Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Czy ja kiedykolwiek wyjdę za mąż????????????????

Polecane posty

czy ktoras czuje mpodobnie...ja nie wiem dlaczego, ale zawsze jak zaczne sobie cos planowac to to się rozpada...i w ogole mam jakies wrazenie ze nikt nie zechce spędzic ze mną reszty zycia...zazdroszcze tym ktore są szczęsliwymi męzatkami...tzn. tu juz nie chodzi o ten sam fakt slubu( nie spieszy mi się) czy papierek ale o to ze jakis męzczyzna jest gotowy spędzic przy was resztę zycia ...to piękne...ale pewnie się tych slow nigdy nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam
chyba powoli trace nadzieje, bo jestesmy razem od 5 lat i nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslicka
nie warto sie zadreczac takimi myslami-szkoda na nie czasu i zycia, ono jest takie krotkie. ja z Darkiem znam sie od 26-go listopada 2004 roku a przed wczoraj tj. 25-go grudnia wzielismy slub. nie wazne bylo dla nas le sie znamy ale to czy oboje tego chcemy. wazne jest brnac ramie w ramie w te ciezkie dni i nos w nos pic szampana przy akompaniamencie rozspiewanych gosci. uszka do gory dziewczyny. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez czekam na księciunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SheIsWolf
Mam podobne wrażenie - że zawsze jak już jest "naprawdę dobrze" i związek ma solidne podstawy, mijają lata i się rozpada :( Często przychodzi mi do głowy, ze nie uda się nigdy i próbuję po raz kolejny i tak od 8 lat... Powodzenia wszystkim tym, którym zależy na deklaracji i CHĘCI spędzenia razem życia, a nie na samej "ceremonii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×