Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Titikaka

Pamiętacie swój pierwszy pocaunek?

Polecane posty

Gość Titikaka

Nie chodzi o pierwszy z każdym z którym byliście tylko pierwszy wogóle z pierwszym chłopakiem.Oczywiście z języczkiem.Pomiętacie?Gdzie to było i w jakich okolicznościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalinka
no pewnie! To było w lasku na wakacjach nad jeziorem. Był ślicznym Słowakiem...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titikaka
czekam na jakieś romantyczne historie, bo mój pierwszy chłopak od razu wsadził mi język w odbyt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek nienormalny
do ->a ja mam 25 lat, a ja jestem nie wiele młodszy od Ciebie i całowałem sie tylko z jedna dziewczyna... wiele razy ale daaawno temu... i co Ci powie to Ci powiem - jak wiem co trace, a trace bo jestem nienormalny, to to jeszcze bardziej przeszkadza niż gdybym w ogóle nie wiedział:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titikaka
Poprzedni wpis nie jest mój tylko ktoś kto pewnie żałuje ze nie całował sięlub jest downem od urodzenia wpisał się pod moim nickiem:) Pozdrawiam wszystkich i downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titikaka
no a teraz wracając do lizania odbytu - zakochałam się wtedy w nim od pierwszego wejrzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titikaka
Oj Ty chamie jeden weź sobie leki i idź spać.Jak można podszywać siępod kogoś trzeba być naprawnie walniętym jak się nudzisz i tylko dopisujesz tylko ludziom takie rzeczy to idz sobie zwal konika to przynajmniej rozładuje twoje emocje i ucisk spermy na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadunio
Ja pamiętam bardzo dobrze.To było wtedy gdy jeszcze miałem swoje zęby.Ładne białe zdrowe.I nie musiałem na noc wrzucać szczęki do szklanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titikaka
spierdalaj dziadu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyyyyyyyyyyyyyyyy
moj byl do dupy buahhaha z kolesiem jakims przypadkowym bo juz mialam dosc ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Kazio
pamientam swoj pierszy pocaunek to bylo bardzo romantyczne czuć figlujący jezyk w swoich ustach czuć smak sliny na jezyku tak przyjermnie łaskotały mnie jego wąsy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że pamiętam:)Na klatce schodowej, bo odprowadzał mnie do domu:)Byłam sparaliżowana ze strachu ale wspominam to wydarzenie z wielkim sentymentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 klasa podstawówki ja ona w piwnicy bloku ale byłem podniecony........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef O.
Pamietam,a jakże.To było na lotnisku.Delegacja z ZSRR,Breżniew,Kosygin... Ech lza sie w oku kreci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
Był taki beznadziejny o matko. Koles wsadzil jezora, poczulam jakiegos ślimaka w buzi fujjjj :O no ale za to moj drugi pocałunek :D:D:D the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titikaka
Moja stara tez sie podszywała w dzieciństwie i mi zostało po niej (razem z hiv i wieczna biegunką afrykańską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol rajt ajl tel ju
pierwszy byl tak beznadziejny ze az mi sie zbiera na pawia jak to wspominam; ale to chyba przez to ze byl dla mnie nikim > ledwo co go poznalam i bylam pijana on zreszta tez :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj byl na imprezie calkiem
niedawno a mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki_19
hmm... w parku, z kolesiem, na którym wtedy niestety mi zależało:/ Ani przyjemny ani nie, ale za to strasznie długi:) Serio, miałam wrażenie jakby z pół godziny minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i ja ona
14 lat, z chłopakiem ktory bardzo dlugo mi sie podobal, na lawce kolo domu mojej kolezanki....bylo nawet fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaa24
na balkonie, podczas imprezy u niego, bylo wspaniale, bo czekalam na tez pocalunek ponad polroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamiętam kiedy i gdzie ale pamiętam, że miałam całe sine wargi przez jakieś 3 tygodnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam
to doskonale... zabrał mnie na koncert, a pożniej gdy odwoził do domu pocałował... to chyba jedno z najmilszych wspomnień mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo tak
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to były czasy...
pamiętam mój pierwszy pocałunek bardzo dokładnie:) było to w parku...wybrałam się tam z pewnym chłopakiem z którym notabene jestem do dzisiaj:) usiedliśmy sobie na ławeczce, rozmawialiśmy i tak jakoś doszło do pocałunku:p było cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj na sylwestra
kilka lat temu..... z dziewczyna :) ja tez jestem dziewczyna a jesli chodzi o faceta to ta sama impreza-----chlopak mojej kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik.
A ja się w oborze poślizgłem... I akurat krowa ogon podniesła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim chlopakiem ale to bylo okropne!!!!!!!!byl jakis taki obsliniony !!!!!robilam wszystko zeby do tego nie doszlo no ale niestety....stalo sie.nikomu nie zycze tak oblesnego chlopaka i pocalunku.tylko szkoda ze to byl moj pierwszy raz....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aankaa20
tego nie da sie chyba zapomnieć :) Ja przezylam pierwszy pocałunek w wieku 19 ...w aucie :) faaaaajnie było ::D:D:D późna noc, mnóstwo gwiazd na niebie no .. i piosenka Roxette :P :)) miło wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×