Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tysia86

proszę o radę

Polecane posty

Witam wszystkie Kafeterianki :) Zima jak wiadomo nie jest okresem pozytywnie wpływającym na naszą kobiecą urodę... Czy znacie drogie kobietki jakiś magiczny specyfik, który poprawiłby ogólny stan skóry, paznokci, włosków.. nie chodzi mi o kosmetyki. Wolałabym wypróbować coś działającego od środka... Może tabletki uzupełniające minerały? Macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawa propozycja Tygrysie aczkolwiek nie skorzystam... może jakiś inny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrze na te odpowiedzi
i widze ze... idiotow tu nie brakuje, niektore wypowiedzi sa tak zalosne, ze jedynie plakac nad nimi niz sie smiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrze na te odpowiedzi
Tysia musisz byc cierpliwa, ja tez, bo tez bym chciala wyprobowac jakis preparat:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
skrzypvita- stosowalam i byly efekty, ale to wymaga cierpliwosci, bo zmiany na lepsze zauwazylam po jakims miesiacu lykania tego specyfiku, podobne efekty byly po zazycie miesiecznej kuracji wyciagiem ze skrzypu polnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki agcia :) a może znasz coś działającego niekoniecznie błyskawicznie ale ciut szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakubowska
Preparaty tego typu mają to do siebie, ze właśnie to ciut szybciej do nich nie pasuje. Na włosy, cerę i paznokcie polecam wszelkie preparaty z drożdży piwnych (wit. z grupy B), np. Humavit ze skrzypem i pokrzywą. . Ale pierwsze efekty po miesiącu najwcześniej :(Bużkę miałam fajną też po Capivit A+E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
musze cie troche zasmucic, ale nie ma cudownych srodkow:( zwlaszcza, ze o ile mi wiadomo to pelen cykl wymiany skory na nowa- ze tak to nazwe :) trwa ok. 28 dni , a z wiekeim to nawet sie wydluza, wiec trezba po prostu byc cierliwym, pierwsze efekty , ale nie takie spektakularne byly widoczne juz po jakichs 10-ciu dniach, ale tylko ja je widzialam, bo ktoz przyglada sie mojej twarzy i wlosom tak czesto jak ja sama ? :) a po miesiacu, to zauwazyla juz moja siostra, ktora nie jest az taka baczna obserwatorka mojego body :) wiem ,z e skrzypovita istnieje tez w postaci kremu, moze to by dzialalo szubciej? moze to kupie i wyprobuje? jakby co to podziele sie spostrezeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... trzeba być wytrwałym i uzbroić się w cierpliwość.. a u mnie z tym kiepsko..:( ale za wypowiedzi bardzo Wam dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloffka
tez sie chetnie dowiem. moze jakies domowe sposoby? piszcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wela
Pij codziennie sok z marchwi, poprawi się kolor karnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×