Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawcio

kto ze mna na mojorke..nie zartuje

Polecane posty

Gość Bezedura
Moze w takim razie zamieścisz na forum swoje zdjęcie? Zreszta... nie ma co się dziwić ze nikt nie chce jechac gdzies z nieznajomym. Mało to kłamstw i wypadkow na swiecie? A i czemu nie poznasz jakiejś dziewczyny na fotce.pl czy gdzieś, albo po prostu NA ZYWO? Jesli ktoras lepiej Cie pozna i bedziesz w porzadku predzej sie z Toba umowi- FORUM EROTYCZNE- NIE MOW ZE PRZYPADKIEM ZAMIESCILES TU TA PROPOZYCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topiku
pewnie werbujesz kobiety do burdeli na Majorce:-oi szukasz chętne na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczka
a ja ci wierze:P i gdybym nie byla mezata/dzieciata to pewnie bym sie zglosila, oczywiscie sprawdzajac wszystkie twoje dane i zostawiajac je odpowiedniej osobie. i nie byloby szans na sex, chyba ze przypadlbys mi naprawde do gustu, w co smiem watpic, bo w tydzien jeszczenikt mi nie przypadl. tez nie jestem nieskonczenie piekna, ale jeszcze moimi zdjeciami dzieci nie strasza i rowniez jestem inteligentna i lubie robic szalone rzeczy, ale boje sie, ze jak chcesz zasponsorowac obcej dziewczynie taki wyjazd, to jednak na cos liczysz:( szkoda ze nie ma takich facetow jakiego tutaj kreujesz:( ach ta podla rzeczywistosc:( mimo wszystko zycze ci udanych wakcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie ale z Ciebie
pawcio rozsmieszyles mnie:) im dluzej sie tutaj wpisujesz, tym bardziej odnosze wrazenie, ze nawet ta Twoja irlandia to kompletna bzdura, bo opowiadasz jakies glupoty jak 17 letni dzieciak! pozatym nie trzymasz sie w zeznaniach;) nie wiem czy wiesz, ale studia doktoranckie robi sie PO OBRONIE magistra, a pisales na poczatku ze jeszcze jestes studentem:) zeby bylo zabawniej, to ja jestem na doktoranckich aktualnie:) twierdzisz, ze nie pijesz alkoholu, ale wychwalasz dzin z tonikiem... oj pawcio, dzin to zwykla angielska voda! zachodnim alkoholem to ja sie podniecalem jak mialem 19 lat... zarowno w irlandii jak i wszedzie na swiecie mozna znalesc "najfajniejsza" prace na swiecie, wiec nie mam pojecia o czym Ty bredzisz:) gadka o wyslaniu sprzetu za polmiliona dolarow, jest smieszne, bowiem jak moze sam sie domyslasz pracujac w Banku ma sie doczynienia z o wiele wiekszym kwotami i to nie robi zadnego wrazenia! to zreszta nie jest moja pierwsza praca dla duzej korporacji i nic co nie jest rozmowa o prywatnych dochodach nie robi na mnie wrazenia bo: 1. co w tym dziwnego ze firmy obracaja duzymi pieniedzmi 2. ani zlotowka z tego nie jest Twoja, wiec czym sie podniecac? a praca w banku, czy jest podniecajaca:) oj Pawcio, znowu dzieciak wychodzi;) wyobraz sobie ze Bank sklada sie nie tylko z pan siedzacych w okienkach, szkoda ze sam na to nie wpadles, to bym przynajmniej mogl przypuszczac ze sie na te doktoranckie nadajesz;) co do badan leku na raka, to jesli nie masz skonczonych studiow, ani doktoratu, to co najwyzej mozesz byc sprzataczem przy badaniach klinicznych takiego leku kolego:) i na koniec, do naiwniaczki: moja droga, ja tez zaluje ze nie ma takich ludzi na swiecie, ktorzy nie patrzac na nic rozdaja ludziom wycieczki na Majorke, ot tak bezinteresownia:) nick, pasuje do stylu myslenia;) problem polega chyba tylko na tym, ze jako mezczyzna NIGDY W ZYCIU nie wybralbym sie na zadna sponsorowana wycieczke z calkowicie sobie obca kobieta! moze dlatego nie rozumiem Twojego zalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczka
aj bo ja idealistka jestem i chcialabym zeby ludzie czasem robili cos bezinteresownie. co za roznica czy studiuje, czy pracuje, ale wyobraznie ma bujna. byc moze dlatego bym z nim poleciala, bo lubie wariatow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczka
a poza tym zycie mamy tylko jedno. fajnie czasem zrobic cos nieracjonalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętnie
Ja chętnie poleciałabym na Majorkę z tym panem mając przy sobie pistolet, paralizator, gaz jakis i ochrone policji AAAHAHHAAAAAAA CO ZA GOŚĆ Z NIEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
powiem wprost wszystko co napisalem jet prawda co do studiow doktoranckich jeszcze sie na nie nie zdecydowalem moj promotor mi je proponuje ktory wlasnie ze mna prowadzi te badania...i nie widze tutaj nic co sie by nie trzymalo kupy do osob ktrym sie nie chce czytac dokladnie.. nie zaczelem tego topiku zeby polemizowac z kolegami interesuje mnie poznanie kogos z kim chce pojechac na majorke..a juz w pierwszym zdaniu jest chyba ze chodzi o dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
