Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość ale jazda
to sie podrap, to cię nie będzie swędzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekkkkkk
poproś chlopaka, żeby ci te krosty wygryzł, ale jeśli one są naprawde w macicy, będzie musiał założyc maskę krokodyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh :) peeling to jest taka mieszanka ktora oczyszcza naskorek mozesz zrobic ja np zmieszajac piasek z olejem - do twarzy tez jest dobra pozdrawiam lol ==> ale dziesiona :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisiek
buhahahahaha nie no takie tematy sa OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisiek
wogole przez to wszystko sam sie pogubiłem :D:D Nie no musze trzymać się za jaja (które nie swędzą) bo ze śmiechu moge popuścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrap sobie i weż sie za naukę :-D PS Nie czytalam innych wypowiedzi, ale to co napisałaś, że ... \"jest zaczerwieniona\" to juz mowi samo za siebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi ...
Aha, najlepiej szczotką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Krzysztof Gierczyński
Ohh Zosiu musze jednak przyznać całej reszcie racje bo to nie swąd macicy gdyż ona znajduje się troche głębiej. Pracuje juz 16 lat jako ginekolog ale z taką pomyłką jeszcze nigdy się nie spotkałem. Z tego opisu wynika że masz już zaawansowany stopień grzybicy pochwowej i powinnaś pójśc do ginekologa z nagłym przypadkiem, bo do tego 16 lutego może być to już nie do odratowania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo32432
może ktoś tam jest i cie smyra jakiś bobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde..swedznie przeniosło sie tez na farfocle :-o chyba zrobie se ten peting z piasku i oleju...moze podziała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swendzonca mcica
o! znowu dowiedziałam sie czegos o budowie swojego ciała...FARFOCLE!!!...zdradzisz nam zosiu sekret, gdzie sa one usytuowane???:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofcik, cholera jasna. niby student, zapewne inteligentny, a dajesz sie podejść jak male dziecko! poudawaj choć przez chwile że to jednak jest macica! ZOcha - od koleżanki wiem, że na swwąd macicy pomaga spray do odświeżania powietrza w wc. wypróbuj i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agdelena----> czy Ty czasem nie robisz sobie ze mnie tak zwanych jaj???:-o a jeśli nie, to czy może być oust???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofcik
HEHE. No niech bedzie ze to macica. Zocha masz jakies rady na swedzaca pale?? Swedzi mnie moczowod tam daleko pod skora i widac na nim grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Zochaaaa
jak twoja macica?????? Lepiej ???????????? oglądałam swoją,ale farfoclów tam nie widziałam możesz mi wyjaśnić gdzie one są????? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!! a więc odpowiadam na pytania ciekawskich hihih: farfocle są pomiędzy dzyndzlami, przed macicą. słuchajcie, no chiałam udać sie do lekarza, lecz spotkała mnie straszna historia, ktora spowodowała ze musiałam wrócić do domu 😭 nie wiem czy mam napisać, gdzyż jest to moc wstydu :(:(:( jednak wierze, ze nie bedizecie sie smiali, wiec wam napisze: otoż ja sie bałam...ja sie tak strasznie bałam....:( nigdy sie tak nie denerwowałam...nigdy.... gdy byłam w PKS-ie cos zaczeło mi jeździc w żołądku..... no i niestety nie wytrzymałam...moc brązowych kleksów pojawił sie w moich majtkach :(:(:(:( /Och, jak mi było wstyd!!!tak bardzo wstyd!!! :( A jaki smród!!!! musiłam sie wrócić do domu, a ze nie chciałam drugi raz przezywac tego samego, zostałam tam i grałam w scrabble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zochaaaa
dałas radę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest śmiezne :( co ja mam teraz biedna począć??? nie wiem czy spróbować drugi raz, bo nie chce zeby znowu w moich gaciach znalazło się brązowe szaleństwo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodo..
Zosia......wloz se nastepnym razem pieluche w gacie....nawetjak sie kleksy pokaza, to pielucha sie podetrzesz na Dworcu PKS w kiblu...podmyc sie tez nie zaszkodzi .....i bedzie dobrze........ Tylko jakis dezodorant zapachowy wez, to se psikniesz w miejsce wyjscia kleksow. Wreszcie ci lekarz sprawdzi te macice....bo w koncu w nerwice wpadniesz.....A my zyczymy ci szczescia.......bo jestes dla nas antydotum na strsy i cie kochamy...z kleksami tez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech zyje Zocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oust? iwesz, ja tam słyszałam, że BRIS jest lepszy. ale sprubój OUSTA, jak nie pomoże to na pewno nei zaszkodzi. żadnych jaj sobie nie robie, bo ja z natury lubie pomagać ludziom. zwłaszcza gdy widzę, że mają problemy. 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta zochaaaa
dodala nowa notke na blogu i nic nie mowi :( osiu jak moglas nie poinformowac o tym swoich fanow?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest nowa notka:):) z zabawy sylwestrowej i ferii hihihi. Up up up up---> nie wiem czy moj chłopak posiada fujarke. wiem, ze ma flet, bo kiedys dostał od zajaca.czy moze zatem byc to flet owiejnięty papierem sciernym??? agdalena---> dziękuje kochana za rade!!😘.przejde sie po ten Bris, skoro mowisz ze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
MAM KOLCZASTE OKUCIE.OCZEKUJE PROPOZYCJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie posraj sie
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×