Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tiffany

Jak to jest z tymi kupkami??????

Polecane posty

Gość Tiffany

Powiedzcie jak to jest z kupkami maluchów - po wprowadzeniu nowych pokarmów - kiedy to wszystko się normalizuje??Moj mały ma 4 msc - a ciągle te kupki są rózne...Raz żołte kilka razy zdarzyły się zielone - stolec jest ciągle półpłynny.Mały rośnie i przybiera na wadze ale trochę sie martwię... Napiszcie jak jest albo było u Was. PS.Sorki za taki temat :):) kupek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jak to jest u mnie (u mojego synka,teraz ma 15miesiecy).kupki byly rozne i sie tym specjalnie nie przejmowalam.najwazniejsze zeby niebylo w nich krwi,sluzu i aby nie byly zbyt twarde(zaparcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1206
u mojej córci kupki też są różne zależy co zje są produkty zestalające kupki i produkty rozluźniające, i jak pisała danti ważne aby nie było krwi, śluzu. A jeżeli chodzi o czestość to też było różnie czasem oddawała kilka razy dziennie a był czas że co 5 dni. To też jest różnie, ale dziecko nawet 6 dni może nie ronić kupki o ile jest radosne i nie ma oznak zatwardzenia nic nie rób, śliwki w słoiczkach dla dzieci są, ponoć sa dobre na zatwardzenia. To tak przy okazji.Oby tej okazji nigdy nie było ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×