nikt nic nie robi bezinteresownie ja chce sie dobrze bawic w milym towarzystwie dane dostarcze jesli bedzie trzeba//nie wiedze problemu bedziecie mogly zostawic mamie:) jak ja bym to przeczytal i bylbym kobieta to najpierw stwierdzilbym ze to bzdura a poxniej bym to olal... i zle bym zrobil:) tylko ze mnei zmartwil moj nowy wspolokator ktory pojexdzil tu i tam i teraz jest na majorce "dosc chlodno" pewnie gdybym zaproponowal jakiejs dziewczynie wprost wyjazd na majorke to pewnie potraktowalaby mnie jak nagabywacza.. to oczywiste ze wczesniej chce poznac ta osoba z ktora pojade wiec nie ma mozliwosci na kanty zawsze przeciez mozna umowic sie na spotkanie... tacy ludzie sie nie zdazaja na codzien wiem ale to chyba nic dziwnego bo gdyby codziennie spotykac wyjatkowych ludzi to kto bylby wyjatkowy?? i czym roznilby sie jeden dzien od drugiego??? napisz mi fajnego maila powiedz co lubiosz co robisz ..i tyle co ryzykujesz??? ja bym napisal zwlaszcza ze na wszystkie do tej pory odpisalem ...i to mozecie same potwierdzic:) wiec gdzie te niby klamstwa? nie odpuszcze temu bankierowi... wszyscy wiedza ze bankierzy to najwieksi ..a polsce ich nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
a co pan bankier pije spirytus?? co do roznicy w kursie... hmm prostew zadanie jesli w polsce proponuja moim kolegom po studiach prace za 10zl za godzine:) //oczywiscie grubo przesadzilem..ale..wszyscy wiedza ze zazwyczaj jest nie wiecej jaj siedem ale dla rownego rachunku. i jesli tutaj zarabiam 10E na godzine ..czesto jest lepiej. to jesli kilogram bananow w polsce kosztuje 3,5 zlotego a kilogram bananow tutaj kosztuje 0,75E to kto kupi wiecej kilogramow bananow??? tutyaj naprawde jest bardo wiele rzeczy niedrogo..np.. jesli za dzien pracy mam ok70E a woda toaletowa hugo boss kosztuje 50E(125ml) to czy za dzien pracy kupie w polsce wode toaletowa Hugo boss ktora jest w sumie droxsza ...duzo ... chyba nie ..wiec nie mow kolego ze chodzi o rozniece kursow najpierw przyjedz i zobacz jak tutaj zyja rodziny ktore maja czworo dziexci ajak zyja w polsce tutaj za minimalna prace zyjesz na tamik poziomie jak mozesz sobie pomazyc w Polsce niewierzysz..to przyjedx.//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
nie umie zamiscic zdjec tutaj ale obiecuje ze jak sie tylko przerzuci zdjecia z cyfrowki na jakiegos kompa to wysle w mailu o ile Ty mi wyslesz swoje zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
do kokietki.. mialem juz to cxzego nie mozna kupic za zadne skarby swiata teraz moje serducho jest zamkniete:( jesli rozumiesz o comi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
dlatego chce zyc na razie bez zobowiazan poznac kogos miilego i po prostu z Nia pojechac i dobrze sie bawic.. i nikogo na litosc Boga nie nagabuje przysiegam ten post znalazl sie w tej tematyce przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
i co do studiiow ..to teraz jestem na piatym roku...i nikt w sumei nie wie ze nie ma mnie na wykladach.:) dlatego nei bardzo wiem co teraz dzeje sie na moim wydziale.. tylko promotor czuwa zebym przyjechal spowrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to głupku
jak masz szmal bierz z agentury jakiegos papudraka i bedziesz miał niezapomnianą MOJORKE a propos- coz to za miejsce ta MOJORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja na to????? Zobacz ilu chętnych a facet wali ściemę:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwasz
a kiedy planujesz wylot???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
zawsze chcialem zeby moja byla dziewczyna nazywala mnie "TYGRYSAKIEM" ale sie nie doprosilem bylem za to Pawelkiem albo Pawciem...albo Zuczkiem:) zwlaszcza pawcio mi sie podobalo i tak sie ostalo:) kurcze jak szef zobaczy jutro ze nic nie zrobilem to mnie zje:) Hindusi maja dziwne smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
jak tylko zalatwie sprawy w Polsce .. do kokietki...mysle ze nie masz racji. i czego sie przyczepilas..napisz maila do mnei .. i ja naprawde nie ch e nikogo kupowac..nie smailbym chce ta osobe najpierw poznac wiec...o co ci chodzi?? nie widze w tym nic niemoralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elajaben
wes mnie ze soba prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×