Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość szkoda
że to prowokacja :) bo byłoby dużo śmieszniej gdyby to wszystko było naprawdę. jeśli myślicie że to nie prowokacja to poczytajcie bloga zochy, który jest jedną wielką prowokacją. i to bardzo słabą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bk
ja mysle ze dwie, trzy minetki, dobry sex i problem z glowy ! zochaaa 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissa
To NAJWSPANIALSZY TOPIK NA ŚWIECIE!!! Boli mnie brzuch ze śmiechu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaa
pobbijam up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka zosi
gdzie jest zosia???????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróć
zosia wróć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczesz
jak dobrze zaczeszesz pipeny to bedzie wszystko dobrze, czesanie usuwa zarazki i wtedy macica moze spokojnie sobie macicowac i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu
Zosiu ubierz sweterek i idź odśnieżaj podwórko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA GDZIE JESTEŚ JAK TAM MA
GDZIE JESTEŚ ZOSIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sir
Poszła odśnieżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani!!:) widze ze naprawde interesuja Was losy mojej macicy! Otoz postanowilam wybrac sie do lekarza, wizyte mam za tydzien...i strasznie sie boje!!! a co mam zrobic z pipenami na ta okazje? jeszcze nigdy nie bylam u ginekologa... bedzie bolalo?? a chlopak moze wejsc ze mna do srodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zocha bloga jest zajebisty
!!! i jesli nawet jest prowokacją, to nic...przynajmniej można sie posmiac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Zosiu dziecko! Jak mozna zobaczyc macice?? TO JEST "POCHWA" !!!!!!! Macica jest troche dalej! Tak wogole to kup se ta masc co ci proponowano! Zochaaa!! Gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem sie u zochy
juz troszke przestał cieszyc mnie ten topik ale smieszy mnie to jak jej dalej wszyscy tłumacza ze to nie jest macica.....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
No bo to nie jest macica! A jak jej chlopak lize i glaszcze po macicy to zycze powodzenia na maturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem sie u zochy
jak nie jest jak jest:D:D jeszcze powiedz ze dzyndzle to nie dzyndzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
HYHY. Macica jest (średnio) 10-13 cm za pochwą. Do macicy jest taki tunel. Boze Jak ona chce zdawac mature z biologi to zeby jej sie rownie tepi egzaminatorzy trafili. Sory zocha ze tak mowie ale doslownie plakac mi sie chce jak czytam ze patrzysz sobie na macice!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lingerie
Moja Droga Zochoooo, swędzi cię nie macica lecz pochwa (cipka, kwiat lotosu czy jak tam to nazywasz). Ponieważ jak rozchylasz wargi sromowe to to właśnie ją widzisz. Pochwa ma głębokość ok 10 cm i nie jest możliwe byś za nią zobaczyła swoją macicę. Ja wiem to na pewno ponieważ jestem studentem 1 roku biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Asiunia Barbi
nie prawda!!!!!! ja wierzę że Zosię swędzi macica, skąd ty niby masz wiedzieć co ją swędzi, co? Zresztą prawdopodobnie Zosia ma na macicy mięśniaki więcc jak nie czytałeś całego wątku to się nie wypowiadaj. Ja też jak rozchylam dzyndzle to wuidzę macicę i to jest normalne, każdy tak ma. A poza tym uważam Zosiu że powinnaś ogolić pipeny żeby lekarz miał lepszy widok na macicę. A dla niby studenta od biologii czyli Lingerie link który już tu był w tym topiku: MACICA--> http://www.resmedica.pl/macica.jpg teraz już chyba widzisz że macica jest pomiędzy dzyndzlami i doskonale ją widać a te pryszcze na macicy to mięśniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co wy pieprzycie ze nie zdam matury!!! :-o z próbnej miałam 20 %, fakt 10% mi zabrakło aby zaliczyć, ale prawdziwą mature mam dopiero w maju, wiec do tego czasu jezcze sie czegos naucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Asiunia Barbi
a ja myślę że zdasz! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lingerie
Trafił swój na swego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Asiunia Barbi
Lingerie mam nadzieję że wreszcie wiesz gdzie jest macica (między dzyndzlami!) - wstyd że student biologii a tego nie wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
LOL! Ile mozna mowic ze macicy sie nie da zobaczyc bez przyzadow. To jest pochwa.Zocha jak na 18 lat to jestes troche ciemna - nawet nie wiesz co masz miedzy nogami. No i powodzenia na maturze buehehehhe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
TY Asiuina barbi skad ty sie urwałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Asiunia Barbi
między nogami są dzyndzle a pomiiędzy nimi macica - łatwa do zobaczenia. wystarczy lekko rozchylić dzyndzle. I jak możesz mówić Zosi że nie zda matury i tak ją dołować? Po czym ty niby oceniasz jej wiedzę z biologii jak jej nawet nie znasz? Może Zosia jest świetna z biologii? A ty myślę że nie umiesz biologii jak nawet nie wiesz gdzie leży macica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
HYHYHY! Smiechu warte!!! miedzy dzyndzlami jest pochwa, pochwa, pochwa i jeszcze raz pochwa! Chyba ze jestes ladnie rozjechana jak ci ja widac! Ale nie boj sie jak sie przyjrzysz dokladniej to zobaczysz jajniki... Z takim rozumowaniem nie powinnas zdac nawet egzaminu gimnazjalnego! Zosiu nie zycze ci zle, wiem ze masz problem i bardzo ci współczuję! Jednakże przyjmij sobie do wiadomosci, że miedzy tymi dzyndzlami jest pochwa.(|) - o taka ;p pozniej jest 10 cm takiego tunelu - ===== - o takiego a pozniej dopiero macica. A ty Asiunia idz sie czyms ciezkim walnij moze ci rozum wroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Ej zocha gdzie jestes?? Nudno tu bez twojej macicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Asiunia Barbi
Wcale nie! Pomiędzy dzyndzlami jest macica. M a c i c a M a c i c a M a c i c a M a c i c a M a c i c a !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×