Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jukalandias

czy 35-letni mezczyzna...

Polecane posty

Gość jukalandias

uwazany jest za "starego"? czy moze to wiek w sam raz na myslenie o rodzinie, dzieciach, malzenstwie? i jesli oglada sie za 30stka tzn. ze ma "czyste zamiary" czy jeszcze mu w glowie szybkie, niezobowiazujace poczynania z plcia piekna? jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 23 lata
dla mnie 35-letni mezczyzna to ...miodzio :) o ile nie ma zony oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
podobno z mężczyznami jak z winem - im starszy tym lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina****8
czasem 35 to wiek idealny na zalozenie rodziny a czasem facet w tym wieku jest niedojrzaly wiec nie ma jednej konkretnej odpowiedzi na to pytanie.Wszystko zalezy od czlowieka.Zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda że im starszy tym lepszy, to tylko dotyczy kobiet...... a 35 latek mniam mniam--bo ja mam dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiska
35letni mezczyzna na pewno nie jest stary, choc na myslenie o rodzinie i dzieciach jest troche za pozno (konkretnie o jakies 5, 7 lat). Natomiast jesli oglada sie za 30 (35, 25 czy 20 latka) nie wiadomo jakie ma zamiary, bo to zalezy od konkretnego osobnika. Nie jest tak, ze kazdy facet w mlodosci szaleje i chce sie wyszumiec, a pozniej przychodzi czas na stabilizacje. Jedni maja za mlodu powazne zamiary, inni po 45 uwazaja sie za mlodych bogow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka ciumkająca
najlepszy wiek mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaninanina
Martiska nie zgadzam sie z Toba , że na myślenie o załozeniu rodziny jest juz za pozno--wrecz przeciwnie - idealnie zeby zaczac...W polsce panuje takie zasciankowe pojecie ze jak dziewczyna do 25 a facet do 30 sie nie ożenią to już porażka ... W innych krajach na odwrót---przed 30 mało kto sie dobrowolnie hajta.... A co do pytania-facet 35 lat---miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie-za stary,
a jak jest kawalerem, to coś nie halo z nim. W tym wieku ma już swoje "nawyki kawalerskie" i ciężko by mu było zakładać rodzinę, aczkolwiek nie mówię, że jest to niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie-za stary, a jak jest kawalerem, to coś nie halo z nim. W tym wieku ma już swoje "nawyki kawalerskie" i ciężko by mu było zakładać rodzinę, aczkolwiek nie mówię, że jest to niemożliwe podpisuje się pod tymi słowami obiema rączkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×