Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiony na maksa

a ja sobie mysle o swintuszeniu przy obecnosci kamerki

Polecane posty

Gość zaciekawiony na maksa

nigdy jeszcze nie mialem okazji na taka zabawe i tak sie wlasnie zastanawiam czy to w chwili obecnej jest wogole realne? no bo jak przypuszczam jeszcze malo osob posiada kamerki, wiec prawdopodobienstwo ze sie trafi na chetna i na tyle odwazna kobiete, zeby tak sie pobawic jest chyba stosunkowo niewielkie! zapewne w przyszlosci bedzie o to latwiej, ale narazie? jakie sa Wasze doswiadczenia w tej kwestii? potwierdzicie moj tok myslenia? aha odrazu mowie, ze nie chodzi mi tutaj o PANOW walacych sobie konia do kamerki, tylko o PANIE przed kamerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna sprawa
jakiś czas temu udało mi się poswintuszyc w taki sposob, bardzo ciekawe przezycie:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
hmm czyli twierdzisz, ze to jest mozliwe nawet obecnie? no coz, moze miales wyjatkowego farta:) roznych ludzi mozna w necie spotkac, sam o tym wiem bardzo dobrze! czy bedzie wiecej potwierdzajacych takie przezycie? i moze jeszcze pytanko do "swietna sprawa", a skad wytrzasnales te odwazna kobietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna sprawa
nie kobiete tylko faceta:) znalazłam go na jakims forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator kamerkowy
ja tez lubie takie zabawy.Udaje kobiete i wydaje polecenia facetom,którzy zabawiajasie swoimi ptakami przed kamrka. Super zabawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
ahhh ale to znaczy ze Ty jego obserwowalas, czy on Ciebie? czy obserwowaliscie siebie nawzajem? wiesz, latwo sie chyba domyslec ze znalesc do takiej zabawy faceta to raczej nie problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna sprawa
przez kilka dni rozmawialismy na GG. to on zaproponował tego typu zabawe, nie powiem miałam pewne opory, ale ciekawośc zwyciezla, robilismy to razem patrzac na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
czyli rozumiem ze sie podobalo?:) hmm ja niestety kamerki nie posiadam... jak bys byla chetna pokazac mi jak taka zabawa wyglada to oczywiscie chetnie. a tymczasem powiedz jak to wygladalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna sprawa
dobrze rozumiesz:) widac bystry z ciebie chlopiec chcesz sie przekonac jak to jest? zaopatrz sie w kamerke:) jesli chcesz poznac szczegoły, mozemy udac sie w bardziej ustronne miejsce:) co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
a chetnie, moze gg? 8977294 - zapraszam, czy tez jakas inna forma kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna sprawa
w tej chwili nie mam dostepu do gg, moze meil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
pyee@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
no to ja sobie czekam na kontakt od milej Pani, ktore moze mi opowie jak to wygladalo, a tymczasem moze inni sie wypowiedza w temacie? ktos mial takie doswiadczenie? gdzie szukac chetne Panie? no i ogolnie jakies doswiadczenia z tym zwiazane;) badz co badz to juz zupelnie inna chyba forma erotycznej rozmowy, bo obraz jest ogromna sila zarowno w rozumieniu poprostu przekazu co i kwestii erotycznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator kamerkowy
a z facetem nie chciałbys sie zabawic? Podobno po kilku piwach mozna sie "przestawic" i tez miec fajna zabawe we dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
obserwator widze ze twardy jestes;) jesli juz to moglbym sie zainteresowac co najwyzej para, ale z samym facetem to jakos nie widze w tym nic interesujacego:D no przykro mi;) licze na to, ze nie pochlastasz sie z tego powodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator kamerkowy
nie ma sprawy. WIesz jak to jest.Czasami mozna zrobic cos szalonego i to tez moze byc podniecajace. Ale rozumiem,ze szukasz innych wrażeń.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
no powiedzmy, ze w moim przypadku ogladanie nagiego faceta wykracza nawet poza "szalenstwo";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
oj czyzby nie bylo tutaj nikog z doswiadczeniem o jakim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
hmm no to zdaje sie koniec tematu:( kurcze szkoda, bo mialem ochote na jakas fajna dyskusje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator kamerkowy
No tak,tylko ja zostałem jako chetny do rozmowy...ale Ciebie nie kręca faceci. Jaka szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
no niestety:) widac dzisiaj nie jest moj dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie siadacie wygodnie
przed kompem tak zeby nie widac było waszych twarzy,oczywiscie ubrani, powoli zrzucacie kolejne czesci garderoby w miare rosnacego podniecenia pieszczoty staja cie bardziej smiałe, fajnie jest gdy kamerka po jakims czasie skierowana jest w przypadku kobiety na jej cipke ociekajaca soczkami a ona palcami zabawia sie swoja malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony na maksa
hmm no chyba jest wieksz interakcja w miedzyczasie? np. Pan mowi Pani zeby zdjela to czy tamto, albo zrobila to i owo, czy tez to tak... ze tak powiem... ekspresowo? mysle ze mozna tak jak mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze. Minęło 9 lat. Teraz każdy ma kamerkę! Technologia poszła do przodu! A czy jest tu mężatką, ktora w tajemnicy przed mężem pokazywała sie w kamerce? Golutka? Czy mozna to uznać za zdradę? Chodzi mi o serwis taki gdzie pokazują sie i kasę zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis po okresie boomu na takie atrakcje znowu trudno znaleźć chętna kobietę, bo boja sie z trafia na jakiegoś przygłupa...ja raz na jakieś 3 miesiace spotykam sie tak z któraś z koleżanek ze starych lat...wlasnie gdzieś z lat 2006-2009... Spoko zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×