajacych niestworzone rzeczy.Kretynizm niektorych facetow naprawde mnie zadziwia.Pozdrawiam was-polmozgi po padstawofce oraz debili po stodiah.Chuj wam w dupe cwoki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isjimina
...dokladnie doktorze fajfusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można powiedzieć ,,jakby cie ktoś spalił zywem'', lecz jak juz ,,palił zywcem'', bowiem ,,spali" to tryb dokonany czyli umarłas bo zostałaś spalona, wiec raczej tego nie przeżyjesz. Z kolei jak sie ,,palisz'' żywcem to to wlasnie w tym momencie to czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyderca bezlitosny
Nvert to napisał 13 lat temu. Nie sądzę, żeby nadal pamiętał swoją wypowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×