Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totu

w samochodzie...

Polecane posty

Gość totu

jakie pozycje lubicie najbardziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale może może
na masce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totu
hmm... za zimno o tej porze roku;) ale pytam powaznie. mamy z mezem tico. nie za duzo miejsca, ale mam nadzieje, ze to nie stanowi przeszkody:D na razie mysle o tym po cichu, chce zrobic mezowi niespodzianke i ktoregos dnia... w drodze do... no wiecie... juz sama mysl mnie podnieca... ale prosze o pomoc, abysmy mogli czerpac z tego jak najwieksza przyjemnosc:))) czekam na opis waszych doswiadczen. im bardziej szczegolowy, tym milej widziany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madagaskarzyca
pewno ze nie za malo miejsca .... ja w seju czesto a jest mniejszy i jest duzo miejscawystarczy odsunac siedzenia przedbnie i miejxca duzio.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek19
siedzę na przednim siedzeniu, a moja dziewczyna siada na mnie tyłem. Ona się porusza a ja pieszczę ją oboma rękami. Zawsze jest bosko. Jakby jej rodzice wiedzieli co ja z nią wyprawiam chyba by mnie ukatrupili. Czasem też posuwam ją na stojąco pod ścianą przed drzwiami.oczywiście w nocy jak odprowadzam ją do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam na masce samochodu i to jakiegos starego albo drogiego. Naprawde cos fajnego ahhh. wspomnienia sie obudzily. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totu
ale to mialo byc W samochodzie;) a nie NA;) w samochodzie moze byc ciekawiej, bo ciasniej... no wiec... jaka pozycja najlepsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w maluchu
kideyś w maluchu, paranoja, na tylnym siedzeniu, ledwo udało się nam "wejść ", ale o szczytowaniu nie było mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echh...
W bagażniku rowerowym jest świetnie! Partner jest wtedy naprawdę blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Korzystaj pełnią życia, zmień swoj seks na cudowny wejdz na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×