Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zefirka

oddać go bo ona tego chce ??

Polecane posty

Gość zefirka

Podoba mi się pewien chłopak, który również podoba sie mojej psiapsiółce. Załóważyłam że sie podobam mu, a ja nie mam nic przeciwko temu.Nic jej nie mówie ze mi sie podoba zeby jej nie zranić. Ona teraz kręci z chłopakiem ze swojej klasy. Jednak nadal podoba sie jej ten chłopak co i mnie sie podoba...Teraz sie na mnie obraża jeśli mnie odprowadzi do szkoły itp. I teraz co mam zrobić, kręcić dalej z tym chłopakiem czy zostawić go tylko dlatego ze moja psiapsiółka nie chce zebym z nim kręciła jeśli ona nie moze być z nim??!! Co zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka
napisac o tym powiesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarissa
A może najlepiej byłoby pogadać szczerz z psiapsiółką i powiedzieć jej o swoich uczcuciach wzglęem tego chłopaka? Poza tym jeśli ona kręci do innego to chyba jednak jej nie zalezy na tym chlopaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalinka
z psiapsiółką się nie przytulisz i nie pocałujesz... Powiedz jej, że chłopak też ci się podoba.... Jak jest twoją prawdziwą przyjaciólką to schowa zazdrość do kieszeni, jeśli nie to jest tylko zazdrosną gówniarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirka
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka
idz odrobic lekcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirka
lipka wapniaku zmykaj do garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka
buahhaa, po ch mi gary debilko? ja tez odrabiam lekcje, tyle,ze ja nie jestem 15 letnia kretyna z urojonymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka
w dodatku obciągałam z połykiem już w wieku 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirka
oddalam mu sie analnie, stalo sie. nie wiem jak na zareaguje psiapsiolka, co mam jej powiedziec? help, jestem zrospaczona i boli mnie odbytnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka
wyjadam rodzyny z odbytu starym dziadkom niczym wygłodniała langusta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirka
rypie sie oralno-vaginalno-analnie z podszywaczem i wyjadam rope z hego krost na dupie, a potem on rewanzuje mi sie tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka
niczym wygłodniały lampart przeszukujący puszczę, z wielką godnością i całkowitą pewnością o słuszności swojego postępowania, z majestatycznym spokojem i skupieniem umysłu godnym medytującego buddysty przemierzam bezkresne szlaki doliny Kongo w poszukiwaniu ciepłych aromatycznych stolców dzikich zwierząt, aby móc zaspokoić swój niedający się opisać głód oraz uświadczyć podniebienie smakiem tego cudownego przysmaku, który gdy już znajdę to z wielkim pietyzmem i z poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości chwili wyniosłym ruchem ręki obejmę upatrzony stolec i w skaramentalnej ciszy skonsumuję swój posiłek odczuwając przy tym stan głębokiego oczyszczenia duszy i całkowitego spełnienia swojej egzystencji przegrałaś bejbe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirka
z wielkim namaszczeniem wedruje wieczorami po dworcach w moim miescie w poszukiwaniu stolca dzikich bezdomnych, by ogrzawszy go w dloniach chlonac zapach, wyglad i smak tej ambrozji, nastepnie powoli i z namaszczeniem niczym neofita dostepujacy wielkiej tajemnicy rozgrzebuje miekki stolec szydelkiem, w posukiwaniu kawalkow nieprzetrawiongo pozywienia, ktore wyskubuje z bezbrzeznym poswieceniem, a pozbywszy sie niepotrzebnych dodatkow znajduje odosobnione miejsce na dworcu, by z wielkim smakiem chlonac parujacy stolec, rozsmarowujac kazdy kes jezykiem na podniebieniu, popierdujac przy tym cicho i wyobrazajac sobie, ze zaspokajam oralnie jakiegos bezdomnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie gówniary sie znalazły
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka
mom trypla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirka
hapsam dzide dziadkom za lizaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirka
za cukierki obciagam panu Zękowi, ktory jest strozem w podstawowce nr 2 w Podsciubisku Malym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo podeszłego wieku i grzyba na cipce niczym wyegzaltowana kozica biegam po skałkach w poszukiwaniu martwego marka perepeczki by z najwyzszą sprawnością obciągnuć mu jego harnasiową pałkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefrka
jestem oblesnym nekrofilem i teraz pojde za kare dac sie wyruchac naszemu staremu kozlowi filipowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha, gupek mysli, ze nie znam numeru z duzym i i malym L wygalda zygu zygu stary pierdzielu podszywaczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipka powinnaś się cieszyć, że ktoś mógłby się nabrać i pomyśleć, iż jesteś w stanie stworzyć zdanie wielokrotnie złożone. Do tego całkiem zabawne :P hehehe pozdrawiam podszywaczy licząc się z niebezpieczeństwem natychmiastowego stania się kolejną ofiarą ich niewybrednej elokwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniała walka podszywaczy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładunek obojętny
ZAŁÓWAŻYŁAM????????????????????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóważ żółwiu
A "załóważ", ze twoja "psiapsiolka" ma cie serdecznie w dupie. Buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietana
Lipkaa ahahahahahahahahhaha w życiua takich tekstów nie słyszałam !!! Dobra jesteś kobito ;) Autorko topicu, ja na Twoim miejscu miałam bym w dupie przyjaciółkę. Jeśli chłopak jej się tak naprawde podoba to czemu kręci z innym ?? Poza tym on mu sie nie podoba , więc ja bym sobie nie dała żęby jakaś picza mówiła mi co mam robić :) Zrób to na co masz ochotę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Nie wystarczająca długośc ? Wejdz na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×