Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mniejszosci

kobieta z kobieta cos pieknego

Polecane posty

Gość Mniejszosci
gdy zbliża się do mnie.. ja drżę,... nie chcę jej spłoszyć... boję sie zranić...a gdy poczuję smak jej ust.. wszystko inne już nie istnieje... zapominam się w niej... zapominam o całym świecie... wiem, że tylko istnieje ona... Dotykam delikatnie jej ramion, jej piersi.. całuję.. Jakie to piękne uczucie! Nie poprzestaję na tym... schodzę niżej... Jej oddech.. taki nieregularny, przyspieszony...doprowadza mnie do ekstazy.. jej cichy jęk jest przepustką dla mnie.. by przekroczyć granice przyzwoitości... jak pięknie pachnie....jak cudnie smakuje.... tak wygląda miłość z moją kobietą.. i to nie tylko sex... ale też wielkie uczucie... kładę ją na łóżko.. ale bez pośpiechu... rozchyla uda... całując..błądzę po jej ciele.. wiem, że tego pragnie.. wkradam się do jej krainy szczęścia... rozchylam muszlę i szukam perły.. pod której dotykiem jej ciało się pręży... muskam tę perełkę.. a paluszkiem wnikam w nią... w otchłań rozkoszy.... języczek mój wiruje.... do chwili.. gdy krzyk jej uwalnia rozkosz.... rozkosz miłosci...rozkosz uniesienia...rozkosz nas.... Tak wlasnie wyglada sex z kobieta/:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym
mniejszosci to jest cos piknego co napislaas! tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym
mniejszosci ja tez wiem ze jestem les..choc mam teraz chlopaka ktorego ranie bo chce uciec od tego, ale wiem ze nikt nie da mi tyle szczescia co kobieta, wiele mi sie podoba o wielu marze ale boje sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym tak chciala.........
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia śle Gienia
:) caluski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzę ci...
Hym, dawno temu ja też przez to przechodziłam...skoro wiesz, że jesteś les to zostaw go...będzie szczęśliwy z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym
Wierze Ci..wiem ze bedzie szczesliwy z inna..bo mu tego zycze..ciagle o tym mysle aby to skonczyc aby mu powiedziec prawde moze go to mniej zaboli, ale tez boje sie, boje sie reakjci mojej rodziny, typowe homofoby, moze dlatego brne w tym zwiazku ale coraz bardziej mnie to dobija., oszukiwanie chlopaka oszukwianie siebie, wierze Ci.. chyba zrobie to jak mi radzisz, bo nikt nie powienien przeze mnie cepripec pozdarwiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzę ci...
hym..wiem, że się boisz, ale musisz myśleć też o sobie. nie pozwól innym kierować swoim życiem. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc
hy hy chłe chłe to se jeszcze poczekasz 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeńka
i ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecinka
kocham kobiety kocham robienie minetek kocham wsyztsko co zz nimi zwazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×