Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokoszkaa

Ruchy dzidzi czy skurcze Braxtona Hiksa jakiegos??

Polecane posty

Gość Kokoszkaa

Kochane, jak odroznic w 20 tyg. czy to dzidzius mi sie rusza, czy to skurcze jakies?? Jaka jest roznica w odczuwaniu? Bo ja mam schizy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
dziwię sie że nie potrsfisz odróżnić skurczy od ruchów dziecka... skurcze to twardnienie brzucha raczej bezbolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszkaa
Madrala jestes - mam tylko jeden rodzaj dotyku z brzucha i stad nie mam porownania. Czuje dosc wyrazne przemieszczanie sie ale nie mam pojecia o skurczach wiec skad mam wiedziec co jest co? Rentgenu w oczach nie mam. Ale to pewnie ruchy dzidzi. Nadal nikt mi nie powiedzial jak sie czuje skurcze braxtona - sa podobno bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
Skurcze BH wcale nie są bardzo bolesne. Są podobne do bólu przy miesiączce. A ruchy, to jakby przesuwało Ci się coś w brzuchu/jelitach. Różnica zdecydowana i zgadzam się z moją poprzedniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszkaa
Dziekuje, w takim razie to ruchy mlodego :-DDDDDD PS jestem dosc szczupla, moze to dlatego czasem jak sie poloze na wznak to widze po jednym boku jakby rogal mi przebijal taki duzy w ksztalcie litery C bokiem. Ale na szczescie zmienia pozycje. Juz myslalam ze to przepuklina jakas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×