Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apogeum 2000

Wyszalec - co to znaczy????

Polecane posty

Gość Apogeum 2000

Co oznacza stwierdzenie bardzo czesto używane przez kobiety, które z niejednego pieca chleb jadły, słowo wyszalec? Kilka wniosków które mi sie nasuwają 1. Dlaczego stwiezenie ze kobieta musi sie wyszalec uwazane jest za słuszne? 2. Skoro kobieta lubi szalec to czemu i z jakiego powodu ma przestac? 3. Skoro kobieta stwierdza, ze juz sie wyszalała, można uznać , ze jej sie to "szalenie" znudziło, jaka jest gwarancja ze sie nie znudzi zyciem "bez szaleństw" i znowu nie "zachce" poszalec? 4. Dlaczego kobiety szalejace uznają "szalenie" za cos normalnego i uwazają ze kazdy musi predzej czy pozniej poszalec? 5. Dlaczego kobiety szalone uwazają te które nie są szalone, za "coś" gorszego? kiedy powinno byc odwrotnie? 6. I ostatnie. Dlaczego zawsze używają tego samego kompletnie idiotycznego argumentu, ze ona szaleją i później nie bedzie im to potrzebne, a w przypadku osób, które nie szaleją to NAPEWNO ONE POXNIEJ BEDA SZALEC. (to tak jakby uznać ze 25 letnia osoba która nie pije alkoholu NA 100% bedzie alkoholikiem, natomiast ta która "chleje codziennie, NA 100% nim nie bedzie - w konca ta która nie pije NA 100% jak kilka razy sobie popije to tylko będzie o piciu myśleć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslodzic delikatnie
a ty biedna poszalec nie mozesz ?? Lecz sie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheehhe
typowa, inteligentna odpowiedz "szalejącej" kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro faceci mogą się
wyszalec to kobiety też:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheehhe
Wyszalec - to słowo nie dotyczy facetów, oni albo szaleją albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslodzic delikatnie
oj chyba jednak mialam racje lecz sie :P hehehe i nie szalej bo moze ci zaszkodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apogeum 2000
tak naprawde to jestem zwykla szara kura domowa :O piore smierdzace skarpety mojego meza gornika i gotuje mu kluchy i mam juz tego dosyc :O ostatnio zauwazylam pewnego przystojnego pana w sklepie wiec mysle ze moze moglabym sie wyszalec z nim :) zawsze marzylam o cieplym moczu splywajacym po mojej twarzy ale moj maz sie brzydzi na mnie sikac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupuppupuppupupp
Kto zauważył że feministyczne wypowiedzi wyzwolonych kobiet, uważających sie za inteligentne to jeden wielki bełkot, doskonale ukazujący ich debilizm i niedorozwój umysłowy? Widział ktoś kiedys w kafeterii inteligentną wypowiedz lub potyczke slowną w wykonaniu takich kobiet? Bo ja jeszcze nie widziałem. Każda ich wypowiedz jest zazwyczaj podpatrzona na innych topikach, a żeby było ciekawiej kompletnie nie na temat..... Faceci boja się "inteligentnych" kobiet, o tak pamiętajcie o tym "inteligentne" dziewczyny, kompletnie nieprzewidywalne.... Tylko czekać aż któraś "inteligentna" podważy dowodami ze sie myle i stwierdzi "bo tak jest faceci sie boja intekligentnych kobiet" hehehheh ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purkam purkam
I Polki milczą, szara głupia masa pewnie tekstu nie zrozumiała I oto kim są szalone polki, one są naprawdę "szalone" czyli idiotki po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Nie wystarczająca długośc ? Wejdz na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×