Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY TO NORMALNE

Jestem zbyt mokra....

Polecane posty

Gość hmmmmas
facetom to sie podoba,ale dla kobiety jestto dyskomfort. dziewczyny wy zawsze macie na bieliznie wkładki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja to ja to ja
słuszysz wołam Ciebie ja Wisła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_Farfadette
ja Grab, ja Grab - Wisła jak mnie słyszysz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam podobny problem ale tylko podczas seksu normalnie nie mam takich klopotow z wkladkami itp u lekarza bylam jestem zdrowa a gin powiedziala ze taki juz moj urok dala mi tez jakies globulki dopochwowe ale niestety nie pamietam nazwy i po nich bylo duzo lepiej ale jak mi sie skonczyly to znowu zaczelo sie ze mnie lać i chlupać podczas stosunku :D w kazdym razie mojemu facetowi to nie przeszkadza wiec mi tez pomalutku pzestaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkladka
w czasie dni plodnych u kobiet pojawia sie bezbarwna, bezzapachowa , wodnista wydzielina i jest to normalne, wtedy wkladkajest potrzebna, ale to sa 2-3 dni w miesiacu czy to normalne>>>> moze masz cos z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wkladka ---> a wcale ze nie prawda ze tylko 2 czy 3 dni moze sie wydostawac z pochwy wydzielina bo mnie wydostaje sie srednio 15 dni a jestem calkowicie zdrowa :p badam sie co 3 miesiace a jak juz wyzej wspomnialam moja gin mowi ze kobiety mają różne nawilzenie i tyle jedne mają sucho a z innych sie leje :D do pedotka ---> sądze ze Twojemu facetowi sie to podoba bo moj np mowi ze jest tak fajnie mokrutko i nic sie nie ociera przynajmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaa
Ja jestem chlopakiem i wcale mi to nie przeszkadza jak moja dziewczyna ma mokro a nawet jest super bo sie nie ociera i jest tak fajnie a chlupotanie i inne odglosy tez nie przeszkadzaja przeciez to normalne a jak jest sucho to nie jest milo tak wiecdziewczyny nie przejmujcie sie lepiej mokro niz sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanka997
no ja tez bym chciała byc taka mokrutkka..ja mam czasami probemy z nawilzeniem..csto jest sucha nawet po mocniejszych pieszczotach ale teraz postanowlismy uzyc wazeliny ? czy kto juz kiedys uzywał ?? prosze o wypowiezi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazelina chyba nie jest najlepszym pomyslem moze lepiej jakies specjalne do tego celu przeznaczone nawilzacze nazw niestety nie znam bo nie musze uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzebaaaa
do kasztanka997>>> zakup sobie w aptece zel nawilzajacy FEMINIUM słyszałam,ze jest dobry,bo ja w przeciwienstwie do ciebie mam odwrotnie moje nawilzenie jest bardzo duze,co jak inne dziewczyny mnie rowniez krempuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja inaczej
Ja zas jestem malo wilgotna. Jak przez dluszszy czas nie uprawialam seksu, to jestem bardzo wilgotna, ale jak uprawiam 3 razy dziennie, to za trzecim razem, jestem sucha :( Wtedy boli :( Jak pytalam chlopaka, to mówi, ze to bardzo podniecajace, jak jestem bardzo mokra. Powiedzial tez, ze chyba by zwariowal, jakbym byla az tak mokra, ze by kapalo na podloge gdy stoje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja inaczej
Acha, no i ja sie nie krepuje jesli jestem (chociaz niestety zadko, taka juz moja natura) bardzo mocno mokra. Cieszy mnie to tez, bo nie musze uywac zelu KY i nie boli przy seksie. A jak widzialam, jak sie chlopak podnieca i jak chetnie mnie tam dotyka gdy jestem mokra, to juz sie wogóle nie przejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanka997
ja jak juz jestem mokra to mojego tez to bardzo podnieca mowi ze kocha to jak taka jestem...wiec nie ma sie co martwic i krepowac..tu trzeba sie cieszyc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mokra szparka jest bardzo podniecajaca... takie fajne slizgniecia... cale krocze mokre od soczkow toz to sama rozkosz... mnie to bardzo podnieca i wcale nie przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka3410
a moj problem polega na tym, na poczatku pieszczot robie sie bardzo mokrutka ale podczas stusunku jakbym wysychala i jestem czasami az za bardzo odarta. dlaczego tak sie wogole dzieje???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona.......
a mojemu partnerowi nie podoba sie jak jestem mokra dlatego nie lubi sie kochac ze mna oralnie, mowi ze pachne ok ale moje soki nie smakuja mu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona jak ma dni płodne to musie nie tylko nosić wkładki ale i podpaski. Tak mam mokro ze bez tego to jej po niogach leci. Ja tam nie mam z tym żadnych problemów tyle ze muszę ostro rżnąć żeby miec odpowiednie doznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrek
Ja to uwielbiam, jak moja kobietka ma dni plodne to nie moge sie od niej odkleic, caly czas bym tam wkladal palce i zlizywal soczki. Szkoda, ze trwa to tylko kilka dni w miesiacu. Nawet mam takie fantazje, zeby zlizywac sluz z wkladek, tylko niestety moja nie uzywa ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arro3
ale wam zazdroszczę niestety moja żona jest sucha chciał bym żeby była bardzo bardzo mokra wtedy bym ją zalizał na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Op
Ja też jestem megamokra jak się podniecę i w dni płodne. Ale faceci to lubią :) Zawsze chcieli to zlizać albo poodtykać. No i nawilżenie do sexu musi być. Lepiej w tą stronę niż za sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onammm
Ja z moim partnerem sie dobralismy.On kocha jak jestem mokra uwielba ja lizac a ja znowu lubie polizac penisa. Moj partner ma 22 lata i jego wymiary maja 14cmm ale naprawde umie to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werterka
no i dokladnie mam ten sam problem, dokladnie. nawet jak leze kolo niego, lekko mnie dotknie mam wodospad w majtkach, a co dopiero przy pocalunkach w szyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrga
gdy leże z moim chłopakiem na łóżku i się calujemy to też już mam mokro w majtkach że szok :-) nawet nie wiem czy on to lubi czy nie bo nie rozmawiamy na takie tematy :-( ale on mówił mi kiedyś że go podniecam tym i że on mi robi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnyja prowokacyja
ligawka jak na lodzie ale git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzzzzzzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzuzza Bzdura :) Ja biorę tabletki i zawsze jestem mega mokra podczas pieszczot. Nie przeszkadza mi to a mój facet aż pojękuje jak poczuje że jestem tam mokra :) Chociaż przyznam że niekiedy podczas seksu jest tak mokro że aż prześcieradło wilgotne, to przeszkadza. Ogólnie same plusy z bycia wilgotną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytonek
Uwielbiam spijać takie wilgotne soczki... Mam fetysz, chce żeby kobieta siadała mi na twarzy, a jej soczki leciały prosto do mojego gardła, a dodatkowo ujeżdżała moje usta obydwiema dziurkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taka mokra ze przy robieniu palcoweczki slychac glosne mlaskanie z mojej szparki.Jest to bardzo podniecajace jak dla mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×