Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasik

Kobietki czy to jest normane odpowieddzie

Polecane posty

Gość Jasik

Dziewczyny Kobietkitki bardzo przepraszam ż wchodzęęę na ten temat ale myślę sobię że to jest temat troszkęęęę związany z z moim probremem OCZYWISCIE JESTEM MĘSZCZCZYZNĄ albo chłopem jak kto woli myślście sobie jak chcecie. Ze swoją żoneczkąąą jestem 20 lat wyobraźcie sobie że ona jeszcze w życiu to znaczy ze mną nie chce się kochac jak to nazwac nie chce usiąc na mnie uważa że do tego jeszcze nie dojżała.A wogule siadając cipka ją boli i tego niechce. dziewczyny mnie jest przykro czy to jest normarne a cha ja mam 44 lata żona 42 .Jesze jedna sprawa żonka moja tak szczeże mówiąc nie wiem czy jest zadowolona z naszego sexu to jest przykre ale tak sobie czasami myślęęęę że nie.Jesli możecie cośik doradzic Rozwinmy ten temat..... Z góry dziękujęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbiał
hęęęhęęęę no nie wieeeem a czy sąąąąą jakieś okoliczności lagodząąąąące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbiał
Słyszałeś o czymś takim jak słownik ortograficzny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasik
No tak troszkę tych błędów było PRZEPRZASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesrane, ale tutaj to powiedza Ci, ze musisz sie wykastrowac i zatrudnic w biedronce na kasie, aby zrozumiec kobieca psychike do konca :O powinienes zatrudnic sie w TESCO, masz wieksze szanse rozwoju, szkoda Twojej kobiety, Ciebie tez, smutne to co napisales, ale wesolych swiat i nei pij wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasik
Miłe słowa dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasik
Cosik brakło ci słów. A gorzałki nieznam przykra sprawa NIE PRAWDAŻŻŻŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasik
DZIĘKUJE ZA RADĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, dlaczego braklo slow? tak to smutne, ze wodki nie znasz, ale dlaczego przeciagasz ostatnia literke? czuje, ze w tym jest jakis prezkaz ptrosto z biedronki, czyzby nowe promocje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasik
NO BIEDRONKA ŁADNIE CI MUSIAŁA ZAJŚC ZA SKURĘ CZY PAMPERSIKI MUSIAŁAŚ NOSIC JEŚLI TAK SPUŁCZUJĘ A DO LITEREK POPROSTU TAK LUBIĘ I JUŻ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie ja Goda musialam nosic pampersy z biedronki, w wielkim skupieniu i cierpliwoscia godna islamskich przywodcow stawialam kIotzorniki. dobrze, ze masz swoje priorytety i lubisz przeciagac ostatnia literke, chwala Ci za to i zycze Ci wielu bonow do TESCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasik
GOD COSIK WIDZĘ NIE POROZMAWIAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez pogadamy tylko o czym? Heki troche zrozumienia dla strapionego, oszukuje prawdy w zyciu i zawedrowal na nasze forum, ktore udzieli mu rad calkowicie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasik
Więc tak nie cierpieTESCO ... Przykro mi że musieliście przechodzi takie męczarnie współczuję wam że te cholerne Supermakiety tak wam dopiekły BRAK MI SŁÓW ŻE TAK MUSICIE CIERPIEC. Z POWAŻANIEM JASIK Myślę tak sobię że pomóc nie pomożecie /podobno forum jest po to żeby doradzic/no ale zawiodłem się . ZDROWYCH I WESOŁYCH SWIĄT ŻYCZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY TO JEST NORMALNE
++SZEVASZTOK++ (akatisz@o2.pl) titsy_bez_nipplesow@tlen.pl Romans z Menafynem Szitaka. Ahhhhhh co to był za piekny romas z Somalijskim wykładowcą jogi !!! Romansowaliśmy wszedzie, nawet w restauracji. Pamitam do dzis taka sytuacje: siedzimy sobie w restauracji na Krakowskim Przedmieściu, a Menafynek mnie butem po nodze smyra, tak coraz wyzej i wyzej. W koncu kisiel mi sie w gaciach pojawił. Normalna rzecz, Somalijczyk w Polsce. No i tak mnie smyra , aż w koncu doszedl do muszelki i mnie tym butem w dół i w góre i w prawo i w lewo. Ja tam juz odlot, aż wtem czuję jakiś dziwny zapach... Nie tyle dziwny co smierdzacy jak cholera; i co się okazało: miał podeszwę całą w kale psa.... bleeeee Takie to romansy mamy z Somalijskimi nauczycielami jogi. Jeśli chcecie się dowiedziec jaki z Menafyna Szitaka jest Kasanowa to wpiszcie Jego nazwisko w przeglądarce. Pozdrawiam, nastepnym razem inna opowiastaka o Szitaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie jest
CZYTALAS "KWIAT PUSTYNI"? "CORKA NOMADOW"? POCZYTAJ! ZOBACZYSZ CO SOMALIJCZYCY ROBIA Z POCHWAMI SWYCH KOBIET?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żartujecie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kormoranos
to nie żart, to jest very smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×