Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Śliczna Asiunia Barbi
i widać ją po rozchyleniu dzyndzli!!!! Wstyd mi za twoją niewiedzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw zosiu
Musisz pic swoj mocz, i mocz swojego chlopaka! ale cos mi tu nie pasuje.. no bo macica to przeciez w klatce piersiowej jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Ej widze ze mamy kolejnego mutanta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Asiunia Barbi
Ja też polecam picie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Tak to fakt picie moczu jest wskazane niemal ze na kazda chorobe. Mozna tez zrobic z niego okłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Asiunia Barbi
Tak, okłady podobno dobrze działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofcik - przeczytaj ten topik od początku do końca, bo coś chyba \'\'niekumata\'\' jesteś. My wiemy, gdzie jest macica i już! Tzn. wiemy gdzie jest Macica od Zochy! No! I nam tu kitów nie wciskaj, Zocha pójdzie do Gincia i ją gincio wyleczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Czytalem dwa razy ( ale mialem ubaw ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żerca
słyszałem że dobrym sposobem jest wymoczyć ją pożądnie w occie potem trzeba obrucić się dwa razy w lewo,wypowiedzieć zaklęcie i zawiązać sobie nitką supełek na łechtaczce.nasępnie rozwiązać supełek i zakopać nitkę koło domu od strony północnej przy pełni księżyca.życzę sukcesów w walce.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe D
nie kotuś jak rozchylisz nogi to masz pochwę jak ty zdasz maturę?? eheheh płatki róży?? mówisz jak moja babcia!! może Twój chopoczek tak pieszczotliwie Cię nazywa ehehe moze powiem mojemy albo nie bo jescze jego zacznie macica swędzieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam esmeralde
a ci dalej tłumacza jak głombowi....:D zochaaaaa jestes najlepsza🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowite odkrycia
buhahahahahaha....miałam dzisiaj strasznego doła od rana a po przeczytaniu tych bzdur (pozdrowienia dla zochy!!!))) łzy rozpaczy przeszły na łzy radości..myslałam przez moment że nie wytrzymam..Już mnie nic nie zdziwi :) az mnie brzuch ze śmiechu boli i coś w okolicy uszu, tak z tyłu głowy ale może pominę tą kwestię bo zaczynam się poważnie zastanawiać gdzie co mam ;) pozdówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO Z ZOCHĄ
ZOCHA CZYŻBYŚ ZAPOMNIAŁA O SWOICH FANACH??????????????????????????? CZEKAMY NA INFORMACJE JAK TAM MACICA????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vvvvvvvvvvvvvvvvo
gdzie jest zosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha wracaj
do góry!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
Zocha cho no tu. bo se watrobe zlamalem. MAsz cos na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikotś
jak juz to szyjkę macicy a i to ciężko zobaczyć,nawet ginekolog wspomaga się sprzętem.pewno masz grzybicę,przemywanie rumiankiem nic nie pomoże,idź do ginekolowa,przepisze Ci dopochwowe antybiotyki i maśc antygrzybiczną,no chyba,że to nie grzybica. aha odstawcie prezerwatywy jak wyzdrowiejesz,bierz tabletki,i nie martw sie o wagę,więcej ruchu a dupa Ci nie urośnie.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofcik, bez urazu ale ty głupi jesteś:-o przeciez wątroba jest w środku i nie mozna jej zaobserwować.a to ze nie mozna jej złamać to druga sparwa..złamać można kości:-o...wez idz lepiej poczytaj ksiąrzke, bo jesteś nie elokwętny:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiu a i gina już byłaś
?????? co on na twoją hmmm dolegliwość??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam u gina...jestem zapisana dopiero na 16 lutego...zobaczymy co on mi na to powie, sama jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak wytrzymujesz
dolegliwości macicy??????to okropne musi być takie swędzenie. Co robisz jak cię swędzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to juz tyle trwa ze juz sie przyzwycziłam...teraz juz nie tyle swędzi, co piecze, i to nie tylko macica ale i dzyndzle gdyz tak to zadrapalam ze ojejciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubaw po pachy
jak mogłaś nie pójść do ginekologa!!! 18 lat masz dziewczyno1!!!! i sie boisz iśc do ginekologa???? to lepiej z grzybem na cipce siedzieć i czekać, aż zacznie ci się rozkładać zamiast pójść do lekarza BO SIE BOISZ?? A co on cię zje??? Od tego jest lekarz, żeby pomóc. A tak w ogóle to nie wierze, że to pisze 18nasto letnia dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie boje i wiem ze nie jestem jedyna! wiele moich kolezanek ma obawy przed pierwsza wizyta! a lat mam nawet 19!!(rocznikowo, bo urodzinki mam w czerwcu - mam nadzieje ze bede takze swietowac z okazji dobrych wynikow na maturze :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umarlam ze smiechu... :D hehehe rozchylam fredzle widze macice a w niej miesniaki... :| buahaha zosia przepraszam ale naprawde mnie rozbawilas i widze ze nie tylko mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest jak jest
smieje sie niesamowicie czytajac to. Zosiu:) duzo jest ludzi niedouczonych, Ty jednak masz dar, ze Twoja "wiedza" przeklada sie na smiech:) Pozdrowki dla smiejacych sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCIU
PEWNIE MUCHOMORY CI SIE ZALEGLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloody_spirit ----> dzyndzle a nie fredzle! Furious -----> tak, wspolzyje juz, zreszta gdzies juz to napisalam czy ktos wyjasni mi co to pilling? jestem gotowa sprobowac wszystkich metod byleby zadzialalo i zebym nie musiala isc do lekarza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc zochaaa
chciałabym wytłumaczyc ci co to jest ale niestety sama nie wiem:( pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×